Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kart PP z polskich banków nie można mieć w wersji elektronicznej

Pytania dotyczące Saloników znajdziecie tu:
Saloniki (lotniskowe) - wątek zbiorczy

Aktualna sytuacja salonikowa (otwarty/zamknięty) w trakcie Covid-19
The Global Travel Recovery map


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 110  Następna
Autor Wiadomość
#1241 PostWysłany: 02 Lut 2020 18:43 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
@poszwin - dopóki nie ogarniesz tematu z wystawcą karty PP, zawsze możesz zmienić limit na karcie kredytowej, tak żeby ewentualne obciążenie z ich strony się nie powiodło. Wtedy prędzej oni się skontaktują z Tobą niż Ty z nimi :-)

Co do terminów to polecam lekturę warunków (są dostępne na https://www.prioritypass.com/en/conditions-of-use). W tym przypadku istotny może być pkt. 31:

Automatic Billing: If Program membership has been purchased directly from Priority Pass, and at the point of enrollment Customer agreed to automatic billing, Program membership will be automatically renewed. If the Customer does not wish to renew their Program membership, the Customer must cancel their Program membership within 30 days of the renewal date by writing to the Priority Pass office where the Priority Pass Card was issued. If the Customer wishes to cancel automatic billing for their Program membership they should confirm in writing at least 6 weeks prior to the expiry date of their active Program membership.
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin lubi ten post.
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#1242 PostWysłany: 02 Lut 2020 19:39 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Kiedy ściagają kasę za kolejny rok członkostwa?! Przed upływem terminu, w ostanim dniu, czy pozniej?
Kończy mi się karta 24., a 25.mam lot, czy wejdę do saloniku, czy juz nie ma szans?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1243 PostWysłany: 02 Lut 2020 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
@leszeni
A wcześniej (jeszcze kilka miesięcy temu) nie było tak, że samemu z poziomu aplikacji można było zmienić dane karty kredytowej? Jestem w stanie się założyć, że kilka miesięcy temu zmieniałem właśnie dane karty kredytowej (ze zwykłej zmieniłem na Diners Club).
W tym roku ilość saloników z karty Diners Club Premium Vintage + karta kredytowa Santander mi w zupełności wystarczy więc nie chce odnawiać subskrypcji w PP... :roll:

@greg2014
Też o tym myślałem a dokładniej żeby zablokować kartę tymczasowo (pod PP mam podpiętą kartę Diners Club i z poziomu strony www mogę ją zablokować ale jeszcze tego nie próbowałem i nie wiem jak to będzie wyglądało w praktyce). Przy Diners Club mogę zmienić też limit karty - skoro karta PP kosztuje około 1700-1800 zł to zmieniając limit na karcie w Diners Club np. na 1000 zł to w czasie gdy subskrypcja będzie chciała się odnowić (obstawiam, że jest to robione automatycznie w dniu końca ważności karty) będzie to niemożliwe z uwagi na limit 1000 zł na karcie? Czy może jest jakieś niebezpieczeństwo, że PP rozbije tą płatność np. na 2 miesiące? Dopytuję, ponieważ nigdy nie zmieniałem na kartach kredytowych limitu specjalnie po to żeby transakcja nie przeszła więc nie wiem jak to funkcjonuje ;) Na logikę zakładam, że przedłużenie PP będzie jednak nieskuteczne i z PP mi napiszą, że nie zapłaciłem za kolejny rok więc mi kasują kartę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1244 PostWysłany: 02 Lut 2020 20:46 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Można było zmienić dane KK
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1245 PostWysłany: 02 Lut 2020 23:50 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
@poszwin - trudno mi powiedzieć jak i kiedy PP obciąża kartę kredytową, czy może to robić na raty oraz jak w ogóle reaguje na brak płatności (mam darmowe PP z banku). Bardziej mi chodziło o to w jaki sposób ewentualnie wstrzymać pobranie płatności na czas uzgodnienia z nimi kwestii nieprzedłużania karty PP na kolejny okres. Niestety nie można wykluczyć i takiej sytuacji, że w przypadku niepowodzenia pobrania środków będą oczekiwali od Ciebie zapłaty całej kwoty np. ze względu na niedotrzymanie terminu wypowiedzenia. Podobnie jak jest z hotelami - jeden po problemie z obciążeniem karty anuluje rezerwacje i zamyka temat a inny pisze do Ciebie żądając zapłaty i grożąc windykacją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1246 PostWysłany: 03 Lut 2020 00:02 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Będą przysyłali pisma upominające o tym, że wisisz im kasę. Będą to robili pocztą zwykłą, średnio co tydzień.
Nawet jeśli masz rację - nie dogadasz się z nimi łatwo.
Przerobiłem to kiedyś kupując PP z 10 wejściami. Podnieśli w trakcie trwania umowy cenę dodatkowego wejścia z 15 GBP na 20 GBP. Świadomie przekroczyłem liczbę wejść o 3, za co chciałem uregulować należne 45 GBP. Miałem go tego dedykowaną wirtualną kartę zasiloną taką właśnie kwotą (maila o zmianie stawki nawet nie przysłali, więc dopiero z pisma dowiedziałem się, że oczekują wyższej ceny). Kwoty nie pobrali, bo chcieli pobrać całość na raz.
Próbowałem to wyjaśnić na wiele sposobów. Zaproponowałem nawet, że OK, jeśli uważają, że mogą zmienić cenę wejścia, to zapłacę nową cenę, ale oczekuję zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres do końca ważności karty, bo nie zgadzam się z tą zmianą warunków.
Nic nie zdziałałem, a z tym przypominaniem byli tak uciążliwi, że w końcu zgodziłem się zapłacić te 60 GBP.

Więc kombinacje odradzam. Natomiast sami z siebie raczej nie będą w stanie ściągnąć nic, po prostu intensywna miękka windykacja.

Cały program jest spoko, więc nie obrażam się na nich za ten incydent, ale szczerze mówiąc uważam, że to było nie w porządku, bo w ramach umowy zawartej na rok powinni honorować ustaloną stawkę 15 GBP za dodatkowe wejście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1247 PostWysłany: 03 Lut 2020 00:12 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Jeśli tylko będą chcieli, to bez problemu ściągną należność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1248 PostWysłany: 08 Lut 2020 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Z PP usunięto Trail Head BBQ Bar w Seattle SEA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1249 PostWysłany: 08 Lut 2020 23:08 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 324
niebieski
@jacek96 nie wejdziesz bo karta bedzie juz nieaktywna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1250 PostWysłany: 09 Lut 2020 10:07 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Widzę, że alko w KUL są dodatkowo platne :shock: , więc bólu nie będzie, gdy karta będzie zdezaktywowana.
Tak z ciekawości, ktos orientuje się, czy ważność karty kończy się według czasu lokalnego, czy GMT.?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1251 PostWysłany: 09 Lut 2020 17:44 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
jacek96 napisał(a):
Widzę, że alko w KUL są dodatkowo platne :shock: ,


W grudniu byłem w Plaza Premium zarówno KLIA jak i KLIA2 i piwo było darmowe, pomimo zapisu na stronie PP :)
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
#1252 PostWysłany: 09 Lut 2020 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 342
złoty
Tak mi się wydaje, że na te informacje na stronie to nie ma za bardzo co patrzeć.
Na przykład dla saloniku w BCN T1 podają:
Cytuj:
Towel hire, Wi-Fi access, telephone calls and fax facilities are all subject to payment.

A w zeszłą środę przy skorzystaniu z prysznica był i ręcznik i szampon/mydło bez dodatkowych opłat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1253 PostWysłany: 11 Lut 2020 20:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Od jutra pierwsze restauracje w Kanadzie:
https://onemileatatime.com/montreal-air ... staurants/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1254 PostWysłany: 15 Lut 2020 07:02 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Przydatna sciaga po aktualnych restauracjach w USA oraz zasadach na PP


https://onemileatatime.com/priority-pass-restaurants/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1255 PostWysłany: 15 Lut 2020 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
skrzat napisał(a):
Od jutra pierwsze restauracje w Kanadzie:
https://onemileatatime.com/montreal-air ... staurants/


Jeżeli mam lot Montreal-Boston to jest to US transborder flights?! Bo nie wiem czy powinnam udać się do Huston Avenue Bar czy National Bank Lounge też będzie dostępny?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1256 PostWysłany: 15 Lut 2020 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
z tego co zapamiętałem to na lotnisku strefy są wydzielone i na wyloty międzynarodowe i do USA i można przejść tylko na ważnej bp, jak jest salonik w ogólnej *krajowej* części to można skorzystać tam lub przejść do strefy US i tam wejść jeśli w tej strefie jest salonik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1257 PostWysłany: 15 Lut 2020 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
Chodzi mi bardziej o te obostrzenia restauracji i saloników. Jeden jest dla lotów międzynarodowych, drugi dla krajowych, trzeci dla US border flights. Spróbuję wejść do każdego, którego znajdę;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1258 PostWysłany: 15 Lut 2020 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
O tych strefach starałem się napisać, w krajowej no problem, do międzynarodowej można wejść tylko z aktywną kartą pokładową, miałem opóźnienie z toronto i na moją kp nie mogłem wejść bo było po czasie odlotu, dopiero po wizycie w transit desk i wyrobieniu nowej kp mogłem wejść do strefy international, podobnie jest do strefy us
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
elwirka uważa post za pomocny.
 
      
#1259 PostWysłany: 19 Lut 2020 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Do PP dodano:
- 2 restauracje Pork & Pickle oraz Houston Avenue Bar & Grill w Montrealu YUL
- Aspire Salon Lounge w Ottawie YOW
- Primus Lounge w Indore IDR (Indie)
- Earth Lounge w Pune PNQ (Indie)
- VIP Lounge Mexicali w Mexicali MXL (Meksyk)
- The Lounge Antofagasta w Antofagasta ANF (Chile)
- The Club MSY w New Orleans MSY (USA)

Usunięto z PP saloniki First Class Lounge w Qingdao TAO na terminalach domestic oraz international.
2.03 na stałe zostanie zamknięty salonik Almost@Home w terminalu 2 w Helsinkach HEL
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1260 PostWysłany: 23 Lut 2020 15:21 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Dla tych co mają w sobie żyłkę hazardu (tylko 6 komentarzy). Roczne członkostwo PP wraz z dwoma bezpłatnymi wejściami za 28 USD
https://www.ebay.com/itm/Priority-Pass-1-Year-Membership-Service-w-2-Free-Passes/312992228822?hash=item48dfca65d6:g:qWIAAOSwt-BeNpmC

Załączniki:
pp.jpg
pp.jpg [ 162.01 KiB | Obejrzany 1425 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 110  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group