Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gorąca prośba, aby dokładniejsze opisy saloników lotniskowych - w szczególności takie ze zdjęciami - zamieszczać w dedykowanym do tego wątku tzn. Opisz swój pobyt w saloniku:
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Pytania/ informacje związane z kartą Priority Pass prosimy umieszczać tutaj: priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Pytania/ informacje związane z kartą Dragonpass: dragonpass-pytania-informacje,15,102463
Pytania/ informacje związane z ofertą wstępu do saloników w usłudze Vacaydelay: vacaydelay-saloniki-lotniskowe-za-29-rok,15,172986


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
#3181 PostWysłany: 01 Lip 2022 15:00 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
06/07/2022 otwiera się ponownie ClubRooms w BHX (czyli ten "ekstra luksusowy", dodatkowo płatny dla posiadaczy Priority Pass)

Clubrooms w LGW pozostają zamknięte do odwołania.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#3182 PostWysłany: 01 Lip 2022 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
oskiboski napisał(a):
Kraków równa do Poznania. Wspaniałe czasy
I tu, i tu centusie, ale do POZ to jeszcze w KRK daleko. W Poznaniu tak daleko poszli ostatnio w optymalizację (czyt. osczednosci), że już prawie nic poza alko nie ma. Właściwie niedlugo będą musieli zabronić wstępu < 18lat bo tylko alko i orzeszki będą...
Z bólem stwierd,am że obecnie to już jest tylko poczekalnio-pijalnia i najgorszy lounge w dużych polskich miastach.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3183 PostWysłany: 01 Lip 2022 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
BB108 napisał(a):
(pierwszy lepszy z brzegu w PDL, który przerobili na poczekalnię dla wszystkich podróżujących - w apce dalej dostępny)


Dali aktualizację w PP, że salonik zamknięty na stałe.
Góra
 Profil Relacje PM off
BB108 lubi ten post.
 
      
#3184 PostWysłany: 01 Lip 2022 22:13 

Rejestracja: 05 Lut 2012
Posty: 231
niebieski
W Krakowie mnie wywalili z Schengen bo stwierdzili że mają za dużo chętnych, na szczęście non-schengen był otwarty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3185 PostWysłany: 01 Lip 2022 22:56 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
W zeszłym tygodniu na PP itp. też odsyłali, a dla paxów C i statusowych ok. 10-15 minut czekania, żeby wejść do środka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3186 PostWysłany: 01 Lip 2022 22:57 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Czyli jednak dobra zmiana w KRK stałem tam kiedyś 30 min a przedemna 20 osob z pp w rekach.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
flus lubi ten post.
 
      
#3187 PostWysłany: 01 Lip 2022 23:05 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1865
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Dzisiaj w Preludium między 16:00 a 17:00 ciekawa sytuacja - salonik był absolutnie pełny. Recepcjonista przed skanowaniem PP ostrzegał o tym ale mimo wszystko wpuszczał jeśli ktoś chciał. Niezbyt ciekawe było jedzenie na stojąco albo nawet chodząco ale co zrobić...
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3188 PostWysłany: 02 Lip 2022 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
AUH - salonik Al Dhabi.

Niezły salonik jak na warunki post-covidowe.
Gorące posiłki - indyjskie, tajskie, ryż.
Kilka smacznych sałatek.
Napoje z puszki, kawa, herbata.
Ciastka, owoce.
Napoje alkoholowe bez limitu podawane przez barmana w osobnej sali.
Widziałem wiele butelek przyzwoitych - różnego rodzaju - mocnych trunków.
Salonik czynny 24 godziny.
Jest prysznic - nie pytałem o szczegóły.
I najważniejsze: dla.lecących Wizz jak znalazł - znajduje się na terminalu 1, tuż za kontrolą bagażu i paszportową.
PS. Na security można było przenieść puszki z napojami i wodę - panom z kontroli kompletnie to nie przeszkadzało.
Image
Image
Image
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3189 PostWysłany: 05 Lip 2022 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 459
niebieski
Zazdroszczę przedmówcy ;) Aktualnie jestem w Executive Lounge w GDN, na ciepło tylko kawa ;) Croissanty jako kanapki z serem, szynką i sałatą do tego sałatka grecka i masa słodyczy. Alko na zdjęciu.
p.s. Pani leje od serca ;)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
p.s. 2
dopijam i lecę bo za 20 min. boarding… ;)
Image
p.s. 3 dwusetny lot… ;)
Image
p.s. 4 i jakimś cudem walizka wyjechała jako „Pierwszy Bagaż”, dzięki Piotr ;)
Image

Image
p.s. 5 przepraszam za offtop ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
#3190 PostWysłany: 06 Lip 2022 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 459
niebieski
sobo napisał(a):
Zmienia się. Co 15dni. Jakoś tak
Potwierdzam, dziś na ciepło serwują zupę pomidorową, indyk z grilla w sosie cytrynowym, ryż basmati, sandacz z grilla w sosie koperkowym, ligawa gotowana, brokuły gotowane i makaron w sosie pieczarkowym.
Image
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#3191 PostWysłany: 08 Lip 2022 08:58 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
mucha napisał(a):
Odwiedziłem mnóstwo saloników na całym świecie, często jest ograniczenie pobytu 2-3-4h itp. ale tylko raz w Baku zdarzyło mi się że obsługa podeszła i wyprosiła. Równe 2h z aptekarską dokładnością co do sekundy przyszli i stali przy mnie dopóki nie pozbierałem rzeczy i nie wyszedłem. Bardzo to było dziwne i zaskakujące.

Chyba to u nich standard. Byłem niedawno w GYD w Salam Lounge (landside) i po dwóch godzinach przyszła osoba z obsługi (ale nie z recepcji, ktoś wyżej). Poinformowała, że limit czasu minął. Jeśli chcemy zostać dłużej to może zrobić ponowny check-in. Poprosiłem o to, więc wzięła karty i paszporty i za chwilę wróciła życząc miłego pobytu.

Potem w airside było tak:
Premium Baku Lounge - nieczynne
Absheron Lounge - jedna zabiegana pani, która nie nadąża z obsługą. Nawet nas nie zarejestrowała.
Może dlatego, że było to ok. 4-6 rano.

Poczęstunek - bardzo słabo. Do jedzenia tylko zimne przekąski typu naleśnik z twarogiem, mięso lub parówka w cieście, itp.
W airside jeszcze alko w małym wyborze i trochę warzyw.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3192 PostWysłany: 08 Lip 2022 09:51 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
@piwili można było poprosić obsługę - magią kuchenki mikrofalowej zimne przekąski zamieniają się w podgrzane przekąski
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3193 PostWysłany: 08 Lip 2022 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 459
niebieski
RZE Business Lounge
Pomimo info na stronie brak ciepłych przekąsek :( Ogólnie bida co można przedstawić na jednym zdjęciu, ale zrobiłem kilka. Siedzę sam na wygodnej kanapie ;)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3194 PostWysłany: 08 Lip 2022 14:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
A rok temu chciałeś skargę napisać, ze otworzono salon a zamknięto bar ;P

Bar był chyba najlepszy salonem COVID w PL

Załączniki:
RZE.PNG
RZE.PNG [ 39.68 KiB | Obejrzany 1366 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#3195 PostWysłany: 08 Lip 2022 14:40 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3227
srebrny
W Poznaniu trochę się poprawiło, jest też w końcu nowy ekspres do kawy, ale nie było mi dane sprawdzić jak smakuje late, bo nie było mleka. ImageImage
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#3196 PostWysłany: 08 Lip 2022 15:27 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
grodek napisał(a):
RZE Business Lounge
Pomimo info na stronie brak ciepłych przekąsek :( Ogólnie bida co można przedstawić na jednym zdjęciu, ale zrobiłem kilka. Siedzę sam na wygodnej kanapie ;)

Już jakiś czas mnie tam nie było, ale odkąd pamiętam, nawet jeszcze czasy starego terminala, to bida była zawsze. ;) Natomiast była też ciepła zupa. Jak teraz z niej zrezygnowali to już w ogóle słabo.
Góra
 Profil Relacje PM off
flus lubi ten post.
 
      
#3197 PostWysłany: 08 Lip 2022 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 459
niebieski
Zupy brak, zapytałem Panią o ciepłe to powiedziała, że nie ma i nie będzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
flus lubi ten post.
 
      
#3198 PostWysłany: 09 Lip 2022 10:43 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 250
SPLDER napisał(a):
W Poznaniu trochę się poprawiło, jest też w końcu nowy ekspres do kawy, ale nie było mi dane sprawdzić jak smakuje late, bo nie było mleka.]



Najbliższe mleko znajduje się na lotnisku we Wrocławiu ;p
Lepiej nawet... W piątek ekspres zapchał się fusami i pani stwierdziła że ona nie może czyścić maszyny bo jest od tego specjalna ekipa (asysta straży pożarnej nie jest wymagana?). Wiec pokazałem pani jak jednym ruchem wyrzuca się fusy bez specjalnej ekipy. Klienci byli bardziej ogarnięci od obsługi.. tej nie było nawet na recepcji więc stracili kaskę od 3 osób...
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#3199 PostWysłany: 09 Lip 2022 11:37 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8851
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Ja kiedyś w hotelu musiałem obsłudze pokazać, jak wyrzuca się fusy, żeby ekspres znowu działał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3200 PostWysłany: 10 Lip 2022 09:04 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Info o Dubaju. W terminalu nr 3 można skorzystać z prysznica za darmo w saloniku "The Gallery" - prowadzą do hotelowego SPA, około 5 minut pieszo od saloniku. W pozostałych salonikach na PP prysznic dodatkowo płatny. The Galery przyjemny, ale z ograniczeniami, np. wino podawane jest do lunchu, wcześniej tylko mocne trunki. Salonik przyjemny, czysty. Brak toalety.
W części C terminala nr 3 salonik "Marhaba" nieczynny.
Denpasar (Bali) - salonik na PP nadal nieczynny.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
lukket uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 212  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group