Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Lut 2018 00:59 

Rejestracja: 08 Maj 2016
Posty: 80
-- 04 Lut 2018 23:46 --

We wrześniu będę przez kilka dni w Budapeszcie, a że turystyka stadionowa jest mi bliska, to bardzo spodobała mi się ta relacja, tym bardziej że sporządzona przez kolegę po szalu :twisted: ;) Fajnie, że dostaliście się bez przeszkód na stadion narodowy im. Puskasa. Mam nadzieję, że i mnie się uda, bo choć z Waszej relacji wynika, że nie było żadnych problemów, to np. tutaj jest informacja o tym, że nie ma opcji samotnego "zwiedzania" http://forum.wegierskie.com/Ferenc-Pusk ... i%C4%85tki Do tego patrząc na street view w mapach googlowych widać, że teren jest szczelnie ogrodzony, przy bramach wejściowych są opuszczone szlabany i budki ze smutnymi panami w środku, których znajomość angielskiego pewnie nie powala i ciężko im będzie przetłumaczyć, że ja tylko turysta i chcę się jedynie pokręcić i popstrykać foty :) ImageImageNo nic, i tak będę w Budapeszcie od 6 rano, a zakwaterowanie mam dopiero od 14, więc po zostawieniu bagażu w depozycie lecę obfotografować budapesztańskie stadiony i zobaczymy jak mi pójdzie z narodowym. W Wiedniu prawie wbiłem się na płytę Ernst-Happel Stadion na zagubionego turystę, ale robotnicy przeprowadzający prace remontowe zawrócili mnie w ostatniej chwili. Byłem sam ze sporym plecakiem, więc pewnie obawiali się zagrożenia terrorystycznego, a poziom ich angielskiego był zerowy, więc pozostało mi niestety obejście obiektu dookoła :lol: Dobrze, że pozostałe stadiony na terenie Budapesztu mają ogrodzenia bardzo blisko fasad, więc w najgorszym wypadku będzie runda honorowa i foty trybun zza krat, a może gdzieś się uda wbić na trybuny :D

-- 04 Lut 2018 23:59 --

Korekta -> w tym samym dziale na forum mam temat, z którego wynika, że stadion im. Puskasa został w 2017 r. rozebrany, a na jego miejsce powstaje nowy obiekt. Strona stadiony.net potwierdza te informacje budapeszt-sladami-najslynniejszego-wegra,1508,120281 :oops:


No trudno, trochę żal, że nie będzie mi dane obejrzeć historycznego obiektu, ale na plac budowy pewnie i tak zajrzę, bo to rzut beretem od dworca, a poza tym zostaje mi 5 obiektów do oblecenia :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
#22 PostWysłany: 11 Sty 2020 15:20 

Rejestracja: 20 Sty 2017
Posty: 52
Orientuje się ktoś, jak obecnie wygląda zakup biletów na mecze Ujpestu? Da radę kupić np. przez net czy tylko osobiście, w kasach? I jak z kartami kibica?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group