Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 25 Lis 2015 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
@Don_Bartoss na pewno zgłoszę się do Ciebie po radę, jak będę chciała zakończyć karierę. Na razie muszę Cię zostawić z tymi jakże oryginalnymi pomysłami. Anglosaski "banter" to wyraz sympatii.

@sevenfiftyseven akurat dyskusja, ktora podałam za przykład, dotyczyła ogółu świadczeń socjalnych w UK, w tym np. zasiłków na dzieci, które należą się automatycznie. Dodatkowo, jako mniejszość narodowa jesteśmy kontrybutorem netto. Kojarzenie Polonii w UK z "beneficiarzami" jest więc niezbyt logiczne. Osobiście nie zazdrościłabym też nikomu zasiłku, bo wygląda kusząco tylko w ujęciu nominalnym i nie daje wiele szans rozwoju zawodowego. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#62 PostWysłany: 26 Lis 2015 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Wprawdzie totalnie nie mój klimat (ciepłe kraje,duże miasta, kolejki do pałaców, msze itd.), ale widać trud autora włożony w relację.Nie rozumiem tylko agitacji o lajki i komentarze oraz podkreślania wypraw w studenckim wymiarze (tak,byłem studentem ;) ).
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 28 Lis 2015 14:01 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
W końcu znalazłem czas na przeczytanie relacji (i dowiedzenie się o co rozchodziło się w dyskusji między kolegami moderatorami ;) )

Gratuluje wycieczki oraz chęci podzielenia się z nami tak obszerną relacją. W kontekście relecji jako pamiętnika na pewno za jakiś czas łatwiej będzie Ci sobie wszystko przypomnieć i wtedy docenisz poświęcony trud by ją napisać :)
Osobiście często podróżowałem w podobnym stylu (spanie na lotniskach, w namiocie, w jaskini ;) ) i cieszę się gdy widzę że młodzi ludzie wciąż mają chęć poświęcić nieco swojej wygody by po poznawać trochę świat. Każdy podróżuje w końcu tak jak pozwala mu budżet. I student to rzeczywiście osobny gatunek - pieniędzy ma zazwyczaj mało, czasu dużo, a młody wiek pozwala mu więcej znieść niewygód :)

Natomiast na przyszłość radzę Ci mniej oceniać (negatywnie) innych ludzi. Jasne, każdy z nas to robi, często podświadomie, ale warto dodać do tego moment refleksji i próbę wczucia się w drugą osobę. No i pamiętaj że słowo które raz trafi do internetu zostaje w nim i ponosi się za nie wszelką odpowiedzialność. Poza tym już jako moderator proszę o nie reklamowanie bloga w każdym poście bo będziemy musieli zareagować :twisted:

I na koniec co do prośby o komentarze/lajki - zapewne każda osoba która napisała relację na forum przyzna to, że najmilej jej gdy widzi jakiś komentarz (niekoniecznie pozytywny)/dyskusję pod swoją relacją - wtedy wie że jej wysiłek pisania nie przeszedł niezauważony. Także prośba (nie w kontekście tej relacji a wszystkich relacji na forum) jak najbardziej zasadna :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
sevenfiftyseven uważa post za pomocny.
 
      
#64 PostWysłany: 13 Gru 2015 12:03 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 67
Loty: 51
Kilometry: 88 379
sevenfiftyseven napisał(a):
Ok, to jeszcze przedstawie wam przybliżone koszty.

Bilety lotnicze- 1200 zł od osoby, 10 osobnych rezerwacji zrobionych pod koniec maja prosto ze strony Ryanaira.

Wydatki na miejscu- całkowite, wliczając pamiątki, bilety komunikacji i wejściowe, jedzenie.
Majorka- 2 dni- 50 euro, w tym jeden nocleg za 25 euro
Barcelona- 5 dni- 180 euro, w tym 4 noclegi ze śniadaniem po 15,50 za noc, + Montserrat, Casa Mila, Sagrada, Park Guella- średnio po 20 euro
Teneryfa- 5 dni- 60 euro, noclegi pod namiotem, jedzenie kupowane głównie w supermarketach.
Madryt- 1 dzień- 20 euro, a konkretnie bilety autobusowe i obiad.
Porto- 2 dni- 50 euro, nocleg za 18 euro, butelka wina 25.
Lizbona- 2 dni- 60 euro, nocleg za 11, bilety do sintry i z powrotem, wejściówka do Qunita.
Rzym- 2 dni- 50 euro, nocleg za 25.

Łącznie 370 euro od osoby + 1200 złotych za bilety. 19 dni. Da się? ;)


Hiszpanię polecam zimą.
11 dni na Teneryfie + 6 w Barcelonie - 4 osoby - 7700PLN. W tym zakupy na promocjach, samochód na 9 dni, rejs na wieloryby, Siam i Loro oraz 3 dni w hotelu 4* z wyżywieniem. Temperatury 14-26 stopni. Mniejszy tłok przy atrakcjach (choć niektóre zamknięte). Rok później Barca i Sevilla jeszcze taniej bo krócej. Raz wybrałem się w sierpniu na Kanary. Za gorąco.

Widok z dachu Areny na Placu Hiszpańskim wystarczającym powodem żebyście wrócili do Barcy.

Relacja fajna, ale ja bym tak tej policjantki nie podsumował :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group