Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 08 Kwi 2021 13:32 
Awatar użytkownika

złoty
@eskie z pozytywnym igg Islandia wpuszczała
ale do Polski na tym nie wrócisz żeby być zwolnionym z kwarantanny. Poza tym status ozdrowieńca w Polsce to 6 miesięcy od momentu udokumentowanego przechorowania (izolacja, PCR) a z tego co pamiętam to Ty dawno dawno temu miałeś to gówno.
 Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.

#62 PostWysłany: 08 Kwi 2021 13:33 
Awatar użytkownika

Loty: 66
Kilometry: 132 538
złoty
@gruby_inversia a możesz proszę podać jakieś źródło informacji, abym na bieżąco śledził jakieś ewentualne zmiany.

#63 PostWysłany: 08 Kwi 2021 13:35 
Awatar użytkownika

złoty
ale co chcesz wiedzieć? Mało jest krajów, które wpuszczają na igg
Jeśli interesuje Cię Islandia to tu masz do poczytania viewtopic.php?p=1420932#p1420932

ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii
to co ważne dla ozdrowieńców:
2. Obowiązku, o którym mowa w § 2 ust. 2 i 18, nie stosuje się w przypadku przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej:
19) przez osoby, które zakończyły izolację w warunkach domowych, izolację albo hospitalizację z powodu zakażenia
wirusem SARS-CoV-2, nie później niż 6 miesięcy przed dniem przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej.

9) pkt 19 – są obowiązane udokumentować funkcjonariuszowi Straży Granicznej objęcie izolacją, izolacją w warunkach
domowych albo hospitalizację z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.

#64 PostWysłany: 08 Kwi 2021 13:55 

Loty: 44
Kilometry: 65 890
srebrny
@eskie
Bylo na jakiejs konferencji prasowej (najlepsze zrodlo teraz)
...
Nie da sie, jako glowny powod podano, ze nie da sie okreslic czasu przejscia infekcji (nieoficjalnie).

Ostatnio edytowany przez Abcn 08 Kwi 2021 16:06, edytowano w sumie 2 razy
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 08 Kwi 2021 15:53 

Loty: 36
Kilometry: 96 902
eskie napisał(a):
Przechorowałem covid, tak jak cała moja rodzina, poza systemem. Nie było izolacji, szpitala, testów PRC czy jakichkolwiek innych, potwierdzających zakażenie

Czemu nie było?
 Relacje PM off  

#66 PostWysłany: 08 Kwi 2021 20:32 
Awatar użytkownika

Loty: 66
Kilometry: 132 538
złoty
1. Ja chorowałem pod koniec lutego 2020, dzwoniłem do Sanepidu z informacją, że wróciłem z Jordanii i chyba mam covida. Stwierdzili, że Jordania nie jest na liście krajów zagrożonych i mam nie blokować linii telefonicznej. Rodzina przeszła covida ze mną. Badania IgG mialem chyba w maju i wynik wysoki.

2. Jakoś na jesieni 2020 znowu źle się czuliśmy i rodzina zrobiła badania IgG - wyszły bardzo wysokie wyniki.

#67 PostWysłany: 09 Kwi 2021 06:13 
Awatar użytkownika

złoty
Możesz to sobie wsadzić do klasera ze znaczkami na pamiatkę.
 Relacje PM off  

[ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości