Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 29 Sie 2014 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Dzięx za info, będę za tydzień to obadam. Planujemy spacer z Firy do Oi to może damy radę odbić kawałek w bok ;) Wyjście z Oi bardziej w stronę Tholos czy z Finikii prosto na Baxedes?
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 29 Sie 2014 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2011
Posty: 44
Loty: 17
Kilometry: 51 816
No to jak jesteśmy w okolicach Baxedes to można zatrzymać się w winiarni Parisa Sigalasa "Sigalas". Świetne wino + plus przepyszne przekąski "meze". Najlepsza winiarnia na całej wyspie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 30 Sie 2014 00:10 

Rejestracja: 23 Mar 2013
Posty: 46
Tomek Zien napisał(a):
Planujemy spacer z Firy do Oi

Wróciłem wczoraj, w Imerovigli masz takie widoki, jak będziesz szedł głównym chodnikiem to bez problemu je znajdziesz.
Polecam taverne Anestis, https://www.google.pl/maps/@36.431819,2 ... cqPI5w!2e0, zapytaj o Jacka, doradzi co zjeść.

Załączniki:
Zachód słońca Imerovigli..jpg
Zachód słońca Imerovigli..jpg [ 94.18 KiB | Obejrzany 1756 razy ]
Imerovigli kapliczka.jpg
Imerovigli kapliczka.jpg [ 137.28 KiB | Obejrzany 1756 razy ]
Imerovigli z promu.jpg
Imerovigli z promu.jpg [ 96.75 KiB | Obejrzany 1756 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 30 Sie 2014 20:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2011
Posty: 44
Loty: 17
Kilometry: 51 816
Tomek Zien napisał(a):
Dzięx za info, będę za tydzień to obadam. Planujemy spacer z Firy do Oi to może damy radę odbić kawałek w bok ;) Wyjście z Oi bardziej w stronę Tholos czy z Finikii prosto na Baxedes?



bardziej w stronę Tholos - ale nie chcę Was mieć na sumieniu - jest to raczej atrakcja w stylu "przejeżdżając samochodem" podaję link gdzie dokłądnie jest to pole z liliami http://goo.gl/4DQJWo

po spacerze Fira - Oia lepiej chyba będzie Wam zejść do portu Ammoudi i tam ochłodzić się w morzu w pobliżu wysepki Agios Nikolaos, udanego wyjazdu!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 09 Wrz 2014 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Dziś wróciliśmy. Bajka :D Zaczynam dziabać relację ;)
Image

Image

Image

Image

Image
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 11 Wrz 2014 09:11 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 77
Pięknie! W tym roku Kos, ale za rok to chyba będzie Santorini ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Wrz 2014 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
My w ubiegłym roku też byliśmy na Kos ;) Podążasz moim tropem :) A na 2015 już kupione Korfu 8-)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group