Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:


Nazwa lotniska (miasta) lub kod: ....

Nazwa saloniku: ....

Który terminal: ....

Jak wejście (karta, status, gotówka): ....

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: ....

Inne uwagi: ....


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 773 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 04 Gru 2021 11:23 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7917
HON fly4free
Dobrze widzieć, że w Quito bez zmian, bardzo fajna poczekalnia, a rozbudowę terminala już zakończyli?
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#222 PostWysłany: 04 Gru 2021 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@marek2011, nie wiem, jakie rozbudowy trwaly wczesniej, ale zwrocilem uwage, ze jestem na nowoczesnym lotnisku.

(ciach OT)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#223 PostWysłany: 06 Gru 2021 17:55 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Nazwa lotniska (miasta) lub kod: FCO

Nazwa saloniku: Star Alliance Lounge

Który terminal: Niby 3 ale wszedłem z 1 po schodach przy gate A05

Jak wejście (karta, status, gotówka): PP

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: Mamma Mia.. Jeden z najładniejszych wizualnie saloników w jakich byłem, bardzo przestrzenny i nawet duża liczba pasazerów nie wchodzi sobie w paradę. Woda mineralna dostępna w lodówkach, softy,alko,kawa podawane na barze. Spory wybór jedzenia 3 rodzaje pasty, 3 rodzaje pizzy i jakieś tramzeini z chipsami plus słodkości. Wszystko przygotowane na świeżo albo wydawane z kuchni(kanapki,owoce). Czas oczekiwania do 10 minut. Nawet przy ograniczonych wejściach warto w porównaniu z cenami w knajpkach lotniskowych to pizza,pasta i 3 x Martini ze sprite i dwie butelki wody wyjdą taniej z wejściówką PP niż kupione na dole za gotówkę.

Inne uwagi: Gdyby tam jeszcze były lody to dopiero było.

Edit: foto + zapomniałem,że lody daja pietro nizej 3€ picollo i 5€ grande

Image
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka


Ostatnio edytowany przez oskiboski, 06 Gru 2021 18:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#224 PostWysłany: 06 Gru 2021 18:18 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
No to w porównaniu do września na FCO się poprawiło. Wtedy lodówki wyglądały jak w hurtowni wody mineralnej - bo nic więcej w nich nie było. Bufetu żadnego a w barze można było zamówić kawałek pizzy albo kanapkę. Ta druga niestety była niejadalna. Jak widać jest spory postęp :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 07 Gru 2021 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Panama Tocumen Airport. PTY.

W VIP Lounge bylo za duzo klientow i akurat nie wpuszczali, musialem skorzystac z „The Lounge Panama by Global Lounge Network“. 28.11.2021.

Taki spartanski salonik, z wyboru alkoholu nie korzystalem bo byla Niedziela, a na drugie byl kurczak to nie jadlem, ze wzgledu na alergie, zupa byla OK, najwazniejsze, ze goraca, do tego salatka i w sumie bylem zadowolony, bo wiele nie potrzebuje. Poza tym mila obsluga. :)

Załącznik:
Panama_Lounge_1.JPG
Panama_Lounge_1.JPG [ 120.8 KiB | Obejrzany 3360 razy ]


Załącznik:
Panama_Lounge_2.JPG
Panama_Lounge_2.JPG [ 103.62 KiB | Obejrzany 3360 razy ]


Cala szczescie, ze tylko taki wybor alkoholu. :D

Załącznik:
Panama_Lounge_3.JPG
Panama_Lounge_3.JPG [ 95.38 KiB | Obejrzany 3360 razy ]


Taki studencki deser.

Załącznik:
Panama_Lounge_4.JPG
Panama_Lounge_4.JPG [ 77.32 KiB | Obejrzany 3360 razy ]
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#226 PostWysłany: 09 Gru 2021 21:22 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
Sofia SOF, salonik Pliska, zwany też Orange choć w rzeczywistości jest Purple. Piętro niżej znajduje się brat Preslav zwany słusznie Green.
Oba obsługują tę samą grupę uprawnionych. Jeśli w którymś nie ma miejsca, to odsyłają do drugiego. Obsługa na wejściu kilkakrotnie informuje, że maksymalna długość pobytu wynosi dwie godziny.
Salonik nic specjalnego, zwłaszcza pomiędzy pobytami w czasie jednej podróży w najlepiej zaopatrzonym obecnie saloniku Lufy czyli w Atenach i w naszym Polonezie.
Tragedii też nie ma, kanapeczki są, piwko jest, jakiś lokalny Traminer (sprawdziłem cenę: 2,60 EUR za butelkę 0,75) i na zagrychę kaszkawał.
Image
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#227 PostWysłany: 09 Gru 2021 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Air France Lounge Paris CDG Terminal 2F.

29.11.2021, wejscie na karte pokladowa Business Class i ten salonik na pewno polecam. :)

Załącznik:
Air France lounge_1.JPG
Air France lounge_1.JPG [ 125.56 KiB | Obejrzany 3185 razy ]


A wiec ze wzgledu na kulinarny charakter tego forum, wrzuce, co konsumowalem.

Salatka i smaczny nalesnik serwowany na cieplo.

Załącznik:
Air France lounge_2.JPG
Air France lounge_2.JPG [ 118.88 KiB | Obejrzany 3185 razy ]


Kacik alkoholowy i wysmienite wino. :)

Załącznik:
Air France lounge_3.JPG
Air France lounge_3.JPG [ 140.5 KiB | Obejrzany 3185 razy ]


Załącznik:
Air France lounge_4.JPG
Air France lounge_4.JPG [ 96.83 KiB | Obejrzany 3185 razy ]


Panie z obslugi podchodza do stolikow i serwuja szampana.

Załącznik:
Air France lounge_5.JPG
Air France lounge_5.JPG [ 58.56 KiB | Obejrzany 3185 razy ]


Pyszna wolowina z ryzem.

Załącznik:
Air France lounge_6.JPG
Air France lounge_6.JPG [ 101.34 KiB | Obejrzany 3185 razy ]


Pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
malawita uważa post za pomocny.
 
      
#228 PostWysłany: 23 Gru 2021 20:33 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Nazwa lotniska (miasta) lub kod: POP Puerto Plata, Dominikana

Jak wejście (karta, status, gotówka): PP

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: bieda, nic na ciepło, same snaki, słabe kanapki, nachosy, jakas salsa i ciastka. Leją alkohol do woli. Szybki net.

Inne uwagi: jak ktoś ma wejścia bez limitu to ok, za gotówkę nie polecam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 31 Gru 2021 17:48 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11324
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Nazwa lotniska (miasta) lub kod: Rzym Fiumicino (FCO)

Nazwa saloniku: Star Alliance Lounge (dopisuję Prima Vista, poniżej dlaczego)

Który terminal: T3, na piętrze

Jak wejście (karta, status, gotówka): wchodziłem na Priority Pass

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: średnio na plus.
Na plus oczywiście, że w ogóle działał (wizyta pod koniec listopada 2021). Wybór gastronomiczny: rogaliki, jakieś płatki, miód, owoce. Na ciepło zupa warzywna (minestrone), 2 rodzaje pizzy (Margharita i z cukinią), makarony. Wszystko przygotowywane na zamówienie i trzeba chwilę poczekać - na ladzie wyłożone jedynie zafoliowane talerze z daniami, żeby można było obejrzeć. Zupa bez smaku, za to świeżo wypieczone pizze zaskakująco dobre, zwłaszcza ta z cukinią. Lodówki pełne, ale w środku tylko butelki z wodą. Alkohole i kawę zamawiamy w barze - wino, martini, campari, z mocniejszych widziałem gin, rum i whisky. Zamówiliśmy Campari spritz - bardzo dobre.

Inne uwagi: Na Fiumicino obecnie chyba tylko ten salonik czynny, bo w teorii dla PP dostępny powinien być Prima Vista i byłem skołowany nie mogąc takowego znaleźć, ale teraz na www piszą już o odsyłaniu ("please proceed to the Star Alliance Lounge"). W niedzielę przy wejściu zapowiedzieli nam, że czynne do 19:40, ale nie wyganiali - ludzie zbierali się do wyjścia przez kilka dobrych minut. Jeśli ktoś jeszcze coś dojadał, to nie patrzyli krzywo.

Załączniki:
IMG_20211128_195229479.jpg
IMG_20211128_195229479.jpg [ 100.18 KiB | Obejrzany 2820 razy ]
IMG_20211128_195224224.jpg
IMG_20211128_195224224.jpg [ 92.38 KiB | Obejrzany 2820 razy ]
IMG_20211128_193225374.jpg
IMG_20211128_193225374.jpg [ 114.84 KiB | Obejrzany 2820 razy ]
IMG_20211128_193055508.jpg
IMG_20211128_193055508.jpg [ 127.11 KiB | Obejrzany 2820 razy ]
IMG_20211128_193050332.jpg
IMG_20211128_193050332.jpg [ 132.17 KiB | Obejrzany 2820 razy ]
IMG_20211128_192532464.jpg
IMG_20211128_192532464.jpg [ 133.44 KiB | Obejrzany 2820 razy ]
IMG_20211128_192507993.jpg
IMG_20211128_192507993.jpg [ 137.6 KiB | Obejrzany 2820 razy ]
IMG_20211128_192459795.jpg
IMG_20211128_192459795.jpg [ 116.67 KiB | Obejrzany 2820 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#230 PostWysłany: 02 Sty 2022 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 342
złoty
Nazwa lotniska (miasta) lub kod: Frankfurt Main (FRA)

Nazwa saloniku: Air France Lounge

Który terminal: T2

Jak wejście (karta, status, gotówka): PP

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?:
Salonik z kategorii "można wejść przy nielimitowanych wejściach" (odnoszę wrażenie, że ta kategoria się mocno rozrosła po wybuchu pandemii).
Sam salonik dość spory, niestety nie ma toalety.

Załącznik:
salon1.jpg
salon1.jpg [ 205.76 KiB | Obejrzany 2699 razy ]


Załącznik:
salon2.jpg
salon2.jpg [ 150.16 KiB | Obejrzany 2699 razy ]


Z jedzeniem słabiutko (byłem przed południem, ale jakoś nie sądzę, żeby później było lepiej).
Jakiś chleb, dżem, płatki, jogurty, owoce.

Załącznik:
jedzenie.jpg
jedzenie.jpg [ 144.15 KiB | Obejrzany 2699 razy ]


Co do alkoholi to tutaj trochę lepiej, jak na zdjęciu poniżej:

Załącznik:
alko.jpg
alko.jpg [ 123.47 KiB | Obejrzany 2699 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
malawita uważa post za pomocny.
 
      
#231 PostWysłany: 02 Sty 2022 22:54 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Nazwa lotniska (miasta) lub kod: IST

Nazwa saloniku: Turkish airlines domestic


Jak wejście (karta, status, gotówka): *gold

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: Jak ktoś ma ochotę na wodę,kawę i jabłko to polecam. Salonik dla gold więc "za darmo" i lepsze to niż siedzenie na ławce ale jak ktoś ma PP to piętro wyżej w tym samym miejscu jest IGA lounge, nie jest wybitny ale mają alko i ciepłą michę

Inne uwagi: Boarding na final call prosto z salonu wiozą do samolotu



Nazwa lotniska (miasta) lub kod: ADB

Nazwa saloniku: Turkish Airlines domestic lounge

Który terminal: domestic

Jak wejście (karta, status, gotówka): *A gold

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: Podobnie jak wyżej ale do tego soczek cappy wiśniowy i palarnia w saloniku

Inne uwagi: Boarding z salonu do samolotu co jest trochę bez sensu jak jest na rękawie bo trzeba biegać po schodach a na final call przy pełnym samolocie ciężko upchnąć bagaż w schowku





Nazwa lotniska (miasta) lub kod: IST

Nazwa saloniku: W sumie to nie wiem. Kierowałem się do saloniku Turkish lounge za znakami. Zaprowadziło mnie to do zamkniętego saloniku Miles and smiles (blisko wejścia do tego na PP/ Skyteam), szedłem dalej i przy gate E1 znalazłem inny salon który jest tylko dla TK business, odesłali do Star Gold przy gate C1 i tam już bez problemu z wejściem

Który terminal: Intl

Jak wejście (karta, status, gotówka): *A Gold

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: Oh wow. Naprawdę wypasiony salon. Do picia tylko wino i piwo do nalania samemu podobnie softy wszelkiej maści.
Bardzo dużo miejsc siedzących, czy ktoś chce tylko zjeść i wyjść czy mieć długą przesiadkę znajdzie coś dla siebie. W salonie jest cicho mimo,że wychodzi na terminal bez izolacji. Dużo tablic informacyjnych. Najwazniejsze czyli jedzenie uff 10 godzina przesiadka by się przydała, żeby wszystkiego spróbować(tylko kto przy takiej przesiadce w IST siedzi na lotnisku) Jest 5 stacji jedzeniowych w których nakładają różne dania.
- tureckie obiadki (kofty,ryż,zupy,grilowane warzywa)
- piekarnia pide i smiit
- makarony (były dwie opcje robione na świeżo (w sensie zalanie sosem na patelni ugotowanego wcześniej makaronu ;)
-różne dania jak manty,musaka
- stacja zimnych tapasów i jabłek i jedna dalej przy "kawiarni" z baklawą

Inne uwagi: ciężko znaleźć wifi pass point
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#232 PostWysłany: 03 Sty 2022 00:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7359
HON fly4free
@oskiboski: czy w tym TK Domestic w IST da się gdzieś położyć? W marcu mam lot TK WAW-IST-GNY z przesiadką w IST w nocy (kilka godzin). Chętnie bym jakoś się rozprostował na jakimś szezlągu, albo chociaż w fotelu...
No, chyba że po przylocie z WAW dałoby radę przed lotem krajowym TK pójść najpierw do tego salonu TK w terminalu międzynarodowym, a dopiero potem na lot krajowy? To chyba jednak nie przejdzie, bo to nie jest arrival lounge.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 03 Sty 2022 00:03 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Godzin otwarcia nie sprawdzałem ale tak wygodne fotele sa i jest przyciemnione światło w tej strefie z nimi także da się wypoczać ale nie najesc :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#234 PostWysłany: 03 Sty 2022 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7359
HON fly4free
Z tego, co czytałem, ten domestic jest otwarty 24h, więc dla mnie ok :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 03 Sty 2022 01:04 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Chyba wszystkie salonki mają całodobowe. Bo IGA domestic też bez godzin otwarcia. Jak masz PP to tam zjeść i ululać a potem na dół spać. Właśnie to istotne info. Żeby trafić do domestic TK IST. Kierujcie się na IGA lounge i jak będziecia przy nim to po lewej stronie jest winda i trzeba zjechać na -1. Kretyńskie oznaczenia
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#236 PostWysłany: 07 Sty 2022 17:55 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1106
platynowy
Wreszcie chwila, żeby dopisać kilka saloników z zeszłego roku.. Niestety bez zdjęć, ale zawsze coś.

Nazwa lotniska (miasta) lub kod: Lizbona LIS

Nazwa saloniku: TAP Premium Lounge

Który terminal: Terminal 1

Jak wejście (karta, status, gotówka): Star Alliance Gold

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: Może być. Wystrój saloniku nie przypadł mi do gustu i raczej też nie jest najświeższy. W saloniku jest raczej tłoczno i głośno, dlatego polecam udać się w prawo i do końca sali, gdzie schowana jest bardzo fajna strefa do "chillu" i drzemek. Przy obu wizytach spotkaliśmy tam tylko po 1 paxie, a miejsc tam jest ponad 10 i naprawdę fajnie odcina się ta strefa od głównej części. Z jedzenia wybór raczej niewielki, kanapeczki, przekąski, a raz na "główne" zapiekanka z rybą w cieście (drugiego razu nie pamiętam). Bar mocno nadrabia ocenę - niezły wybór i obsługa barmańska, która ogarnia i leje solidnie ;) Wifi wkurzające, bo chodziło całkiem szybko, ale co chwila urywało. Pracownicy całkiem sympatyczni. Całościowo tyłka nie urywa, ale na plus, choć nie mam porównania do sąsiedniego ANA Lounge.

Inne uwagi: Data wizyty - 23.10.2021 i 10.11.2021


Nazwa lotniska (miasta) lub kod: Mexico City MEX

Nazwa saloniku: Terraza Premier Aeromexico by Heineken

Który terminal: Terminal 2

Jak wejście (karta, status, gotówka): Lounge Key

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: Nie polecam. Wybraliśmy ten salonik trochę w ciemno, a trochę, bo był w naszej strefie gate'ów. Wystrój nawet fajny, ale lounge dość mały i zatłoczony, wchodząc w 2kę ok. 15:00 zajęliśmy praktycznie ostatnie wolne miejsca. Z jedzenia wystawione tylko orzeszki i jakieś batoniki, napojów bezalko wybór dość standardowy (trochę gazowanej klasyki, trochę lokalnych napojów, w tym piwka), baru nie testowałem, bo później prowadziłem. Na stołach menu digital, ale pokazuje tylko opcje extra płatne! Dopiero po dłuższym czasie dowiedzieliśmy się, że za friko możemy dostać croissanta z szynką lub serem. Większość obsługi nie mówiła po angielsku. Na jednej ścianie saloniku, była postawiona duża gra rajdowa, w którą nikt nie grał, a i tak co chwila wydawała z siebie jakieś rajdowe hałasy i to dosyć głośno, co nieźle wkurzało. Na koniec ledwo zdążyliśmy na nasz samolot, bo na ekranie nie było informacji o boardingu i dopiero pytanie do Pani z recepcji i jej telefon na gate wyprowadził nas z saloniku. Nie mam niestety porównania do innych lounge na tym lotnisku, ale następnym razem wybrałbym inny.

Inne uwagi: Data wizyty - 3.11.2021


Nazwa lotniska (miasta) lub kod: Malta MLA

Nazwa saloniku: La Valette Club

Który terminal: Jedyny

Jak wejście (karta, status, gotówka): Lounge Key

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: Polecam. Przede wszystkim bardzo ładny, przestrzenny lounge z panoramicznymi oknami na płytę. Napojów bezalko dużo, również trochę piwek, a mocniejszych rzeczy nie sprawdzałem. Byliśmy rano (6:00-7:00), więc jedzenie śniadaniowe na zimno - przekąski, pakowane duże kanapki, paszteciki i inne wypieki, ale wszystko smaczne.

Inne uwagi: Data wizyty - bodajże 15.11.2021


Nazwa lotniska (miasta) lub kod: Tallin TLL

Nazwa saloniku: Tallin Airport Business Lounge

Który terminal: Jedyny

Jak wejście (karta, status, gotówka): Lounge Key

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: A to już nie moja recenzja, tylko kolegi, taki występ gościnny.
Cytując: "Do jedzenia tylko zimne przekąski, małe porcyjki, ale całkiem spoko. Sałatki, kanapeczki bardzo dobre, do tego śledź w różnych postaciach. Wystrój <skandynawski>, minimalistycznie ale z klasą. Napojów troszkę mały wybór, winka i te ich likiery, ale ogólnie na plus". Suma summarum można polecić :lol:

Inne uwagi: Data wizyty - grudzień '21
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#237 PostWysłany: 12 Sty 2022 21:20 

Rejestracja: 18 Sty 2017
Posty: 163
-- 12 Sty 2022 20:13 --

Nazwa lotniska (miasta) lub kod: PMI
Nazwa saloniku: Sala VIP Formentor
Który terminal: Concourse D
Jak wejście (karta, status, gotówka): PP
Data wizyty: 04/01/22
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?:
Dużo miejsca, jasno, wygodnie. Problem z jedzeniem: obsługa kelnerska - trzeba pokazać/powiedzieć co się chce, przynoszą do stolika, ale porcje są minimalne, w wersji jak dla krasnoludków, talerzyki jak z serwisu dla lalek. To samo z alkoholami.
Inne uwagi: brak

-- 12 Sty 2022 20:18 --

Nazwa lotniska (miasta) lub kod: VLC
Nazwa saloniku: Sala Joan Olivert
Który terminal: 1
Jak wejście (karta, status, gotówka): PP
Data wizyty: 07/01/22
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?:
Fajny wystrój, jasno, dużo miejsca. Problem z gastronomią - obsługa kelnerska, porcje homeopatyczne
Inne uwagi: brak

-- 12 Sty 2022 20:20 --

Nazwa lotniska (miasta) lub kod:PMI
Nazwa saloniku: Sala VIP Mediteraneo
Który terminal: Concourse C
Jak wejście (karta, status, gotówka): Senator M&M
Data wizyty: 09/01/22
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?:
Komentarz jak wyżej
Inne uwagi: brak
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#238 PostWysłany: 12 Sty 2022 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Nazwa lotniska (miasta) lub kod: POZ
Jak wejście (karta, status, gotówka): *G
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: Poznań jaki jest, każdy wie. Z oferty gastronomicznej suszone owoce, winogrona, jakieś jogurty.
Inne uwagi: Niesprawna kostkarka do lodu - brak alternatywy. Dla osób z limitowanym wejściem proponuje podpytać przed wejściem czy wężyki do kostkarki już się odnalazły ;) Wizyta w drugi weekend 2022.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 14 Sty 2022 01:34 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11324
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Nazwa lotniska (miasta) lub kod: Mediolan-Bergamo (BGY)

Nazwa saloniku: HelloSky

Który terminal: jedyny, kierujemy się na bramki B

Jak wejście (karta, status, gotówka): wchodziłem na Priority Pass

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: ogólnie byłem zadowolony.
Wizyta w listopadzie 2021. Salonik spory, przyjemny wystrój, generalnie na plus. Wybór gastronomiczny: są dania na ciepło i na zimno (kanapki, wędliny, sery, sałatka owocowa). Sporo alkoholi i napojów różnej postaci: gazowanych, soków, wody - niestety po locie robiłem wracałem jeszcze samochodem do domu, więc ograniczyłem się do jednego Campari spritza i później piwo bezalko. Na ciepło bardzo podpasowała mi lasagna - wciągnąłem trzy :o 8-) pieczone udka kurczaka niestety były przepieczone i za słone.
I ciekawostka - jeśli chcemy zjeść coś więcej na ciepło, to jest również oferta odpłatna: daily specials za 7-9 EUR. Podobnie dodatkowo płatne lepsze piwa i wina. Dla mnie trochę się to kłóci z ideą saloniku, gdzie wejście wycenione już jest na 25 EUR. :roll: Wymagający nie jestem, wystarczyła mi podstawowa oferta 8-)

Inne uwagi: przy wejściu musiałem okazać certyfikat covidowy.

Załączniki:
IMG_20211121_204232372.jpg
IMG_20211121_204232372.jpg [ 126.29 KiB | Obejrzany 2325 razy ]
IMG_20211121_204226133.jpg
IMG_20211121_204226133.jpg [ 119.81 KiB | Obejrzany 2325 razy ]
IMG_20211121_201342198.jpg
IMG_20211121_201342198.jpg [ 129.34 KiB | Obejrzany 2325 razy ]
IMG_20211121_201335583.jpg
IMG_20211121_201335583.jpg [ 145 KiB | Obejrzany 2325 razy ]
IMG_20211121_201215572.jpg
IMG_20211121_201215572.jpg [ 166.22 KiB | Obejrzany 2325 razy ]
IMG_20211121_201157241.jpg
IMG_20211121_201157241.jpg [ 152.74 KiB | Obejrzany 2325 razy ]
IMG_20211121_193347593.jpg
IMG_20211121_193347593.jpg [ 104.56 KiB | Obejrzany 2325 razy ]
IMG_20211121_193032691.jpg
IMG_20211121_193032691.jpg [ 90.87 KiB | Obejrzany 2325 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#240 PostWysłany: 18 Sty 2022 01:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11324
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Nazwa lotniska (miasta) lub kod: Fuerteventura (FUE)

Nazwa saloniku: Jable VIP Lounge

Który terminal: jedyny; opis na PP mówi, że koło bramek 5 i 7, ale tak naprawdę to trzeba iść do samego końca terminala, potem wąskim przejściem do drzwi obrotowych, gdzie trzeba zadzwonić domofonem, żeby wpuścili :lol:

Jak wejście (karta, status, gotówka): wchodziłem na Priority Pass

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat saloniku. Czy polecił(a)byś ten salonik innym?: Nie poleciłbym.
Wizyta w grudniu 2021. Salonik we właściwym tego słowa rozumieniu jest mikro - jeśli nie chcemy się cisnąć w zamkniętym pomieszczeniu, to trzeba udać się do części na świeżym powietrzu.
Wybór gastronomiczny słabiutki. Niby miało być coś ciepłego do godz. 16:00, ale nie uświadczyliśmy takiego zaszczytu. :( Pieczywo, wędliny, sery, jakieś ciastka, hiszpańska tortilla (przyznam nawet niezła), oliwki, oprócz tego w lodówce kanapki i jakieś serki. Z alko widać było wino i piwo, o mocniejsze nie pytałem, bo zostaliśmy przy winie. Generalnie wchodzić tylko przy nieograniczonych wejściach na karcie!

Załączniki:
IMG_20211213_160840240_HDR.jpg
IMG_20211213_160840240_HDR.jpg [ 116.49 KiB | Obejrzany 2205 razy ]
IMG_20211213_153732099.jpg
IMG_20211213_153732099.jpg [ 128.31 KiB | Obejrzany 2205 razy ]
IMG_20211213_153725434.jpg
IMG_20211213_153725434.jpg [ 145.52 KiB | Obejrzany 2205 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 773 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 39  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group