Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 28 Sie 2016 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
@michzak
Fajna relacja ;)

Cytuj:
michzak
..w niektórych godzinach niektóre stacje (czy przejścia między stacjami) mogą być zamknięte dla ruchu z powodu zamknięcia. Np. na stację Wakzal nie można było wejść, ale jeździł autobus do najbliższej stacji...

Na Wakzalnej gdzieś od wiosny trwa remont schodów ruchomych. Stąd te utrudnienia.
Sądząc po ogłoszeniu zmierza do końca ;)

Cytuj:
Lotnisko Żuliany od początku mi się spodobało, ładne, nowoczesne, bardzo zadbane. (...)
nigdy aż tylu prywatnych samolotów w jednym miejscu nie widziałem, co tutaj. Widać, że lotnisko w centrum miasta.

Stojąc na parkingu i patrząc na główny terminal: po lewej widoczny jest budynek osobnego terminalu VIP ;)
Cóż, Ukraina. Kraj kontrastów ;) .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#42 PostWysłany: 28 Sie 2016 12:39 

jacob94 napisał(a):
Wytłumaczy mi ktoś w skrócie co jest z tym Revo nie tak? Ostatnio jak byłem na Ukrainie spożyłem 3 w przeciągu całego dnia i nie odczuwałem żadnych skutków ubocznych :) Wręcz uznałem go za jeden z lepszych napoi procentowych. Ale trochę mnie zmartwiliście bo teraz nie wiem czy jest sens to znów dotykać :roll:

Jak się ma zdrowie jak King Bruce Lee Karate Mistrz to można :D Energetyki tego typu (nie te 'naturalne'), są ogólnie kiepskie dla zdrowia. A ten jest mocno 'skoncentrowany'. Może jest niezły na 'dzień po', ale ja miałem 'dzień przed' drgawki rąk, nadpobudliwość i takie tam ;)
Góra
 PM off  
      
#43 PostWysłany: 29 Sie 2016 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
W długi weekend sierpniowy było sporo Polaków w Kijowie.
Do chaczapuri się nie dostałem, knajpa była zabita ludźmi i siksy powiedziały, że trzeba wcześniej rezerwować :roll:

Ale, że jak, nie byłeś w Ławrze Peczerskiej ?

Również uważam, że godzinna wycieczka tym czółnem szuwarowo-bagiennym po Dnieprze to średnia atrakcja, widoki słabe. Jedyne co mi się podobało to "integracja" z Ukraińcami ;)
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 29 Sie 2016 09:00 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Niestety nie, ale nie biorę tego za minus - mam po co wrócić ;) Mając ograniczony czas (de facto 2 dni na zwiedzanie) wolałem pójść w stronę centrum i okolic zostawiając Ławę na następny raz, inaczej to by był bieg przez to wszystko w 1-2 godziny - wolałem już podjechać na Podil się pokręcić. Do większych atrakcji trzeba podejść z wiedzą, że zajmie to dużo czasu :P (dlatego też np. nie byłem nigdy wewnątrz National Gallery w Londynie)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group