Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Maj 2016 14:35 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 519
srebrny
Wesoła środa lotu, kupuję bilety do Kluż Napoka z Warszawy, powrotny 320 zł/osobę.
W międzyczasie córka narzeka i nie chce lecieć, bilet usiłuję zwrócić, podobno mam dostać zwrot na kartę w kwocie 140 zł. Zobaczymy.

Termin: 30.04-04.05.2016

Lot o czasie, ledwo zdążamy bo u nas w mieście pomyliła mi się trasa... z niewyspania... i godzina w plecy;) Niemniej auto zostawione na parkingu Holiday Szyszkowa 60 (polecam, przemiła obsługa i fotelik dla dziecka zawsze w pogotowiu). Szybkie śniadanko na lotnisku (ceny masakra! omlet 35 zł, kawa 20 zł...) I lecimy.
Lot trwa ok 1h40min małym samolocikiem Bombardier ileśtam. W środku chyba z 80 osób się mieści, ale obłożenie nie jest pełne, na oko z 90%. Woda i batonik Prince Polo gratis i za chwilę lądujemy. Widoki przy lądowaniu zapierają dech w piersi, mega zielone pagórki :)

W Klużu wiem że trzeba wsiąść w trolejbus nr 5 lub autobus nr 8 żeby dostać się do centrum. Bilet kosztuje 4 leje/osobę. Jedziemy wprost na stację PKP, bo na ten dzień mam zaplanowane dostanie się do Sibiu. Robimy małe zakupy w sklepie, ciastka i truskawki na drogę. Ceny lekko wyższe niż u nas w PL.
Pociąg podstawiony jest o czasie, czysto i punktualnie. Późnym popołudniem jesteśmy na miejscu.

CDN
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#2 PostWysłany: 20 Maj 2016 07:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 472
niebieski
Czekam na resztę -ja wyjeżdżam dzisiaj w nocy :)
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Maj 2016 16:55 

Rejestracja: 22 Kwi 2015
Posty: 33
Loty: 36
Kilometry: 121 523
Ja też czekam. Przy okazji powiem że też kiedyś zwracałem bilet LOTu z Szalonej Środy i dostałem jakieś 160 zł na kartę kredytową. Potwierdzam że oddają :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Cze 2016 00:22 

Rejestracja: 23 Sie 2014
Posty: 264
@popcarol będzie ciąg dalszy? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group