Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Paź 2018 21:35 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Super prezent i super wyprawa :)
Też zazdroszczę wyprawy z Tatą.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Pinezkiz3city lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#22 PostWysłany: 04 Paź 2018 08:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 102
niebieski
jekyll napisał(a):
Super prezent i super wyprawa :)
Też zazdroszczę wyprawy z Tatą.


Dziękujemy :D
_________________
Więcej o nas na http://www.pinezkiz3city.travel.blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 05 Paź 2018 05:49 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 175
Loty: 164
Kilometry: 274 594
Też serdecznie gratuluję pomysłu wyprawy z tatą, ja niestety nie zdążyłem, bo kiedy pojawił się podobny pomysł, tata ciężko zachorował i teraz tylko pozostało mi pokazywanie zdjęć z moich wypadów i wspólne oglądanie, tak że zachęcam wszystkich, aby trochę przyspieszyli z pomysłami wypadów z rodzicami, bo mogą nie zdążyć jak ja
Ale przez taka sytuację uwielbiam sprawiać takie niespodzianki swoim bliskim, kumplom, a nawet sąsiadowi, który jak otrzymał bilet urodzinowy /40 lat/ do Belfastu to nie za bardzo wiedział gdzie to jest, jego goście również, ale w trakcie wypadu myślę że miał orgazm podróżniczy i do dzisiaj wspomina i ukradkiem przed żoną, mruga czasem do mnie czy coś mam na oku
Góra
 Profil Relacje PM off
Pinezkiz3city lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 05 Paź 2018 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 261
Loty: 30
Kilometry: 88 684
niebieski
Wspaniała wyprawa, cudowny pomysł, aż łezka kręci się w oku :), a Tata na pewno zadowolony! Też jestem myślami przy takim pomyśle z Mamą, ale czas w końcu przerodzić to w czyny :). Powodzenia na nast€pnzch wyprawach i w związku z tym napisania kolejnych relacji :)!

P.S.
BooBooZB napisał(a):
....Wpadnijcie kiedyś na trójmiejskie spotkanie f4f. ;)
- hahaha @BooBooZB , nie dość, że nicki te same, to jeszcze z Trójmiasta :lol: ?? A są tu takie trójmiejskie spotkania z forum? Jak tak, to gdzie i kiedy ? - tzn. czy gdzieś zamieszczane są takie informacje, czy to tylko prywatne grono :)?
Góra
 Profil Relacje PM off
Pinezkiz3city lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 06 Paź 2018 07:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
@Bubu69 Jest temat Forumowe spotkania w realu a w nim wieeelostronicowy latamy-z-gdanska-planowanie-wyjazdow-spotkania-w-realu,1564,44606?start=1120
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Bubu69 uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 06 Paź 2018 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 102
niebieski
-- 06 Paź 2018 09:48 --

jerzy5 napisał(a):
Też serdecznie gratuluję pomysłu wyprawy z tatą, ja niestety nie zdążyłem, bo kiedy pojawił się podobny pomysł, tata ciężko zachorował i teraz tylko pozostało mi pokazywanie zdjęć z moich wypadów i wspólne oglądanie, tak że zachęcam wszystkich, aby trochę przyspieszyli z pomysłami wypadów z rodzicami, bo mogą nie zdążyć jak ja
Ale przez taka sytuację uwielbiam sprawiać takie niespodzianki swoim bliskim, kumplom, a nawet sąsiadowi, który jak otrzymał bilet urodzinowy /40 lat/ do Belfastu to nie za bardzo wiedział gdzie to jest, jego goście również, ale w trakcie wypadu myślę że miał orgazm podróżniczy i do dzisiaj wspomina i ukradkiem przed żoną, mruga czasem do mnie czy coś mam na oku


Mądre słowa! Mamy nadzieję, że po tej relacji i tylu komentarzach, wzrośnie liczba wycieczek forumowiczów z rodzicami :)

P.S. Zabierz sąsiada na Język Trolla :)

-- 06 Paź 2018 09:51 --

Bubu69 napisał(a):
Wspaniała wyprawa, cudowny pomysł, aż łezka kręci się w oku :), a Tata na pewno zadowolony! Też jestem myślami przy takim pomyśle z Mamą, ale czas w końcu przerodzić to w czyny :). Powodzenia na nast€pnzch wyprawach i w związku z tym napisania kolejnych relacji :)!

P.S.
BooBooZB napisał(a):
....Wpadnijcie kiedyś na trójmiejskie spotkanie f4f. ;)
- hahaha @BooBooZB , nie dość, że nicki te same, to jeszcze z Trójmiasta :lol: ?? A są tu takie trójmiejskie spotkania z forum? Jak tak, to gdzie i kiedy ? - tzn. czy gdzieś zamieszczane są takie informacje, czy to tylko prywatne grono :)?


Dzięki za komentarz :) Tobie z Mamą tez życzymy udanych wypraw :D Na trójmiejskie spotkanie F4F wybieramy się od dawna więc do zobaczenia ;)
_________________
Więcej o nas na http://www.pinezkiz3city.travel.blog
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 07 Paź 2018 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Wyprawa zacna i z ideą. Pogoda... no cóż, różna :)
Całość inspirująca (korci mnie Skandynawia ale autem+promem z Łotwy). @Pinezkiz3city gdybyś mógł wrzucić link do trasy Waszego przejazdu na mapach googla, łatwiej byłoby mi to wszystko sobie poukładać.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 08 Paź 2018 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 102
niebieski
Załącznik:
mapa.jpg
mapa.jpg [ 415.05 KiB | Obejrzany 2673 razy ]
Raphael napisał(a):
Wyprawa zacna i z ideą. Pogoda... no cóż, różna :)
Całość inspirująca (korci mnie Skandynawia ale autem+promem z Łotwy). @Pinezkiz3city gdybyś mógł wrzucić link do trasy Waszego przejazdu na mapach googla, łatwiej byłoby mi to wszystko sobie poukładać.


Nie ma co się zastanawiać, pakuj auto i na prom! :D Pewnie gdyby nie Wizzair i pogoda, to zajechalibyśmy do wspomnianego punktu widokowego Stegastein i okolice lodowca Folgefonna. Opłaty za przejazd tunelami wyniosły nas około 700 NOK + prom z Jondal 146 NOK, a podróż wyglądała tak jak na załączonej mapie. Pozdrawiamy :)
_________________
Więcej o nas na http://www.pinezkiz3city.travel.blog
Góra
 Profil Relacje PM off
jerzy5 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 24 Paź 2018 20:25 

Rejestracja: 25 Gru 2017
Posty: 28
Loty: 10
Kilometry: 19 403
Świetna wyprawa i przede wszystkim świetny pomysł na prezent!
Góra
 Profil Relacje PM off
Pinezkiz3city lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 26 Paź 2018 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 102
niebieski
gwiazda01 napisał(a):
Świetna wyprawa i przede wszystkim świetny pomysł na prezent!


Dzięki za miłe słowa ?
_________________
Więcej o nas na http://www.pinezkiz3city.travel.blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group