Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 15 Wrz 2016 23:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
tropikey napisał(a):
takie szybkie pytanie - jest pewność, że karta BZWBK Visa Platinum to "Visa Premium" w rozumieniu tej promocji?


Na stronie widziałem, że karty Visa Platinium się kwalifikują.
Napisałem do obsługi i niestety tylko użytkownicy kart amerykańskich mogą brać udział czego w regulaminie nie znalazłem wcześniej...

'Unfortunately this promotion is offered to US card holders only and it is
bookable on Visa Luxury Hotel Collection US website. '
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#142 PostWysłany: 16 Wrz 2016 05:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Mi właśnie też odpisali.
Ciekawe, bo konsultant napisał z grubsza w tym duchu, że generalnie promocja jest dla innego typu kart, ale warto spróbować wklepać swoją kartę przy rezerwacji, bo jeśli system ją przyjmie, to znaczy, że też jest objęta.

Jeśli znajdę coś interesującego dla siebie, może spróbuję i dam znać...

EDIT: No to po ptakach:

"Due to the unexpected popularity of the Hilton free night offer, hotel inventory subject to this offer booked up much sooner than anticipated and is no longer available. We are sorry for any inconvenience this may have caused. Please note that the $75 USD gift card promotion is still available at Participating Hilton Hotels, see the offer page for more information"
Góra
 Profil Relacje PM off
aarongeru lubi ten post.
 
      
#143 PostWysłany: 30 Wrz 2016 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1676
Loty: 199
Kilometry: 453 204
srebrny
W sumie to nic świeżego, ale BZWBK znowu ma "promocję" na tę kartę, więc można znowu próbować.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 30 Wrz 2016 15:05 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
zawiert napisał(a):
W sumie to nic świeżego, ale BZWBK znowu ma "promocję" na tę kartę, więc można znowu próbować.


Jaką konkretnie promocję?
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 30 Wrz 2016 15:22 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
na tę karte
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 30 Wrz 2016 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1676
Loty: 199
Kilometry: 453 204
srebrny
Przepraszam za skrót myślowy.
W BZWBK można mieć kartę Platinium za darmo, tak jak to pisał ktoś kilka miesięcy temu:

"Do końca marca BZ WBK wydaje kredytówki za darmo na zawsze (bez żadnych opłat nigdy). Tylko przy zamówieniu telefonicznym. "
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 07 Paź 2016 15:14 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Zadzwoniłem do BZWBK w sprawie tej karty. Przedstawiłem się i powiedziałem jaki ich produkt mnie interesuje. Jednak gdy tylko powiedziałem, że nie spełniam wymagań, Pani prawie wchodząc mi w słowo stwierdziła od razu, że nie ma żadnej możliwości otrzymania karty bez dochodów 10tys zł i nie chciała więcej rozmawiać.
Powiedziałem, że na stronie internetowej jest informacja, że gdy się nie spełnia wymagań sugerują by jednak zadzwonić i że z innych źródeł wiem, że odstępuje się od wymogu progu dochodu, Pani powiedziała krótko, że to nieprawda i pierwsze słyszy, że na stronie internetowej jest taka informacja...
Generalnie poczułem się potraktowany z buta, nawet nie zapytała ile zarabiam ;)
W Diners Club przynajmniej poziom obsługi jest wysoki.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 07 Paź 2016 15:45 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Typowy mBank.
Wszytsko dobrze do czasu aż nie trzeba z kimś porozmawiać w placówce czy na i Infolini.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 16 Paź 2016 15:04 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
tropikey napisał(a):
Nie taki diabeł straszny, o ile wykonuje się wolny zawód. Byłem dziś w banku i pozytywną decyzję dostałem na miejscu, po wypełnieniu kilku oświadczeń. Osoby wykonujące wolny zawód nie muszą dawać żadnych zaświadczeń o wysokości dochodów. Bank ma swój algorytm i na podstawie czasu wykonywania tego zawodu obliczają sami średni dochód. W moim wypadku wystarczającym było w zasadzie zaświadczenie z mojej izby zawodowej. Karta powinna przyjść za ok. 10 dni. Szkoda tylko, że w tym roku nie mam już żadnych planów lotniczych :-(
Pozdrawiam, Bartek
Wysłane z Lumii przez Tapatalk

Szkoda, że to już tak nie działa. Przy wolnych zawodach wymagana własna działalność gospodarcza i dochody średnio na 10tys miesięcznie (ale tu mają swobodę w ich uśrednianiu). Nie ma już żadnego algorytmu.. :(
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 14 Sty 2017 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1676
Loty: 199
Kilometry: 453 204
srebrny
Czy ktoś z Was ma jakieś (aktualne) doświadczenia dot. ubezpieczenia do tej karty?

Ja znalazłem ten dokument: https://static3.bzwbk.pl/asset/K/P/_/KP_Podrozne_Platinum_zlozona_55603.pdf

I tam są warunki aktywacji ubezpieczenia:
Cytuj:
(opłacenie)
1) biletu na Podróż zagraniczną odbywaną środkiem transportu Przewoźnika zawodowego lub
2) opłaty za zakwaterowanie za granicą, lub
3) wycieczki zagranicznej, lub
4) wynajęcia samochodu za granicą, lub
5) zatankowania samochodu, którym Ubezpieczony udaje się w Podróż zagraniczną w dniu, w którym wyjeżdża z Rzeczypospolitej Polskiej lub z Kraju
rezydencji


U mnie opcja (1), (3) odpada.
Opcja (4) w miarę realna, ale nie mam potrzeby wynajmowania auta w Stanach.

Najprościej wydaje się zrealizować nr (5) - kiedyś była wykładnia "zatankowanie auta w drodze na lotnisko", czy ktoś może to potwierdzić/zdementować?

R.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 14 Sty 2017 22:10 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
zatankowania w podróż zagraniczną - czyli tankujesz samochód, który opuszcza Polskę. Jeśli startujesz z lotniska w Berlinie/Pradze to wtedy OK. Jeżeli masz wylot z polskiego miasta to odpada
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 14 Sty 2017 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1676
Loty: 199
Kilometry: 453 204
srebrny
Słabo, w takim razie odpuszczę sobie fundowanie taksówkarzowi paliwa w rejonie Okęcia ;)

No nic, nie tym razem, to następnym. Wynajmowanie auta w NYC tylko po to, żeby aktywować ubezpieczenie, uważam za przerost formy nad treścią.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 15 Sty 2017 01:25 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Trochę off top ... ale macie jakiś pomysł co wpływa na wysokość oferty na klik w BZ WBK?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 21 Sty 2017 00:19 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 42
Promocja znowu jest :)
http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/kar ... e_korzysci

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
zbyhu uważa post za pomocny.
 
      
#155 PostWysłany: 21 Sty 2017 10:14 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Czy wy naprawdę nie wiecie jak prosto aktywować ubezpieczenie w karcie? Szczególnie lecąc do usa?

Wystarczy bilet na megabus za 1 usd.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 22 Sty 2017 00:16 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
To może coś się zmieniło, bo w zeszłym roku miałem zapłacony lot z Pragi i ubezpieczenie nie było aktywne. Kartą musi być opłacona podróż zaczynająca się w Polsce (definicja podróży zagranicznej). Więc kupno megabusa nie jest wystarczające.


Ostatnio edytowany przez mashacra, 22 Sty 2017 09:23, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 22 Sty 2017 02:17 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
Nic sie nie zmieniło. Regulamin jest jasny.
"Warunkiem objęcia ochroną ubezpieczeniową jest opłacenie w całości za pomocą Karty wystawionej na nazwisko Ubezpieczonego co najmniej
jednego z następujących kosztów:
1) biletu na Podróż zagraniczną odbywaną środkiem transportu Przewoźnika zawodowego lub
2) opłaty za zakwaterowanie za granicą, lub
3) wycieczki zagranicznej, lub
4) wynajęcia samochodu, lub
5) zatankowania samochodu, którym Ubezpieczony udaje się
w Podróż zagraniczną w dniu, w którym wyjeżdża z Rzeczypospolitej Polskiej lub Kraju rezydencji."
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta lubi ten post.
pasta uważa post za pomocny.
 
      
#158 PostWysłany: 31 Sty 2017 14:42 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
bartolini9 napisał(a):


Hey, jestem właśnie po złożeniu wniosku. Wstępna weryfikacja pozytywna. Ostateczna decyzja - oczekiwanie na sms. Szczegóły: mam konto w BZWBK; do średniej 10k zarobków brakuje mi trochę, prowadzę działalność. Dam znać jak się ostatecznie skończyło. Pozdr

Edit: karta przyznana, w sumie bez bólu. Procedura uproszczona bez żadnych papierków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 02 Lut 2017 10:28 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Nie mogę edytować poprzedniego posta, więc piszę nowy. Jestem pod wrażeniem obsługi i szybkości. Umowa przygotowana w oddziale w ten sam dzień w którym wnioskowałem o kartę i uzyskałem pozytywną decyzję. Pojechałem i podpisałem. Dziś czyli 2 dni później, kurier przywozi karty w eleganckim opakowaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 02 Lut 2017 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@‌santech‌ to jeszcze z 2x do roku otrzymasz jakieś gadżety – typu pendrive (przynajmniej tak było w 2016).
Góra
 Profil Relacje PM off
santech lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: eldoras, m4g3r, Sogou [Spider] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group