Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Jeśli masz pytanie , przeszukaj uprzednio wątek i napisz co już wiesz ,
Jeśli wpisujesz info , podaj wszystkie możliwe dane (pamiętaj o nazwie miasta ) :)
Gdzie:
Rodzaj testu:
Zapisy:
Cena:
Kiedy/Czas czekania na wynik:
Spostrzeżenia:

------------- np
Gdzie: Warszawa
Podmiot: Panstwowy Instytut Higieny , Adres: Powsinska 61
Rodzaj testu : PCR-rt
Koszt 350 zl , z *jęz.ang


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 47  Następna
Autor Wiadomość
#821 PostWysłany: 22 Sty 2022 07:38 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
A zapomniałam dodać że kolejki nie było ;) godz. 18
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#822 PostWysłany: 23 Sty 2022 12:37 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
Jak te testy z aptek, są wiarygodne czy nie?
Kupilismy z żoną dwa testy, by z ciekawości zobaczyć. I u mnie wyszedł negatywny, a u niej pozytywny.
I jutro idziemy robić test pcr przed wylotem i ja już sam nie wiem czy sie martwić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#823 PostWysłany: 23 Sty 2022 12:38 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Takie same testy jak antygeny które robią przed wylotem. Co do wiarygodności, one dają 98% bodajże, więc istnieje szansa ze to fałszywy pozytywny.
Góra
 Profil Relacje PM off
wiater uważa post za pomocny.
 
      
#824 PostWysłany: 24 Sty 2022 16:09 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
kiimi napisał(a):
A zapomniałam dodać że kolejki nie było ;) godz. 18

Pewnie dlatego, że już wieczór. Dzisiaj w południe koło 20 osób w kolejce, może dlatego, że tańszych we Wrocławiu nie ma?
Załącznik:
1643033145964.jpg
1643033145964.jpg [ 289.28 KiB | Obejrzany 2345 razy ]

@wiater trzymam kciuki za wasz wyjazd, daj znać jak wyniki.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#825 PostWysłany: 24 Sty 2022 18:40 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
Dzisiaj zrobiłem testy z żoną...negatywy...więc, Lecimy na wczasy oficjalnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#826 PostWysłany: 24 Sty 2022 18:48 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
gdzie robiliście? dzisiaj test i już jest wynik?
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#827 PostWysłany: 24 Sty 2022 18:51 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
wiater napisał(a):
Dzisiaj zrobiłem testy z żoną...negatywy...więc, Lecimy na wczasy oficjalnie :)

Cieszymy się twoim szczęściem, tyle że

Gdzie:
Rodzaj testu:
Zapisy:
Cena:
Kiedy/Czas czekania na wynik:
Spostrzeżenia:

------------- np
Gdzie: Warszawa
Podmiot: Panstwowy Instytut Higieny , Adres: Powsinska 61
Rodzaj testu : PCR-rt
Koszt 350 zl , z *jęz.ang
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#828 PostWysłany: 24 Sty 2022 20:29 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
@dg72 masz rację, przepraszam...ale za bardzo byłem ucieszony :D

Gdzie: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku
Rodzaj testu: RT-PCR
Zapisy: nie trzeba się umawiać
Cena: 230zł
Kiedy/Czas czekania na wynik: od poniedziałkudo piątku 11:30-14:30, czekałem ok. 6h
Spostrzeżenia: szybko, sprawnie, nie było kolejek(byłem pierwszy)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
trocha uważa post za pomocny.
 
      
#829 PostWysłany: 24 Sty 2022 21:54 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
Gdzie: Wrocław ul. Rdestowa 5 Niedaleko lotniska
Rodzaj testu: antygenowy
Zapisy: http://www.cbdna.pl - tylko rejestracja bez konkretnej godziny
Cena: 89zł + Wynik po angielsku
Kiedy/Czas czekania na wynik: otwarte 8-18, Czekaliśmy na wynik 30min ale zazwyczaj zajmuje to ok 15min.
Spostrzeżenia:
Wszystko szybko i sprawnie. Praktycznie nikogo przed nami nie było wiec kolejek brak. Punkt trochę w bocznej uliczce niedaleko lotniska więc może dlatego niewiele osób tam trafia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#830 PostWysłany: 25 Sty 2022 08:25 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Gdzie: gyncentrum Wrocław
Rodzaj testu: antygenowy
Zapisy: online
Cena: 75zl z kodem Tui1!
Kiedy/Czas czekania na wynik: 25 stycznia 2022; pobranie około 19:00; wyniki były tuż po 20:00; Według IKP wynik negatywny wprowadzony o 20:01
Spostrzeżenia: totalny brak kolejki wieczorem, bezsensu ponowne wypełnienie formularza papierowego - podaje się te same dane co w formularzu podczas zakupu testu...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#831 PostWysłany: 25 Sty 2022 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Ile czasu czekaliście na zwrot kasy w Gyncentrum po mailowym odstąpieniu od umowy ? Czy były w międzyczasie od nich jakieś maile ? Ktoś to przechodził ?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#832 PostWysłany: 25 Sty 2022 09:52 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Jak udostepnia wyniki gyncertum? na maila? jakies specjalne kody?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#833 PostWysłany: 25 Sty 2022 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
@mateusz323 Dostajesz kod potwierdzenia / próbki i wynik (pdf) pobierasz tutaj.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mateusz323 lubi ten post.
mateusz323 uważa post za pomocny.
 
      
#834 PostWysłany: 26 Sty 2022 23:33 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Robił ktoś ostatnio PCR w gyncentrum? Robiłem wczoraj w okolicach 17 w Wawie, a wyniku nadal nie ma. Nie wiem kiedy następuje to "dostarczenie do laboratorium" i od kiedy liczą czas, no ale całkiem długo z tym schodzi i w zasadzie jak jedziesz gdzieś gdzie chcą wynik z maksimum 48h przed wylotem to.. duże ryzyko, że nie starczy czasu.
no... chyba, że zgubili nasze próbki, bo dostaje się kod kreskowy przy rejestracji, ale nikt na to nie patrzy, przepisuje się kod ręcznie na formularz

EDIT
Na jakimś forum facebookowym znalazłem, że tyle to obecnie trwa, więc jest szansa, że jednak nie zgubili
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#835 PostWysłany: 27 Sty 2022 04:10 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
ncn napisał(a):
W odpowiedzi na pytania dotyczące zwolnienia z kwarantanny (ktoś chyba przeniósł je do innego działu)

Cytuj:
Jestem na kwarantannie, zrobiłem test prywatnie. Czy zostanę zwolniony z kwarantanny, jeśli otrzymam negatywny wynik?

Tak, ale tylko, jeżeli dotyczy to kwarantanny nałożonej po przekroczeniu granicy, a wynik testu pojawi się w systemie EWP.

W pozostałych przypadkach skrócenie kwarantanny poniżej 10 dni pozostaje działaniem nadzwyczajnym i jest możliwe jedynie w wyjątkowych przypadkach, przede wszystkim w przypadku konieczności powrotu do pracy przez personel medyczny. Wykonanie testu komercyjnego, bez zlecenia lekarskiego lub zlecenia organu inspekcji sanitarnej nie jest podstawą do skrócenia kwarantanny lub izolacji. Opuszczenie miejsca kwarantanny lub izolacji na podstawie negatywnego wyniku testu prywatnego jest traktowane jako naruszenie prawnego obowiązku kwarantanny/izolacji i podlega odpowiedzialności karnej.
Wg moich informacji jesli jestes na kwarantannie z kontaktu i jestes zaszczepiony to tez mozesz skrocic poprzez test pcr. Znajomemy zdjeli kwarantanne po 3 dniach..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#836 PostWysłany: 27 Sty 2022 08:59 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Potwierdzam, informacja z wczoraj - mieszkam z osobą z pozytywnym wynikiem, sam robiłem kolka dni temu i negatywny, wczoraj telefon z sanepidu i info: jak pan chce zdjąć kwarantannę proszę zrobić test, wygenerować skierowanie przez IKP, przetestować, jak będzie negatywny automatycznie zdejmujemy. Nie było informacji ze trzeba ileś tam dni czekać.
Góra
 Profil Relacje PM off
Chan uważa post za pomocny.
 
      
#837 PostWysłany: 27 Sty 2022 09:13 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Tylko o ile dobrze pamiętam to nie można zrobić testu w tym samym dniu co zakażony domownik, tylko minimum w następnym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#838 PostWysłany: 27 Sty 2022 09:47 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 140
Wiecie czy ze skierowania trzeba robić PCR ? Czy wystarczy zrobić antygenowy (może być odpłatnie)?

Pzdr,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#839 PostWysłany: 27 Sty 2022 10:51 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Gdzie: Gyncentrum, Warszawa Kabaty
Rodzaj testu: PCR
Zapisy: online
Cena: 249zł z kodem
Kiedy/Czas czekania na wynik: wymaz pobierany 25.01 przed 17. Wyniki wpadły przed chwilą, więc minęło ponad 40h, żona miała pobierane w tym samym momencie, ale wynik miała 10h wcześniej
Spostrzeżenia:
Przy zamówieniu wyniku w języku angielskim dostałem też wersję czeską i niemiecką.
W przypadku angielskiego są dwa oddzielne wyniki - jeden jest z datą i godziną wymazu, a drugi z datą i godziną badania (która jest zbieżna z godzina pojawienia się wyniku online. mniej więcej)
Na parkingu było kilkanaście samochodów przede mną, ale szło całkiem sprawnie. Jak podjeżdżałem to akurat rozdzielili kolejkę na dwie i podjeżdżało się z dwóch stron namiotu. Ogólnie cała akcja z kolejką zajęła ok. 20 minut, bałem się, że będzie gorzej.
Gorzej niż zakładałem było natomiast z czasem oczekiwania na wynik i całe szczęście, że Dubaj dopuszcza testy wykonane 72h przed wylotem, bo gdyby było to 48h, to bym się nie wyrobił.
Gdyby ktoś dzwonił na infolinię, to mimo długiej kolejki nie idzie jakoś tragicznie mi 20 minut zajęło przejście z 56 miejsca w kolejce do 10, ale wtedy sprawdziłem, że test już wpadł i się rozłączyłem.
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#840 PostWysłany: 27 Sty 2022 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Jak by ktoś był zainteresowany, to zwrot kasy z Gyncentrum po odstąpieniu od umowy nastąpił po 5 dniach roboczych.
Procedura odstąpienia opisana w regulaminie, wystarczy wysłać maila z wymaganymi informacjami.
https://covid19.gyncentrum.pl/regulamin
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 47  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group