Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 124 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 16 Maj 2021 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Polecam korzystanie z tej apki w Barcelonie, ogromne ilości ofert :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#62 PostWysłany: 17 Cze 2021 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Danone dołącza do akcji Too Good To Go
https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/da ... 99522.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 17 Maj 2022 12:52 

Rejestracja: 04 Kwi 2022
Posty: 6
Czy ktoś korzystał z ofert w USA? Np. w Nowym Yorku jest mnóstwo ofert z tego co widzę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 17 Maj 2022 13:10 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Skoro są oferty to można z nich korzystać - więc nie rozumiem pytania, bo jeśli chodzi o indywidualne doświadczenia to one zależą od dnia i konkretnego lokalu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 17 Maj 2022 13:43 

Rejestracja: 04 Kwi 2022
Posty: 6
Oczywiście nie pytałam o pozwolenie a doświadczenia :roll:


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 17 Maj 2022 14:25, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 17 Maj 2022 13:46 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Oceny konkretnych miejsc widzisz w aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 17 Maj 2022 14:23 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1100
platynowy
Ja korzystałem w NY 2 czy 3 razy i było spoko i oczywiście taniej, ale oczywiście zależy gdzie weźmiesz i co trafisz
_________________
Image

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 04 Cze 2022 09:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
Hej, w mniejszych miastach złapać wartościową paczkę to jak trafić trójkę w totolotka :?

Jedyne co widziałem dostępne to paczki z BP SKLEP (które są oceniane jako najgorsza oferowana opcja i doświadczeni zjadacze ich unikają :lol:)
No chyba że BP ale Wild Bean Cafe lub Mix.

Widzę że są boty/serwisy które powiadamiają/a nawet kupują gdy paczka się pojawi, niestety płatne:
https://tgtg-alerts.com/en
Mają 10-dniową bezpłatną wersję próbną z e-mailami, ktoś korzystał?

Także na githubie coś takiego można znaleźć, tylko nie wiem jak tego używać, a po drugie boję się jakiegoś trojana.

EDIT: Jeśli są tu jacyś programiści-pasjonaci to może niech potestują te boty z GutHuba i napiszą jakąś czytelną instrukcję dla nieinformatyków :D
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#69 PostWysłany: 19 Gru 2022 22:45 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Trochę odświeżam temat.
Lepsza opcja jest moim zdaniem apka "foodsi".
Ogólnie to miałem i "too good to go" i "foodsi" i nigdy trafłem z too good na paczkę. Natomiast z foodsi często i fajne rzeczy były np. z cateringu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 21 Gru 2022 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Jak dla mnie na plus dla too good to go są widoczne oceny, które się teraz pojawiły, pomagają w nieznanym mieście oszacować, czy branie paczki się opłaci.
W foodsi z tego co wiem nie ma ocen i są tylko w PL
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 29 Gru 2022 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
Używam obu.

Too Good To Go na plus oprócz ocen ma też użyteczne dopiski przy oferowanych paczkach np. "wegetariańskie" albo "artykuły spożywcze" (foodsi tego nie ma!) no i co do zasady Too Good To Go ma paczki za 1/3 pierwotnej ceny, Foodsi co do zasady za 1/2 (choć np. w Salad Story i kilku innych miejscach też mają za 1/3 ceny)

Także z własnego doświadczenia napiszę, że Too Good To Go jest bardziej życzliwe przy rozpatrywaniu reklamacji np. gdy sprzedawca poleciał w kulki i "przeszacował pierwotną wartość paczki" (wymagane wysłanie zdjęcia zawartości)
Góra
 Profil Relacje PM off
Death lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 08 Sty 2023 03:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1407
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
We Florencji mogę polecić restaurację "Sophia Loren" ;) . Dwie torebki: prostokącik pizzy i dwie smaczne kanapki w jednej i trochę słodkości w drugiej. Ogólnie składniki dobrej jakości.
Próbowałem też w "The Stellar" (dobre godziny odbioru, bo już od 16:30). Tam były opiekane ziemniaki, kasza bulgur i grilowane pomidory (połówki) z serem. Wersja bardziej wege. Był jeszcze makaron z sosem, ale nie wiem czy smaczny, bo zapomniałem zabrać z lodówki :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off
Death lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 27 Mar 2023 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Na lotnisku Luton parę miejsc jest w Too Good To Go - min. Pret po stronie Airside. Może się komuś przyda opcja złapania tańszego jedzenia na wylocie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia lubi ten post.
szyderca87 uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 27 Mar 2023 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Kolo Heathrow i na Heathrow jest kilka dobrych opcji. Np sniadania hotelowe, jak ktos nie chce przeplacac za sniadanie, to mozna wziac paczke z TGTG za pare funtow. Nie testowalam ich, ale maja dobre oceny. Na samym lotnisku tez sa oferty, ale godziny odbioru pozne, typu 23.00.

Ja korzystam glownie z Greggsa i zawsze cos dobrego jest (zwykle jakas kanapka, sausage rolls i paczki). W zaleznosci od lokalizacji, daja wiecej lub mniej, ale minimum jest spelnione.

Nie wiedzialam, ze ta aplikacja dziala tez w innych krajach, bo na pewno przetestowalabym w USA.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 27 Mar 2023 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Działa działa, ja mam parę swoich ulubionych miejsc w Las Palmas, np. z dobrym chlebem na zakwasie, gdzie zwykle za 3 chleby płacę 3 euro :)
Ciężko bywa upolować, ale warto :)
Szczególnie, że wprowadzili oceny i też można wybierać co ryzykować, a co omijać szerokim łukiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
#76 PostWysłany: 27 Mar 2023 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Obecnie korzystam właściwie tylko poza Polską, znaleźć coś ciekawego w Trójmieście od roku-pół jest niezwykle trudno. W Polsce raczej Foodsi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 27 Mar 2023 13:31 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Zasadnicza różnica między Polską a zagranicą jest taka, że zagraniczne knajpy / punkty (a testowałem TGTG m.in. w US, UK, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Niemczech) w zdecydowanej większości traktują apkę jako rzeczywiste miejsce do oddania pozostałego jedzenia w danym dniu - więc paczki często są ogromne i uczciwie wypełnione; w Polsce oczywiście - nie licząc pojedynczych pozytywnych wyjątków - odezwało się cwaniactwo sprzedawców, którzy z aptekarską dokładnością wyliczają wartość paczki, albo wręcz często świadomie zaniżają ją, zdarza się też, że dają nawet zepsute jedzenie, do tego są miejsca, które z tego zrobiły sobie dodatkowy kanał regularnej sprzedaży; z kolei na foodsi zaśmiecili apkę jakimiś kwiaciarniami, kosmetykami i innym badziewiem, a na TGTG ostatnio zamiast paczek za 1/3 wartości zaczęły się pojawiać za 1/2 (co przy powyższym w ogóle już powoduje, że szkoda czasu w większości przypadków). Na to wszystko nakłada się rzucanie się ludzi na wszystko co się pojawi - u nas paczki schodzą w kilka sekund, nawet te kompletnie byle jakie, a zagraniczne potrafią wisieć pół dnia. Dlatego też przestałem już dawno temu bawić się w te apki w Polsce, używam tylko zagranicą.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 27 Mar 2023 13:32 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
@Djorkaeff w Białymstoku też ciężko cokolwiek znaleźć.

Ale będąc w Warszawie to już tego więcej jest i można czasem na prawdę coś sensownego znaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 28 Mar 2023 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
To dostałam dziś w Precie na Luton za 3 funty :)
tych croissantów były 2 sztuki, owsianka i bułka. Wszystko na ciepło.
Prawie przegapiłam odbiór, bo godzina w apce jak kupowałam była w polskim czasie ;-) więc z 11 zrobiła się 10 ;-)
Spóźniłam się 7 minut na odbiór, ale przytomnie prawie w ostatniej chwili zaznaczyłam, że odebrałam i oni poszli mi na rękę i wydali :)

Załączniki:
2023-03-28_12h15_51.png
2023-03-28_12h15_51.png [ 797.28 KiB | Obejrzany 3644 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 28 Mar 2023 13:05 

Rejestracja: 04 Lut 2017
Posty: 297
Loty: 201
Kilometry: 193 619
niebieski
Niestety i w TGTG pojawiła się inflacja. Kiedyś NorthFish sprzedawał swoje paczki po 17 zł, obecnie już 25 zł. Podobnie popularna sieć piekarni w Warszawie - było bodajże 15-16 zł, a teraz 22 zł. Coraz trudniej trafić na taniochę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 124 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group