Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 662 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 30 Paź 2021 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
Chciałem wykorzystać punkty na Circle K.
Pojawił mi się limit max 3szt.
Czy będę mógł w przyszłości jeszcze wymienić na taką samą nagrodę?Ta nagroda pi wymianie zniknęła mi z dostępnych.Ten limit jest dożywotni czy na jakiś określony czas?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
#322 PostWysłany: 31 Paź 2021 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Limit jest na pulę voucherów w Bezcennych. Jak aktualna się skończy i wrzucona zostanie następna, znów będziesz mógł pobrać 3szt.
Góra
 Profil Relacje PM off
ZENNNEK uważa post za pomocny.
 
      
#323 PostWysłany: 03 Lis 2021 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
kruczi napisał(a):
można płacić voucherami na stacjach carrefour?


Tak mozna, aczkolwiek spotkalem sie z sytuacja, ze kasjer odpowiedzial, ze nie mozna.
Wystarczy odpowiedziec, ze kilka dni wstecz placilem i wtedy w magiczny sposob, skaner bezproblemowo odczytuje kod kreskowy.
Byc moze to debiut kasjera/byc moze obawa ze to jakies fejkowy sposob na paliwo.
Góra
 Profil Relacje PM off
kruczi uważa post za pomocny.
 
      
#324 PostWysłany: 03 Lis 2021 11:27 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
@kruczi, @correos, trochę OT, ale polecam płatność na stacjach Carrefour przez aplikację Mój Carrefour. Jest jakaś promocja, że na litrze jest rabat 10 groszy na litrze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra uważa post za pomocny.
 
      
#325 PostWysłany: 11 Lis 2021 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1170
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
A czy ktoś z Was kupował vouchery na Fast Track w Warszawie? Mam w „strefie premium” coś takiego. Zgodnie z regulaminem, w tym roku kalendarzowym mógłbym kupić do 10 takich voucherów ważnych przez rok od ich zakupu i cena za nie samoistnie wraca na kartę. Te vouchery nie są imienne, można dać komuś z rodziny? Ktoś to praktykował? I jeśli tak, to gdzie na Okęciu znajduje się ten automat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 07 Gru 2021 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Zaczynam przygodę z programem Bezcenne chwile.
Mam takie pytanie, czy jeśli dodam drugą kartę Mastercard do konta Bezcenne chwile to punkty z obu kart będą łączyć się w jedną pulę? Czy każda karta to osobny balans?
Drugie pytanie - czy jeśli jest to osobny balans, to będę mógł punkty z nowej karty Mastercard wykorzystać na voucher Circle K? Przy założeniu, że z pierwszej karty Mastercard wykorzystałem już punkty i wziąłem 3 vouchery, przez co nagroda znikła...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 07 Gru 2021 16:02 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
pule są oddzielne
można mieć kilka kart na jednego maila, ale trzeba się przelogowywać pomiędzy nimi

P.S.
zrób nowe konto na innego maila dla drugiej karty
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
piotrek_ uważa post za pomocny.
 
      
#328 PostWysłany: 07 Gru 2021 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Mam jeszcze pytanie o strefę premium.
Czy ona, tak samo jak balans punktów również jest dostępna osobno dla każdej karty?
Jeśli ktoś posiada premium, jakie dodatkowe nagrody można tam znaleźć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 07 Gru 2021 17:54 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Można też na infolinii poprosić o scalenie i połączenie kart w ramach jednego konta. Na pewno da się to obecnie robić dla kart w tym samym banku (typu jak ktoś ma 2 karty wymienione w mBanku w ramach promocji na MC, to warto było zgarnąć bonusy powitalne dla każdej karty, by z resztek punktów z dwóch kart po zsumowaniu uzbierać na nagrodę). Czy da się obecnie scalić karty z różnych banków -> wątpię, ale można przy okazji zapytać ...
Dla premium jest oczywiście więcej nagród, ale czy coś jest tam wartego uwagi, to już decyzja każdego z posiadacza. Ja nagród premium nie brałem, ale to nie znaczy, że ktoś czegoś interesującego tam nie wynajdzie. Zawsze lepiej mieć większy wybór, ale nic na siłę ...
Należy też zwrócić uwagę, żeby w miarę szybko wykorzystywać punkty promocyjne, bo zwyczajowo mają krótką ważność (różnie bywa, 2, 3 miesiące) i jak się czeka na vouchery, których nie ma, to się można nie doczekać. A oni punktów, które się przeterminują, nie zwracają, choćby nie wiem co ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 07 Gru 2021 18:40 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2903
złoty
Stefa premium ma chyba różne benefity, dla różnych kart/banków. Dla MC Citi Simplicity jest to ubezpieczenie biletów na imprezy artystyczne i sportowe dla dwóch osób do wartości 4500PLN na bilet oraz fast track na Okęciu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 07 Gru 2021 19:44 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Tulio napisał(a):
Można też na infolinii poprosić o scalenie i połączenie kart w ramach jednego konta. (.......).
Należy też zwrócić uwagę, żeby w miarę szybko wykorzystywać punkty promocyjne, bo zwyczajowo mają krótką ważność (różnie bywa, 2, 3 miesiące) i jak się czeka na vouchery, których nie ma, to się można nie doczekać. A oni punktów, które się przeterminują, nie zwracają, choćby nie wiem co ...


Jakie punkty masz na myśli ?
Kilka razy już miałem zwracane przeterminowane punkty dodatkowe czy promocyjne jak kto woli wystarczyło zadzwonić na infolinię danego banku i wytłumaczyć sprawę , punkty zazwyczaj wracały mi na konto po 2 dniach od rozmowy z infolinią, zwykłe punkty jeszcze nigdy mi się nie przeterminowały ani nie przepadły , nagrody odbieram 1 ,2 razy w roku chyba że uda się coś nazbierać dodatkowych punktów to czasami 3 razy w roku, nie są to jakieś mega nagrody bo chyba jak wszyscy najbardziej mnie interesuje albo voucher na paliwo albo doładowanie SkyCash_a.

Ok, doczytałem :) , piszesz o punktach promocyjnych, u mnie tak jak pisałem wyżej nie było problemu z odzyskaniem takich przeterminowanych punktów.

Edit: Właśnie zauważyłem że ruszyła nowa promocja w CitiBanku do wyrwania 100zł na przykład na paliwo--> Circle,ja zakupy już zrobiłem zobaczymy kiedy naliczone zostaną punkty, plus jest taki że wystarczy zrobić zakupy w tyko jednym wybranym sklepie za minimum 200zł

www.citibank.pl/citispecials/priceless-specials.html

Jesteś zapisany do Programu MasterCard® Bezcenne® Chwile?
Już teraz zrób zakupy u partnerów programu Bezcenne Chwile: Empik, Allegro, Home&You, RTV EURO AGD, Smyk, Homla na kwotę min 200 zł, a otrzymasz 6 800 pkt o przybliżonej wartości 100 zł.
Masz czas do 31.01.2022. Pula nagród: 2 300.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#332 PostWysłany: 14 Gru 2021 13:43 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
kewatkO napisał(a):
Tulio napisał(a):
Można też na infolinii poprosić o scalenie i połączenie kart w ramach jednego konta. (.......).
Należy też zwrócić uwagę, żeby w miarę szybko wykorzystywać punkty promocyjne, bo zwyczajowo mają krótką ważność (różnie bywa, 2, 3 miesiące) i jak się czeka na vouchery, których nie ma, to się można nie doczekać. A oni punktów, które się przeterminują, nie zwracają, choćby nie wiem co ...


Jakie punkty masz na myśli ?
Kilka razy już miałem zwracane przeterminowane punkty dodatkowe czy promocyjne jak kto woli wystarczyło zadzwonić na infolinię danego banku i wytłumaczyć sprawę , punkty zazwyczaj wracały mi na konto po 2 dniach od rozmowy z infolinią, zwykłe punkty jeszcze nigdy mi się nie przeterminowały ani nie przepadły , nagrody odbieram 1 ,2 razy w roku chyba że uda się coś nazbierać dodatkowych punktów to czasami 3 razy w roku, nie są to jakieś mega nagrody bo chyba jak wszyscy najbardziej mnie interesuje albo voucher na paliwo albo doładowanie SkyCash_a.

Ok, doczytałem :) , piszesz o punktach promocyjnych, u mnie tak jak pisałem wyżej nie było problemu z odzyskaniem takich przeterminowanych punktów.

Być może mają inną politykę dla takich, którzy punktują regularnie i dla takich, co odbierają właśnie jedną czy dwie nagrody w roku. Moja ostatnia reklamacja była odrzucona:
"W nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia xxxxxx, dotyczącego wygasłych punktów z Promocji „xxx”, uprzejmie informuję, iż Dział Reklamacji zadecydował o odrzuceniu Pana zgłoszenia. Uwarunkowane jest to faktem, że zgodnie z Regulaminem tej Promocji:
„Punkty przyznane w ramach Nagrody ważne są przez 2 miesiące od dnia zasilenia Rachunku Programu. Po upływie tego terminu niewykorzystane Punkty, bez konieczności składania przez Mastercard lub Bank jakichkolwiek dodatkowych oświadczeń woli lub dokonywania dodatkowych czynności prawnych, bezpowrotnie wygasają (zostaną odjęte od salda Punktów na Rachunku Programu).”
Z tego względu nie ma możliwości zwrócenia punktów na konto. Regulamin Promocji obowiązuje zarówno Uczestnika, który ma obowiązek się z bim zapoznać, jak i Organizatora Promocji."
Góra
 Profil Relacje PM off
nowhere lubi ten post.
 
      
#333 PostWysłany: 04 Sty 2022 13:04 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Jak ktoś korzystał z promocji w Citi dla obecnych uczestników programu, to dziś punkty wpadły. Nawet w nagrodach Circle jest dostępny ...
Szkoda, że tak mało tu informacji o ciekawych promocjach :( Przykładowo w BOŚ Banku była w zeszłym roku łatwa promocja 21k pkt., dowiedziałem się o niej zbyt późno, żeby kartę wyrobić do końca roku ...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#334 PostWysłany: 04 Sty 2022 14:38 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 574
niebieski
Pewnie zaraz w BOŚ będzie nowa edycja może nawet lepsza od tej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 04 Sty 2022 18:03 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Masz jakieś przecieki czy tylko tak sobie rzucasz? To była bardzo dobra promocja, takiej w tym niszowym banku nie było (minimalna kwota wydatków w zamian za 21k pkt. + w grudniu można się było załapać na obecną edycję 6800 pkt. dla "nowych" w BC Paliwo na zimę https://rpm-cms.upaid.pl/media/rp4eldjv ... a-zime.pdf). Tym bardziej, że to na 30-lecie banku, stąd śmiem twierdzić, że szybko się to u nich nie powtórzy ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 04 Sty 2022 19:17 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 574
niebieski
Raczej "wishful thinking", ale może warto ich obserwować. Za mojej bytności w BOŚ (ze 2 lata) dawali tylko marne grosze w Priceless Specials, więc może to racja, że nie ma co się podniecać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#337 PostWysłany: 04 Sty 2022 19:50 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Są teraz jakieś promocje dla nowych kart?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 04 Sty 2022 20:02 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Dałem link 2 posty wcześniej. Paliwo na zimę https://rpm-cms.upaid.pl/media/rp4eldjv ... a-zime.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
d-t-x uważa post za pomocny.
 
      
#339 PostWysłany: 12 Sty 2022 19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Mastercard organizuje akcję "WpłacaMY i pomagaMY”, która trwa od 3.01.2022 do 30.01.2022. Można zdobyć 340 punktów w programie Bezcenne Chwile, jeśli dokona się wpłaty na eSkarbonkę WOŚP (dostępnej na pod adresem strony: https://eskarbonka.wosp.org.pl/) na kwotę nie mniejsza niż 20 zł z rachunku Karty Mastercard.
Regulamin:
https://rpm-cms.upaid.pl/media/x22ah1ef ... magamy.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off
to_ja uważa post za pomocny.
 
      
#340 PostWysłany: 16 Sty 2022 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
tomasz3 napisał(a):
Ja jak miałem zablokowane tak dalej mam zablokowane. Zresztą odpisali mi że nie odblokują.

suszek napisał(a):
mi po kolejnym (nowym zapytaniu) a nie przypmnieniu sie na stare, odblokowali ;)


Trochę dawne dzieje, ale zapytam - Wam tutaj blokowali/odblokowywali konta na BC czy bony ?

Nie mogę się zalogować na konto, które założyłem w tej promocji w czerwcu 2020 i podpiąłem kartę z Kantoru Aliora w USD, tak wygląda jakby konto przestało istnieć, przy próbie resetu hasła pojawia się błąd.
Całkiem niedawno (wrzesień/październik 2021) logowałem się na konto i do tam tej pory niewykorzystane pkt były na koncie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 662 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 34  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group