Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sty 2020 19:39 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 12
Hej.

Zastanawiam się, czy ktoś kiedyś próbował zrobić listę lotów z PL, które można sensownie odbyć bez noclegu lub z jednym noclegiem. Pisząc sensowne chodzi mi o takie przy przylot na miejsce nie jest o 23:30, a wylot powrotny o 06:15. Z Wrocławia w którym ja stacjonuję poleciałem na przykład rano na lotnisko Torp, żeby zwiedzić Sandefjord, a powrót był wieczorem. Inny taki wypad to Dortmund gdzie można polecieć rano, a wrócić wieczorem. Tak samo Warszawa czy Londyn. Jakie są Wasze pomysły na takie krótkie city-breaki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 18 Sty 2020 19:50 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Można tak zobaczyć Edynburg, lecąc z Poznania rano i wracając wieczorem następnego dnia do Modlina. Oba lotniska dość centralnie ;) położone. Do tego 1 nocleg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Sty 2020 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
jest tego od groma i trochę.
search.php?keywords=JEDNODNI%C3%93WKA
a jesli nie przeszkadza Ci lot np do lub z Poznania lub loty w środku tygodnia to jeszcze więcej.


Ostatnio edytowany przez marcin.krakow, 18 Sty 2020 19:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Sty 2020 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Do tego służy dział :arrow: "Wyloty na weekend - wątek zbiorczy"
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 18 Sty 2020 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Jedniodniowych wypadów, ewentualnie z 1 noclegiem można zorganizować z Polski co najmniej z kilkadziesiąt.
Moim zdaniem nie ma sensu tego rozpisywać, wystarczy wejść na poszczególne strony przewoźnika albo chociażby na azair.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Sty 2020 21:45 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 12
Kolego, nie znałem azair! Ale masz u mnie browara za to!

Ps albo Koleżanko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Sty 2020 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1235
srebrny
Azair to świetne narzędzie... było. Twórcy od jakiegoś czasu sobie chyba odpuścili, bo non stop nieaktualne ceny, loty, których nie ma w rozkładzie.

A co do tematu, to może nie przesadzałbym, że jest bardzo dużo takich połączeń, szczególnie jednodniówek, bo low-costy zazwyczaj robią rotację z kilkudziesięciominutową przerwą, ale da się trochę takich opcji wykminić albo na kierunkach, które są bardzo popularne i do których jest kilka rotacji dziennie, albo tam, gdzie lata np. i Ryan i Wizz. Piszę o lowcostach, bo zazwyczaj w przypadku tradycyjnych linii mija się to z celem, aczkolwiek z LOTem na pewno można zrobić jakąś Ostrawę, Wilno, Koszyce czy inną Połągę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 18 Sty 2020 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Pierwsze lepsze lotnisko w Polsce tj Katowice, pierwsza lepsza data w weekend 14-15 marzec i mamy:
- Dortmund
- Oslo
- Londyn
- Eindhoven
- Pafos
- Barcelona
- Malta

inna data w środku tygodnia i dochodzi nam
- Lwów
- Bergen
- Teneryfa
- Mediolan
- Alesund
- Stavanger
- Nawet jak ktoś by się uparł to i Dubaj zrobi...

gdzie spędzimy dzień z noclegiem albo i bez. Tylko z Katowic mamy co najmniej 14 kierunków na takie podróże.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Sty 2020 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Z Warszawy można zrobić całkiem sporo wypadów weekendowych lecąc LOT-em i to w dobrych godzinach tj. wylot rano w sobotę, a powrót w niedzielę późnym popołudniem lub wieczorem np. Bruksela, Norymberga, Sztokholm, Kopenhaga itp. Jednodniówki LOT-em mimo kilku rotacji dziennie do niektórych miast za to są zupełnie nieopłacalne, bo cena ich skacze kilkukrotnie, co wynika z warunków taryfy wymagającej noclegu. Jak komuś niestraszne są nocki na lotniskach to można to obejść i wracać następnego dnia rano :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Sty 2020 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
Dwa razy byłam na takim szybkim citybreak z Gdańska- w Londynie i w Sztokholmie. Krótko, ale intensywnie i miło to wspominam.
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 20 Sty 2020 15:00 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 47
@peta

Sprawdzałeś loty które podałeś? Jakiś czas temu kupowałem loty na Cypr (kombinacja Kraków/Katowice) i kombinacji z Katowic z jednym noclegiem bądź jednodniówki nie mogę złożyć. Nad wypadem do Stavanger też parę razy myślałem, aczkolwiek loty są we wtorki i soboty, więc minimum 3 noce na miejscu albo ja coś źle szukam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 20 Sty 2020 15:08 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Cicha_Woda napisał(a):
Z Warszawy można zrobić całkiem sporo wypadów weekendowych lecąc LOT-em i to w dobrych godzinach tj. wylot rano w sobotę, a powrót w niedzielę późnym popołudniem lub wieczorem np. Bruksela, Norymberga, Sztokholm, Kopenhaga itp. Jednodniówki LOT-em mimo kilku rotacji dziennie do niektórych miast za to są zupełnie nieopłacalne, bo cena ich skacze kilkukrotnie, co wynika z warunków taryfy wymagającej noclegu. Jak komuś niestraszne są nocki na lotniskach to można to obejść i wracać następnego dnia rano :)

Co do jednodniówek - zawsze można też kupić dwa loty na zakładkę. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 20 Sty 2020 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Loty sprawdzałem tylko na szybko poprzez Azair by pokazać jakie mamy możliwości na właśnie wyjazdy jednodniowe bądź z jednym noclegiem.
Jeżeli faktycznie coś się pozmieniało a Azair coś od jakiegoś czasu ma problemy z cenami jak i uaktualnieniem rozkładów to przepraszam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Sty 2020 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2216
złoty
Przy takich założeniach można też szukać odległych od siebie miast i nocke spędzić w busie, w zeszłym roku zrobiłem tak wypad Wizz'em do Francji, wylot rano z Wawy do Bordeaux, nocka we FlixBusie (8h), następnego dnia późnym popołudniem powrót z Lyonu do Wawy.
Z Wrocka jest fajna dwudniówka na Sycylii, wylot rano do Palermo, powrót następnego dnia wieczorem z Katanii do Krakowa.
Zrobiłem sporo krótkich wypadów z Polski i krajów ościennych, Azair średnio się nadaje, połączenia są czasem nieaktualne lub ich brak.
Pozostaje Excel i ręczne klepanie :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
peta lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 20 Sty 2020 15:31 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Polecam zapoznanie się z tematem:
jak-szukac-taniego-lotu-v-0-3-3,8,57900 (możesz w niektórych możliwościach ustawienia tylko weekendu lub tylko 1-dniowej podróży)
Oraz śledzenie następujących tematów ;)
wyloty-na-weekend-watek-zbiorczy,231,8938&start=1080
okoloweekendowe,231,148057&p=1290383#p1290383
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group