Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Kwi 2015 17:32 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 3
Hej :)
szukałem informacji na temat Pizy i trafiłem na Twoją relację. Fajna, ciekawa i dla mnie pomocna. W środę tam lecę i dołączam do planów podróży Cinque Terre. Dobrze, że tutaj trafiłem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 19 Kwi 2015 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Cieszy mnie to bardzo :) I zazdroszczę wyjazdu w tamte rejony :) Też z chęcia bym wróciła do Cinque Terre :) Teraz może być najfajniejszy czas, nie będzie tak dużo turystów, już w miarę ciepło i zielono, jak pogoda dopisze to wręcz idealnie :D
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 02 Maj 2015 11:43 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 3
Witam,
chciałem poinformować, że niestety ścieżki nadal zamknięte. Oprócz jednej, pomiędzy Varnazzą a Monterosso. Na pytanie czy wiadomo kiedy będą udostepnione pani w informacji turystycznej w Riomaggiore tylko wzruszyła ramionami. Mówiła coś o spadających kamieniach.
Wielka szkoda, bo miejsce rzeczywiście przepiękne.
Z różnych powodów byłem tylko w Riomaggiore, ale i tak było warto. Cinque Terra dołączam do swojej listy miejsc, do których "kiedyś mam nadzieję wrócić" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 21 Maj 2015 10:15 

Rejestracja: 21 Maj 2015
Posty: 4
Adamulec, kiedy byłeś na Cinque Terre? Wybieram się tam za 2 tygodnie i nie wiem czy warto jechać, skoro mówisz że większość ścieżek są zamknięte
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Cze 2015 10:47 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 53
super relacja, na pewno się przyda! ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 13 Cze 2015 00:47 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 3
Olesia najmocniej Cię przepraszam, że tak późno odpowiadam ale zarobiony byłem i czasu brak na fora.
Byłem tam 25 kwietnia ale pewnie ta informacja już jest dla Ciebie nieaktualna.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 13 Cze 2015 08:40 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Stan na 18.05.2015 r., otwarte były tylko dwie ścieżki: z Vernazzy do Monteroso i do Corniglii. Słynna ścieżka miłości i inne zamknięte
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 13 Cze 2015 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Dla wybierajacych sie do 5terre - pamiętajcie,ze oprócz tych ścieżek głównych sa jeszcze inne szlaki idące "nad" nimi,chyba wrzucalam jakas mapkę ścieżek do relacji powinny być oznaczone.Wydaje mi się,ze mogą to być również ladne szlaki :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 15 Lip 2015 21:13 

Rejestracja: 09 Sie 2011
Posty: 64
Polecam Portofino. Jedyna szansa, żeby tam się dostać to auto (parking 1 h - 5,50 euro!) albo autobus. Miałem okazję oświadczyć się w Portofino, więc poniekąd miejsce szczególne dla mnie. Pomimo dużej ilości turystów czy lansu można znaleźć choć kawałek miejsca dla siebie i odpocząć.

Wrażenie robi czysta woda, w której można się wypluskać. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że brzeg Portofino zawalony jest łodziami, jachtami, etc.

Wędrówka na Castello Brown zajmuje 20-25 minut.

Poniżej kilka fotek:

Załączniki:
Komentarz do pliku: Portofino - wędrówka na Castello Brown
2852344_IMG_20150611_173845.jpg
2852344_IMG_20150611_173845.jpg [ 154.94 KiB | Obejrzany 1764 razy ]
Komentarz do pliku: Portofino
2852349_IMG_20150611_173006.jpg
2852349_IMG_20150611_173006.jpg [ 98.75 KiB | Obejrzany 1764 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group