Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 15 Wrz 2017 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@Kravkrk @Aron
Jak Wam się nie podoba relacja to, na prawdę, nie musicie jej czytać, ani komentować, ani przeżywać. I po co ten "rynsztok", znowu jakieś ideologie, argumenty, nomen omen, z ...? A potem jest płacz i pretensje...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#62 PostWysłany: 15 Wrz 2017 12:20 

Aron napisał(a):
[...]ale dział z relacjami traktowałem jako tą część forum wolną od przeideologizowania i reprezentujący jakiś poziom jakości.

Ja traktuję relację jako dział wolny od ingerencji z zewnątrz, tak długo jak utwór nie łamie obowiązującego prawa. Jeśli to się zmieni to myślę, że można gasić światło.
Góra
 PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 15 Wrz 2017 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
namteH napisał(a):
...
Jak Wam się nie podoba relacja to, na prawdę, nie musicie jej czytać, ani komentować, ani przeżywać. ...

czyli można tylko chwalić, a jak się coś nie podoba to cicho sza :shock:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 15 Wrz 2017 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Tak jak można publikować w granicach prawa to i chyba też można ocenić w tych samych granicach, więc nie wiem czemu się tak tą oceną egzaltować. A akurat ,mam słabość do południowo-zachodniej Europy, więc dlatego sobie tutaj zajrzałem.
@namteH I znowu to samo, ja nie mam do Ciebie wielkich pretensji, jedyne co to irytuje mnie prowadzenie argumentacji w oparciu o przekręcanie cudzych wypowiedzi, ale powoli się przyzwyczajam, że odpowiedź muszę zaczynać od sprostowania tego co mi przypisujesz. A jeżeli czujesz się urażony użytym przeze mnie potocznym związkiem frazeologicznym to przepraszam, traktuj to jako środek wyrazu artystycznego odpowiedni do przyjętej w tym temacie konwencji ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 15 Wrz 2017 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@paweł p
Można. Tylko żeby to trzymało jakiś poziom... Najlepiej spodnie nie niżej niż gacie ;)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 15 Wrz 2017 12:39 

@Aron, ale ja nie odmawiam Tobie prawa do własnej oceny tego utworu. Stoję najdalej, jak to tylko możliwe, od cenzurowania kogokolwiek. Bądźmy poważni ;)
@paweł p, moim zdaniem konstruktywna krytyka jest zawsze wartościowa ale nie mieści się w niej sprowadzanie całej pracy, jaką wykonał autor, do eksponowania motywów erotycznych :)
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 15 Wrz 2017 14:28 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Strasznie poważne komentarze jak na relację napisaną z przymrużeniem oka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
dubaj1910 uważa post za pomocny.
 
      
#68 PostWysłany: 21 Wrz 2017 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2017
Posty: 100
Zbanowany
Witam ponownie.

Zanim jak obiecałem odpowiem moim adwersarzom z tego tematu, chciałbym zwrócić uwagę na klimat jaki niektórzy tu wprowadzają oraz na parę rzeczy które mogą tą logiczną odpowiedź wręcz uniemożliwić:

- pewnie z 270 zdjęć w relacji, góry, nieznane plaże, Droga Króla, historyczne miejsca, narracja z jakimś pomysłem, opowieść na pewno nie bezbarwna... a towarzystwo z pianą na twarzy miesza mnie z błotem za dziką lamparcicę z Lidla. Na demotywatorach pewnie połowa by uśmiechała się, tak jak ja, z gustu pani...a tutaj... normalnie ruch ochrony dzikich kocic.

- moderator W. dał mi ostrzeżenie za jego zdaniem rasistowski komentarz wobec tejże wg niego czarnoskórej kobiety... i tylko to nie jest murzynka, to po prostu opalona brunecia. Zwróciłem na to uwagę, wyjaśniłem wszystko, reklamacja nie została uznana. I zaraz przedstawię "przypadki" dziwnie potwierdzające, że nie przysporzyło mi to sympatii moderatora

- pewien forumowicz najeżdża na styl relacji, na poszczególne zdjęcia... ja go wypraszam z relacji, on wraca ponownie ze świętoszkowatą krytyką i puszcza mi namolne teksty o klubie, o guście, o ilości "like-ów", robi nie wiadomo czemu nieproszony za adwokata kobiet... ja mu logicznie i merytorycznie odpisuje , ale moja odpowiedź zostaje usunięta przez moderatora W. (tego od niby-czarnoskórej) za "fragmenty dotyczące innego użytkownika". Może się nie znam, ale jak mogę komuś odpisać na jego teksty w stosunku do mojej osoby nie pisząc "fragmentów dotyczących tego użytkownika"(jego podejścia, tekstów itd)?

- moderator W dający "bana" (i kasujący też moje logiczne odpowiedzi) zamiast obiektywizmu publicznie "lubi" posty najeżdżające na moją relację

- by rozluźnić atmosferę umieszczam na końcu wypowiedzi dowcip/żart (znany i łatwy do znalezienia w internecie) pasujący do tej sytuacji i także za ten żart otrzymuje bana.



Podobnie jak osoby komentujące tutaj nie dostrzegam bym gdzieś łamał jakoś szczególnie regulamin, więc zastanawiam się... czy to prywatny folwark gdzie moderator (podkreślający "lajkami" swój brak obiektywizmu) kasuje każdą logiczną odpowiedź na zarzuty wobec takiej osoby jak ja i banuje za poczucie humoru przeszkadzające "pupo-sceptykom"?

Naprawdę - zamieściłem tą relację na kilku forach... i tylko tutaj takie sceny.
Zastanawiam się czy np. Sexmisja (której oczywiście nie porównuje do mojej amatorskiej fotostory) też zostałaby tu zmieszana z błotem i ocenzurowana.

Quo vadis forum?

Pytanie "piłkarskie" na koniec:
czy jest sens logicznie grać w tym meczu na argumenty przeciw wszelakim mieszającym z błotem relację użytkownikom, skoro sędzia Washington czeka by dać czerwoną kartkę za cokolwiek?
Nie widzę tego w regulaminie, ale może tu w ogóle dyskusja jest zabroniona?

Ja chciałbym logicznie argumentami odpowiedzieć użytkownikom najeżdżających na tą relację....jednak nie wiem czy zdążę, bo całkiem możliwe, że za to jasne przedstawienie sprawy też ban się należy(?)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#69 PostWysłany: 21 Wrz 2017 20:50 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 64
@dubaj1910 - nie pytaj dokąd zmierza forum tylko zastanów się co publikujesz i jakim to komentarzem opisujesz........ Dzielny rycerz z katolandu............jak dałeś radę walczyć z opuszczoną przyłbicą przez cały czas ???? Odebrałem Ciebie jak Don Kichota....lub Sancho Pansę (obym Im nie ubliżył)........
Góra
 Profil Relacje PM off
DJADKJGU lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 21 Wrz 2017 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@dubaj1910 no własnie miałem pisać do Ciebie o wrażenia po kilku tygodniach na forum i po pierwszej relacji. :)

Nie wiem od kiedy przeglądasz forum, ale chyba powinno się chwalić, że ktoś, kto nie dawno się zarejestrował na forum, wrzuca przyjemnie, z przymrożeniem oka napisaną relacje, pełną istotnych informacji, gdzie nie idzie zasnąć przeglądać kolejne zdjęcia. Nie, nic z tych rzeczy! Tak, nie podobasz się górze. Masz pisać ładnie i żeby przypadkiem nikogo nie urazić. Czy piasek był miękki albo czy bilet kupiłeś z wyprzedzeniem... To się ceni! A najlepiej gdyby to pisał robot...albo robotka!

Co ja bym Ci doradził w takiej sytuacji (nie, ona nie jest jednostkowym wybrykiem a normą od pewnego czasu i to się raczej nie zmieni)? Sam już wiesz, że są inne miejsca w internecie, gdzie pewnie jeszcze idzie pośmiać się z żartów i nikt się nie oburza; szkoda nerwów i Twojej pracy. Starych drzew się nie przesadza a Ty dopiero zapuszczasz korzenie...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 22 Wrz 2017 01:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@dubaj1910, moim skromnym zdaniem Twoja relacja jest nietypowa, przede wszystkim nie jest nudna i mi sie podoba. :D
Niektore relacje koncze czytac na samym poczatku, a tylko dlatego ze jest to moja dobra i nieprzymuszona wola.
Sam zauwazyles, ze jury jest bardzo ostre na tym forum, a niestety sa Jednostki, ktore nie potrafia, czy nie maja odwagi na pisanie relacji, ale chetnie krytykuja innych. :mrgreen:

namteH napisał(a):
@dubaj1910
Tak, nie podobasz się górze. Masz pisać ładnie i żeby przypadkiem nikogo nie urazić. Czy piasek był miękki albo czy bilet kupiłeś z wyprzedzeniem... To się ceni! A najlepiej gdyby to pisał robot...albo robotka!

Co ja bym Ci doradził w takiej sytuacji (nie, ona nie jest jednostkowym wybrykiem a normą od pewnego czasu i to się raczej nie zmieni)? Sam już wiesz, że są inne miejsca w internecie, gdzie pewnie jeszcze idzie pośmiać się z żartów i nikt się nie oburza; szkoda nerwów i Twojej pracy.

Dokladnie, a jeszcze jakbys mogl wspomniec o przesolonej zupie w jakims przydroznym lokalu, czy ktores publiczne WC bylo wyjatkowo nieciekawe, to bedzie Hit. :D

Pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 22 Wrz 2017 01:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Coś Ci się z twarzą stało.
Tak generalnie to nie pojmuję jak te prostackie wstawki jeszcze się ostały na forum. Bo od samego autora chyba jednak trudno wymagać w tym wypadku poczucia, że pewnych rzeczy nie wypada.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 22 Wrz 2017 01:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@Pabloo
Jak już tak ostro wypowiadasz się o czyjejś pracy to może warto by nieco pochylić się nad swoim "dziełem"?
Stambuł 1/3: 30 linijek tekstu i około 40 zdjęć, m.in. widok wingleta z okna podczas lotu, ruchomy chodnik, zdjęcia jakichś nieziemsko interesujących wnętrz jakiegoś pałacu (łóżka, okna i dywany), widoki z murów na nie wiadomo co, no i zdjęcia najprawdopodobniej kobiet w pożądanym na forum wdzianku. Wspominasz również kiedy bilety kupiłeś, czy strefa ciszy w pendolino to dobry wybór oraz że na pokładzie UIA rozdają wodę. Relacja na 5!
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
dubaj1910 uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 22 Wrz 2017 01:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Pabloo
Ano wlasnie, same porzadne i poukladane sfery grasuja na tym forum i widocznie kazdy powinien miec podobne spojrzenie.
Kolega sie napracowal, wkeil sporo zdjec i napisal relacje w takim stylu, w jakim on widzi ten Swiat. ;)
Samo zycie i podroze nauczyly mnie tego, ze akceptuje i cenie ludzi takimi jakimi sa, przede wszystkim takich, ktorzy nie sa zaklamani i nie podszywaja pod kogos innego...
Moge pojsc do najlepszych barow czy restauracji, ale rowniez chetnie moge napic sie browarka w jakiejs mordowni, czy z Pijaczkami w parku i nie wstydze sie tego.
Kto z nas jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem, jak widac Kolege @dubaj1910 obrzucono kamieniami.
Poza tym z relacji zrobiono kolejny, powazny smietnik i gdyby kolega nie pisal dalszych relacji w tym forum, wcale bym sie nie zdziwil.
Dobrej nocki.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 22 Wrz 2017 06:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
dubaj1910 napisał(a):
Quo vadis forum?


Cytuj:
Quo vado, non potes me modo sequi, sequeris autem postea.


Odpowiedź sama się nasuwa ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Washington lubi ten post.
 
      
#76 PostWysłany: 22 Wrz 2017 07:51 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 197
Kilometry: 407 159
niebieski
Bardzo fajna relacja. Z reguły do tego działu nie zaglądam, bo większość wspomnień z podróży jest zawalona setkami podobnych fotek i nudnych opisów, a tutaj taki rodzynek i ładne spontaniczne zdjęcia z ciekawymi spostrzeżeniami. Szkoda że autor, który poświęcając swój czas i przekazując innym swoją relację, dostaje w "nagrodę" ostrzeżenia i bany za jakieś urojone uprzedzenia moderatorów i innych forumowiczów do środowiska kibolskiego. :roll:
Ale pewnie posypały się znowu donosy urażonych niepoprawnością polityczną autora. Czy w końcu kiedyś do was dotrze to, że jak wam się coś nie podoba, to tego nie czytacie po prostu? Wbijcie sobie do głowy, że na tym forum są ludzie, którym takie relacje się podobają i chcą je czytać w całości, a nie ocenzurowane. Taka jest właśnie ta tolerancja, o którą niby ciągle walczycie... :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#77 PostWysłany: 22 Wrz 2017 08:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Szkoda,że to już koniec tej relacji...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dubaj1910 lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 22 Wrz 2017 09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4588
Loty: 641
Kilometry: 794 132
HON fly4free
@dubaj1910 problem polega nie tylko na tym jaka jest relacja lecz również co piszesz później.

Dla mnie relacja jest niesmaczna i nie chodzi tylko o jedną fotografię. W sferze narracji jakiś tam pomysł miałeś, ale realizacja jest słaba.

Jeszcze słabsze są zdjęcia z rozmytą twarzą - albo mogłeś wybrać zdjęcia bez tego pana bez twarzy, albo pokazać twarz, tak mamy coś między klimatami plotka a kroniki policyjnej.

Wydaje mi się, że problem jest w tym: "udało mi się tu zrobić relację... klimatyczną, z przymrużeniem oka" - to cytat z tego co napisałeś w innym wątku.

Chciałbym nieśmiało zauważyć, że taka samoocena tego co napisałeś brzmi jak śmianie się z własnego dowcipu. To nie Ty powinieneś oceniać swoją relację i powinieneś być w stanie zrozumieć, że nie każdy ma poczucie humoru takie jak Ty, a dla wielu przekroczyłeś granicę dobrego smaku.

Nie rozumiem po co walczysz jak lew z komentarzami tych, którym ona się nie podoba obrażając ich przy okazji. I tak nie masz szans na to aby uznano, że to co zamieściłeś jest obiektywnie dobre.

Natomiast mimo krytyki przyznam, że dowiedziałem się z relacji dwóch rzeczy, które mogą się okazać pożyteczne i pomocne: nawet w sierpniu plaże nad Atlantykiem są puste a woda ciepła - Portugalii tak nie było. Te dwie informacje nie zmienią jednak oceny tego co napisałeś jako całości.


Ostatnio edytowany przez pabien, 22 Wrz 2017 09:51, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 22 Wrz 2017 09:40 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 210
Loty: 89
Kilometry: 252 650
Argumenty do odbiorców nie docierają, więc napiszę tylko, że jako kobiecie jest mi przykro czytając takie kwiatki jak się tu pojawiają nie tylko ze strony autora, ale też forumowiczów. Przykro, że tylu "mężczyznom" brak empatii i uważają, że my pojawiamy się w przestrzeni publicznej dla ich rozrywki, że mają takie same prawa do naszych ciał jak my same, że mogą nam robić zdjęcia bez naszej zgody i publikować je w internecie. Pierwsza moja reakcja to złość, ale walka z takimi poglądami to walka z wiatrakami, więc pozostaje jedynie smutek - raz nad kondycją społeczeństwa, drugi raz nad kondycją forum, bo duża część zdjęć powinna z tej relacji polecieć, żeby trzymać jakiś poziom.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 22 Wrz 2017 10:05 

@DJADKJGU, uwierz mi, że jeśli Cię zdenerwowałem, to nie było to moją intencją.
Mam tylko takie przypuszczenie, że niektórzy z piętnujących Autora za zdjęcia kobiet w kostiumach kąpielowych, ze znacznie mniejszą zaciekłością (jeśli w ogóle) protestowali przed różnymi "sztukami" wystawianymi w polskich teatrach w ostatnich latach :)

PS. Nie jestem pewny, ale chyba edycja utworów (relacje to "utwory", posty to "wypowiedzi") bez uzyskania odpowiednich licencji, narusza prawa autorskie.
Góra
 PM off
cavani lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group