Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gorąca prośba, aby dokładniejsze opisy saloników lotniskowych - w szczególności takie ze zdjęciami - zamieszczać w dedykowanym do tego wątku tzn. Opisz swój pobyt w saloniku:
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Pytania/ informacje związane z kartą Priority Pass prosimy umieszczać tutaj: priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Pytania/ informacje związane z kartą Dragonpass: dragonpass-pytania-informacje,15,102463
Pytania/ informacje związane z ofertą wstępu do saloników w usłudze Vacaydelay: vacaydelay-saloniki-lotniskowe-za-29-rok,15,172986


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#781 PostWysłany: 23 Lip 2017 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
a salonik z którego korzysta LOT na JFK to jakaś kpina, chyba że zmienili BA Galleries Lounge
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#782 PostWysłany: 23 Lip 2017 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4085
HON fly4free
@luftairways - A co konkretnie z nim jest nie tak? Widze, ze zmienili salonik (sam siadalem w innym ale to bylo >1 rok temu) - pewnie zwiazane ze zmiana terminala odlotow. Ale opinie w necie sa conajmniej OK:
http://onemileatatime.boardingarea.com/ ... -york-jfk/
https://www.loungebuddy.com/JFK/british ... SB5ChxMIjn
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#783 PostWysłany: 23 Lip 2017 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
Przecież napisałem że nie ten miałem na myśli tylko ten poprzedni
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#784 PostWysłany: 24 Lip 2017 14:38 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 488
niebieski
Ja byłem w United Club na EWR, LGA, ORD i ciepły posiłek jaki udało mi się spotkać to jakieś pomyje z grzankami. Na LGA salonik jest przed security co powoduje, że w zasadzie jest nie do skorzystania na spokojnie. Na tak wielkim lotnisku jak GRR zupełnie brak salonika. Na JFK na szczęście jest salonik LH.
W tym kontekście salonik w KUN Jest baaardzo dobry.
A w takim LWO, z którego LO lata do WAW, POZ i BZG niema podpisanej umowy z BL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#785 PostWysłany: 25 Lip 2017 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
Czy wykupiony za pośrednictwem strony wizza salonik lotniskowy np w KTW to ten sam, co z priority pass ? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#786 PostWysłany: 25 Lip 2017 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 116 893
W Katowicach są teraz dwa saloniki, oba z wejscie z PP, czyli na ktory by sie nie trafiło z tej oferty Wizza to będzie z PP :)
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#787 PostWysłany: 25 Lip 2017 12:09 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Priorytetem pasa czyli PP co to jest? To jest związane z pierwszeństwem wejścia na pokład, jest gdzieś wyjaśnienie tego pojęcia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#788 PostWysłany: 25 Lip 2017 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Priority Pass - karta dająca wstęp do saloników. Wykupić może każdy.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#789 PostWysłany: 25 Lip 2017 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1435
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
ja dodam ze na niektórych lotniskach PP dodatkowo daje możliwość przejścia kontroli bezpieczeństwa w kolejce Business

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#790 PostWysłany: 27 Lip 2017 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
Pytałem w innym wątku, ale post przykryty już wieloma innymi.
Dokupując usługi do rezerwacji wizz można wybrać VIP Lounge za jedyne 87 zeta.
Nie widzę jednoznacznej odpowiedzi - czy ta usługa obejmuje również "fast track" ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#791 PostWysłany: 27 Lip 2017 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
@wtak wydaje mi się, że to są oddzielne usługi. Tak można wywnioskować ze strony: https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... -podrozy#/
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#792 PostWysłany: 27 Lip 2017 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
@skrzat Faktycznie. Wygląda na to, że szybka ścieżka tylko w Budapeszcie i Bergamo ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#793 PostWysłany: 27 Lip 2017 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Mam kilka pytań ale pozwolę sobie je wrzucić do jednego posta:

1. czy możecie potwierdzić, że są lotniska gdzie jest salonik a PP nie działa (np. LWO nie pojawia się na stronie PP a widziałem, że salonik jest) ?
2. jak wygląda kwestia korzystania z prysznica w saloniku - wiem, że w każdy zapewne jest inny ale jaki jest standard - ręcznik i kosmetyki są dostępne ?
3. jak wygląda sprawa z salonikami, które są w strefie landside ? Czy mogę do nich wejść nie mając karty pokładowej ?
4. czy jeżeli jedno lotnisko ma kilka saloników dostępnych na PP to mogę wejść do każdego ?
5. czy mógłbym poprosić o krótką recenzję osób, które były w saloniach w Veronie i Begamo (o tym ostatnim już wiem, że cienko).
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 uważa post za pomocny.
 
      
#794 PostWysłany: 27 Lip 2017 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4085
HON fly4free
moze nie w 100% konkretnie ale:
1. skoro tak jest w LWO, to pewnie tak jest - zawsze mozna zdzwonic, albo napisac do PP, aby sprawdzic - maja 24h serwis
2. przewaznie tak, niekiedy platnie
3. mi sie udawalo, ale to zalezy od lotniska, ostatnio coraz czesciej prosza o karte arowno landside, jak i airside (chyba chodzi o uzzywanie karty PP przez wlasciciela a nie wszytkich jego znajomych :?: )
4. tak, zalezy to tylko od limitu wejsc (jesli go masz)
5. nie znam, nie bylem, zarobiony jestem :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#795 PostWysłany: 27 Lip 2017 17:42 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Polecam aplikację LoungeBuddy na telefon. Są tam recenzje saloników i dostepność dla wybranych kart. To znaczy np. zaznaczasz w aplikacji, że jesteś posiadaczem PP i pokazuje Ci który salonik jest za free.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#796 PostWysłany: 27 Lip 2017 17:54 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
1. Jest wiele takich lotnisk...Nie tylko Lwów
2. Są ręczniki i płyny pod prysznic
3. Raczej nie wejdziesz bez karty pokładowej choć są wyjątki
4. Możesz wejść do każdego..Oczywiście jeśli masz kartę full
5. Jak dla mnie pomijając skandynawię to Włochy mają najgorsze saloniki w europie

Warto też dodać że nie zawsze jest tak kolorowo z dostępnością saloników jak to mogło by się wydawać.
Różnie z tym bywa i choć początkowo możesz być niemal pewien że na pp wejdziesz do saloniku na konkretnym lotnisku może spotkać Cię niespodzianka :lol: Najczęściej tak się dzieje jeśli np latasz z innego terminala w którym saloników nie uświadczysz..
Przykładem Lizbona... Lecisz Wizz czy Ryanair to o saloniku na pp możesz zapomnieć :lol: Podobnie jest też na FCO jeśli wracasz low costem. Warto czasem to sprawdzać bo mimo że dane lotnisko posiada wiele saloników na pp niekoniecznie do nich wejdziesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#797 PostWysłany: 27 Lip 2017 19:46 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
@Tomo14 a ja polecam apke prioritypass i nie musisz mieć karty, żeby poprzeglądać saloniki i co oferują.
Jeśli masz nielimitowany dostęp, a saloników na danym lotnisku jest kilka to możesz śmigać od jednego do drugiego ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#798 PostWysłany: 27 Lip 2017 20:04 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
wtak napisał(a):
Pytałem w innym wątku, ale post przykryty już wieloma innymi.
Dokupując usługi do rezerwacji wizz można wybrać VIP Lounge za jedyne 87 zeta.
Nie widzę jednoznacznej odpowiedzi - czy ta usługa obejmuje również "fast track" ?


Nie wiem jak z usługą Wizza ale na PP w Ktw fast track jest gratis i ostatnio nawet nie sprawdzali mi PP
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#799 PostWysłany: 27 Lip 2017 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
@Razem

3. Chodziło mi o to, że ląduję w Veronie i chciałbym iść do saloniku na śniadanie.
Będę miał kartę pokładową ale AHO-VRN i ląduję w VRN - da się tak wejść ?
Tam salonik jest w landside.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#800 PostWysłany: 27 Lip 2017 21:15 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Tak, na PP wchodzisz z obojętnie jaką kartą pokładową.
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group