Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 19 Lip 2018 10:34 

Rejestracja: 30 Kwi 2017
Posty: 21
A jak długie miałeś przesiadki? Ja ląduje o 12:50 bodajże i wylatuję dopiero następnego dnia rano o 10:05. Nigdy nie miałam przesiadki w nocy ani dłuższej niż 5 h i nigdy przez USA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 19 Lip 2018 13:58 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
Ja podobnie jak @greg2014 mam wątpliwości czy aby na pewno się nie da. Wydaje mi się że na EWR jest stanowisko automatyczne do nadania bagażu. Bagaż będzie od razu otagowany do miejsca docelowego. Jedyne co mi przychodzi do głowy, co mogło by spowodować odmowę to fakt, że przesiadka trwa w nocy. Na 100% może odpowiedzieć ktoś kto czegoś takiego próbował. My możemy co najwyżej gdybać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 19 Lip 2018 14:18 

Rejestracja: 19 Lip 2018
Posty: 1
Czy 10h wystarczy żeby wyjść na miasto w Singapurze?
Czy bez problemu można opuścić i wróć na lotnisko SIN?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 19 Lip 2018 14:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Dział Azja -> Singapurt -> Lotniska -> Przesiadka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 19 Lip 2018 15:15 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@greg2014 i @tasma

Miałem sytuację prawie, że identyczną w marcu - bagaż nadany na trasie WAW-OSL-EWR-BOS i z powodu opóźnienia już po wylądowaniu w EWR wiedziałem, że nie mam szans na wylot wieczorem więc po prostu wyszedłem z bagażem otagowanym do BOS w EWR i następnego dnia w automatycznej maszynie sam sobie wydrukowałem otagowanie na BOS i bez problemu bagaż poleciał ze mną. Zero problemu.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 19 Lip 2018 15:45 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
@LLAP
Ale tu chodzi o odwrotną sytuacje czy można nadać bagaż od razu, tak żeby przez noc leżał w magazynie lotniskowym, bo że możesz zabrać ze sobą i nadać rano to wiadomo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 19 Lip 2018 20:25 

Rejestracja: 30 Kwi 2017
Posty: 21
Dokładnie tak, do niczego mi ten rejestrowany niepotrzebny, wolę od razu iść w miasto niż odstawiać go najpierw do hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 20 Lip 2018 01:20 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@tasma @Engram
Przepraszam, źle zrozumiałem.
Na 99% nie ma problemu, o ile nie leciesz linią o małej ilości połączeń z danego lotniska (kwestia obecności obsługi naziemnej). Jeżeli lecisz wielką trójką (AA,DL,UA) to nie będzie problemów.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 20 Lip 2018 05:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@Engram
Cwiczone nadawanie po przylocie, zarowno od razu, jak i nastepnego dnia. Mozna bez problemu. Osobne stanowiska do ponownego nadania zaraz po wyjsciu na przylotach. Mozna tez nadac w standardowym check-in nastepnego dnia. Aczkolwiek tak jak pisze @LLAP testowane tylko na wielkiej trojce, glownie UA. Zakladam jednak, ze jak lecisz z Europy na jednym bilecie, to sie nie przesiadasz do Spirit'a :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 20 Lip 2018 07:17 

Rejestracja: 30 Kwi 2017
Posty: 21
Lecę United :) dziękuję za odpowiedzi, teraz już się niczym nie martwię
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 01 Gru 2018 16:22 

Rejestracja: 30 Kwi 2017
Posty: 21
Lot mam już za sobą, więc napiszę co i jak bo może komuś się przyda. Niestety bylam zmuszona odebrać swój bagaż rejestrowany i mogłam nadać go ponownie dopiero następnego dnia. Wg informacji, które otrzymałam, ponowne nadanie bagażu od razu jest możliwe w przypadku przesiadki <12h, ja miałam tych godzin 20, więc walizka zwiedzała Manhattan ze mną (szkoda mi było czasu na odstawianie jej do hostelu bo przylocie) - na szczęście ma wielkość podręcznego w low costach :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 21 Lut 2022 16:00 

Rejestracja: 10 Mar 2020
Posty: 10
Czy może mi ktoś wyjaśnic dlaczego kupując bilet w naszym rodzimym LOCIE z Mediolanu do Wrocławia ( z 4 godzinną przesiadką w Warszawie) bilet kosztuje 810 złotych a jeżeli chce kupić sam bilet z Mediolanu do Warszawy to ten bilet kosztuje 1300 złotych (chodzi o te same połączenie) ?

Czy w takiej sytuacji mogę kupić bilet do Wrocławia i po prostu wyjść z lotniska w Warszawie bez żadnych konsekwencji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 21 Lut 2022 16:11 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
1. Taka taryfa żeby zachęcić do wyboru osobie z Wrocławia wybrania LO (nie ma bezpośrednich lotów żadną linią pewnie poza Ryr/Wizz) w porównaniu do LH, KL etc, a biznes tak czy inaczej zapłaci za lot bezpośredni tylko do WAW+ taka cena sugeruje że raczej lot wyprzedany w dużym stopniu. Ogólnie temat rzeka
2. Tak, zwłaszcza jeśli lot tylko z podręcznym
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 21 Lut 2022 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1475
złoty
...sprawdzić czy to nie jest RT (wtedy można na powrotnej przesiadce, albo reszta biletu przepadnie).
Góra
 Profil Relacje PM off
MaxMichajlow lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 21 Lut 2022 16:41 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
MaxMichajlow napisał(a):
Czy może mi ktoś wyjaśnic dlaczego kupując bilet w naszym rodzimym LOCIE z Mediolanu do Wrocławia ( z 4 godzinną przesiadką w Warszawie) bilet kosztuje 810 złotych a jeżeli chce kupić sam bilet z Mediolanu do Warszawy to ten bilet kosztuje 1300 złotych (chodzi o te same połączenie) ?

Czy w takiej sytuacji mogę kupić bilet do Wrocławia i po prostu wyjść z lotniska w Warszawie bez żadnych konsekwencji ?
To jest całkiem normalna praktyka, chociaż akurat do LOTu ta normalność dotarła niedawno. Połączenie bezpośrednie jest droższe niż takie z przesiadką, ludzie są skłonni zapłacić więcej za wygodniejsze połączenie bez przesiadki. Oczywiście nie dotyczy to większości osób na naszym forum
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MaxMichajlow lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 30 Wrz 2022 20:19 

Rejestracja: 30 Wrz 2022
Posty: 1
A czy kiedy mam przesiadkę 50Godzin to czy mogę poprosić o dostanie bagażu rejestrowanego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 30 Wrz 2022 20:24 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Przy 50h przesiadki to raczej sami będą wymagać jego odbioru, więc najprawdopodobniej i tak wyjedzie na taśmie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 30 Wrz 2022 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
@Wokunda tak jak @michzak napisał - nikt nie chce robić sobie magazynu na bagaż. Mimo wszystko każda dłuższa przesiadka (np. całonocna) daje tą możliwość (w aspekcie argumentacji) odbioru bagażu. Nie wszystko czego potrzebujesz da się włożyć do bagażu podręcznego. Nawet przysłowiowa pasta do zębów w tubce 125ml czy ubranie na następny dzień w przypadku całonocnej przesiadki nie powinno wpłynąć na odmowę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group