Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 15 Lis 2016 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
@‌adamek‌ @‌szpulatek‌ @‌ambush‌

Cytując wróżbitę Macieja - dziękuję za uznanie ;) i przebrnięcie przez całość relacji.

@‌adamek‌ - jakie plany trekkingowe na Grenlandii, ACT?
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
ambush lubi ten post.
 
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#62 PostWysłany: 15 Lis 2016 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 149
Loty: 405
Kilometry: 918 570
Najpewniej TAK! Po łażeniu po Spitsbergenie mnie trochę opętała Arktyka :)
_________________
Ruszaj ze mną w podróż: http://www.przepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 17 Lis 2016 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
To jest właściwe opętanie :P
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 30 Lis 2016 18:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Po przeczytaniu do końca tej relacji to właściwie płakać mi się chce, jaki to ja jestem "cienki Bolek" z tym moim podróżowaniem :( w porównaniu z
Zazdroszczę podjęcia wyzwania i tego opętania na zimne krajobrazy i samotne wyprawy. Ja się raczej nie zdecyduję, więc tym bardziej proszę o kolejne, kolejne i kolejne relacje i zdjęcia.
Powtórzę raz jeszcze - wszelkie odcienie niebieskiego z lodu nie są chyba w stanie dorównać odcieniom niebieskiego z samej wody.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 01 Gru 2016 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Ja tam jestem zdania,że generalnie w życiu(w miarę możliwości), a już przede wszystkim w podróżach, każdy powinien robić to co najbardziej lubi, w czym się czuje na siłach, a zarazem sprawia mu największą radość.Czy to dotyczy kierunku czy ilości osób z jaką się podróżuje.

Dla mnie jest to północ i póki co chyba nie zanosi się, by miało się zmienić :P

Mi taki wysiłek jak na Grenlandii daje energię na kolejnych parę tygodni/miesięcy, by żyć normalnie, wspominać, pracować i planować kolejne wyprawy.Byle do kolejnej ;)
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 04 Lut 2017 11:12 

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6
Loty: 4
Kilometry: 3 745
Zazdro i graty świetnej wyprawy. Mistrz!
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 04 Cze 2017 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 22
BooBooZB Rewelacja !! Gratuluje Wyprawy!
Bardzo ciekawie napisana, jakbym tam była, świetne zdjęcia, widoki cudo.
Napaliłam się na Ilulissat. Dużo pomocnych podpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 15 Cze 2017 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Dzięki ;) to kiedy ruszasz do Ilulissat?
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 22 Cze 2017 07:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 22
W nastepnym roku :)

Wysłane z mojego myPhone Cube 16GB przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 11 Lip 2018 01:18 

Rejestracja: 11 Lip 2018
Posty: 1
Kurde mialem dylemat... przeprowadzic sie na Islandie czy Svalbard

Po pol roku na Islandii mam dosc. Od miesiaca jest dzien. Zle sie spi. Jak se oczy zaslonie to tez przeszkadza, bo drazni. W Europie podczas upalow po nocach snily mi sie lodowce, a teraz tylko zorze polarne. Z utesknieniem marze o zielonych smugach na niebie zwiastujacych koniec arktycznych upalow i poczatek normalnego snu.

A o Grenlandii tez sie gada. W Polsce mowia "ale ta Islandia piekna", tutaj mowia "ale ta Grenlandia piekna". Jesli chodzi o cele turystyczne, Hiszpania jest taka polska Teneryfa, a Grenlandia taka polska Islandia. A ja zyskalem pseudonim Ísbjörn, co po islandzku znaczy dokladnie to samo, co po grenlandzku Nanook

Swoja droga, przelecialbym se na Inuitki. To prawda, ze sie nie caluja? Tylko problem w tym, ze moj organizm niestety jest bardzo egzotermalny i igloo mogloby tego nie wytrzymac...
Góra
 Profil Relacje PM off
Antia lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group