Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
- nie zgłoszenie się na któryś z wykupionych lotów / nie anulowanie lotu na który nie zamierzasz się stawić nie skutkuje żadną karą, opłatą itp oraz nie skutkuje w przypadku lotu/ów linią lotniczą WIzzair anulowaniem lotu powrotnego zakupionego w ramach jednej rezerwacji
- anulowanie poza bardzo drogimi biletami w Wizzair jest nieopłacalne tj. opłaty związane z anulowaniem przewyższają cenę kupionego biletu/ów lotniczych linii lotniczej Wizzair Hungary https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... odowania#/
* Do 14 dni przed lotem - opłata za anulowanie w wysokości 261 ​zł​, następnie otrzymasz zwrot środków
* W ciągu 14 dni przed odlotem - otrzymasz pełen zwrot po opłaceniu usług dodatkowych i 348 ​zł​ opłaty za niewykorzystane miejsce
- Jest kilka sposobów anulowania rezerwacji: telefonicznie przez telecentrum Wizz Air i przesyłając roszczenie— rozpatrzenie może potrwać 30 dni
- rozwiązaniem jest zakup biletów podczas nowej rezerwacji wraz z usługą Wizz Flex: cena 43 zł/osoba/lot
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... izz-flex#/

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 283 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 04 Mar 2019 10:49 

HON fly4free
@gorny77 Nie korzystał jak pisze z WDC, więc za opłatą zmieni i swoje dane.
 Profil Relacje PM off  

#282 PostWysłany: 15 Mar 2019 12:49 

Witam,
w niedzielę mam wylot do Birmingham WizzAirem, a wracam w następny piątek Ryanairem z Londynu. Miałem lecieć z żoną i dwójką dzieci - 2,5-latką oraz niemowlakiem, który nie nie ma nawet roku. Zmieniły się nam plany i muszę lecieć sam w obie strony. Czy z tego tytułu poniosę jakieś koszty?

Z walizką 10 kg zapłaciłem za wszystko około 1200 zł, więc zmiana nazwiska czy anulowanie nie ma chyba najmniejszego sensu?

W cenniku WizzAira widzę jednak takie zapisy, jak bym musiał zapłacić za "nieobecność" żony i dzieci na lotnisku... Proszę o informację na ten temat.

Dodatkowo mam pytanie - czy mogę wnioskować o zwrot za te trzy bilety, przy czym swój z bagażem wykorzystać, ze względu na śmierć mojej babci (czyli prababci moich dzieci?). Data śmierci mieści się w 30 dniach od wylotu...
 Profil Relacje PM off  

#283 PostWysłany: 15 Mar 2019 14:16 

HON fly4free
@zico232 Jeśli lecisz sam,nie ma żadnych konsekwencji za to ,że reszta pasażerów zrezygnowała.Ze śmiercią prababci raczej nic nie ugrasz,tym bardziej,że to twoja prababcia a ty lecisz.Zadzwoń ew. w tej sprawie ale raczej pod kątem zwrotu za wszystkich i potem kupienia biletu dla ciebie ,tylko chyba zbyt mało już czasu na takie kombinacje.Pisać i próbować zawsze można tylko skutek niepewny.
 Profil Relacje PM off
zico232 lubi ten post.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 283 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 19 gości