Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#2221 PostWysłany: 20 Sty 2023 01:16 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Bardzo dziwna praktyka. Zdolność kredytową dla KK liczy się w bardzo krótkim horyzoncie czasowym, nie jak dla kredytów.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2222 PostWysłany: 22 Sty 2023 18:39 

Rejestracja: 21 Paź 2022
Posty: 36
VISA Infinite Santander łączy się z ubezpieczeniem podróżnym dla posiadaczy kart w wieku od 18 do 65 lat. Więc problem leży nie tyle w zdolności kredytowej, co w ograniczeniu wiekowym ubezpieczenia podróżnego. Trochę dziwna polityka Santandera, biorąc pod uwagę dochodowość tej grupy klientów. Praca powyżej 65 to przecież nie wyjątek a tacy pracownicy mają zwykle wyższe dochody niż "młodzież". Ograniczenia wiekowego nie ma PKO BP, więc nic straconego dla grupy 65+.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2223 PostWysłany: 22 Sty 2023 20:37 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 664
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Prxzerabił ktoś zwiększenie odpłatne ubezpieczenia za elektronikę i bagaż przy Infinite?
5 kpln to trochę śmieszna kwota...
Na 20 bym się zgodził.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2224 PostWysłany: 23 Sty 2023 16:17 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1843
srebrny
Wystąpiłem do PKO BP o Infinite, jako że konto w tym banku nie jest moim podstawowym kontem to wpisałem we wniosku dochody, miesięczne koszty itd. Wniosek odrzucony. Po rozmowie z opiekunem Aurum podłączyłem do PKO swoje podstawowe konto z innego banku i złożyłem kolejny wniosek. Tym razem wniosek został zaakceptowany. Tak, więc jeżeli dla kogoś PKO nie jest kontem na które wpływa wynagrodzenie to warto na chwilę podłączyć to konto do PKO, zapewne analiza zdolności jest wtedy lepsza, bo przecież poprzez samo podłączenie konta do serwisu PKO ani nie zwiększyło moich dochodów, ani nie polepszyło mojej zdolności kredytowej.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Rafał Marschall uważa post za pomocny.
 
      
#2225 PostWysłany: 24 Sty 2023 17:15 

Rejestracja: 24 Sty 2023
Posty: 1
BZG napisał(a):
Czy w WAW wpuszczają również osoby towarzyszące na FT bez komentowania czy tylko właściciela karty?


To zależy chyba kto sprawdza na bramce. Raz chlopakowi pokazywałam kartę plus voucher dla osoby towarzyszącej to powiedział że skoro małżeństwo to można razem na kartę a po dwóch miesiącach inny gość twierdził że tylko jedna osoba na kartę. Loteria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2226 PostWysłany: 24 Sty 2023 17:35 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
U mnie było ostatecznie rzeczywiście jak z pierogami, pokazuje kartę, próbuje wejść „niby mie wiedząc ze tylko ja mogę” z dziewczyna. Bramkarz zatrzymał, poprosiłem, że bez sensu ma sama iść tam, a ja tu, to powiedział „wyjątkowo wpuszczę, ale to ostatni raz”.

Ale było pusto a my bez żadnych toreb/plecaków, na jednodniówkę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2227 PostWysłany: 24 Sty 2023 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Możesz wyrobić karte dodatkową dla dziewczyny, od razu wejdzie z Tobą do saloniku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2228 PostWysłany: 24 Sty 2023 21:40 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 873
złoty
Myślę, że warto dodać iż odpowiednio za tą drugą kartę oczywiście będzie trzeba zapłacić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2229 PostWysłany: 24 Sty 2023 21:44 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1843
srebrny
...lub wyrobić skromne 11k/msc obrotu również na drugiej karcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2230 PostWysłany: 24 Sty 2023 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 615
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Ile razy można pisać to samo. Do każdej karty dodatkowej jest osobna opłata.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#2231 PostWysłany: 25 Sty 2023 10:37 

Rejestracja: 30 Sie 2022
Posty: 73
Czy ktoś może podpowiedzieć w jakim widoku strony PKO pojawia się podwyższenie limitu karty kredytowej "na klik" ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2232 PostWysłany: 25 Sty 2023 11:03 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@puniek8 - w "Oferty - Karty - Kredytowe"

Załączniki:
pko.jpg
pko.jpg [ 83.2 KiB | Obejrzany 1132 razy ]
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#2233 PostWysłany: 25 Sty 2023 18:10 

Rejestracja: 06 Maj 2022
Posty: 14
Zamówiłem rozmowę z infolinii przez w.w przez @lluukk widok i miła Pani policzyła mi zdolność.
Na podstawie danych które podałem (miałem akurat ze składania wniosku na k.k. platinium) wyszło mi 200% zdolności (limitu) w porównaniu z tym co wyliczył mi lokalny konsultant aurum u mnie w mieście w październiku.
Przychody wzrosły mi (średnia z 6 mies) może inflacyjnie, więc miałem spore zdziwienie dostając propozycję 90k limitu (biorę i tak minimalny).
Liczę że w końcu, po niecałym roku przymiarek do infinite uda się ją uzyskać, bo pozostało tylko dosłać dokumenty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2234 PostWysłany: 25 Sty 2023 20:40 

Rejestracja: 21 Paź 2022
Posty: 36
Sprawdziłem. Podwyższenie limitu "na klik" nie działa. W ofercie, na stronie iPKO jest możliwość podwyższenia limitu karty, podobno skrojona pod moją osobę na klik (mam VISA Infinite). Po kliknięciu pojawia się następny ekran, informując,że aktualnie posiadany limit karty jest maksymalny. Coś nie gra w systemie. Tak samo dziwnie zachowuje się aplikacja IKO.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2235 PostWysłany: 25 Sty 2023 21:02 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@Markowice10 może zastosuj w takim układzie patent z wpisu nad Twoim i jak @szymko1995 zadzwoń ( tam na pierwszym ekranie są dwa przyciski "zmień limit" i "zamów rozmowę" ) i może tak się uda, skoro przez "zmień limit" Ci nie przechodzi.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2236 PostWysłany: 25 Sty 2023 21:51 

Rejestracja: 06 Maj 2022
Posty: 14
@lluukk proponowany limit oblicza system. Mając platynę z limitem 6200zł (minimalny - chciałem nabijać staż) proponował mi wyższy limit tylko po dostarczeniu dokumentów (wtedy do 60k) bo dochód wpływa na konto w innym banku. Podpięcie innych kont przez open banking nic nie zmienia - to jest dla nas do wglądu tylko, nie do wyliczania zdolności (info od konsultantki).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2237 PostWysłany: 25 Sty 2023 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 340
złoty
Z mojej perspektywy ta "gra" trochę przypomina totolotka ;)
Mam Platinum. Ani razu nie miałem sytuacji podwyższenia limitu "na klik" tak jak niektórzy pisali. Nawet jeśli była taka oferta to i tak miałem do wypełnienia formularz o dochodach.
Wysokie roczne obroty ani w miarę wysokie "wpływy systematyczne" nie spowodowały że suwak w opcji podwyższenia limitu zawędrował jakoś szczególnie w prawo.
Ostatnio chciałem, jako kolejny mały krok, znowu podnieść limit żeby zbliżyć się do tych 50k, po kliknięciu na opcję podwyższenia proponowali jakoś 48k więc optymistycznie już przeciągnąłem do 50.
Wniosek odrzucony, ale skontaktuje się konsultant. No to się skontaktował i usłyszałem że system mu wylicza mniej niż teraz mam. Oczywiście nie zapomniał zaproponować kredytu gotówkowego.
Jako, że póki co nie mam wielkiego parcia na tą kartę, to "olałem" na jakiś czas temat. Swoją drogą nie miałem problemu żeby, już po tej nieudanej akcji, zwiększyć sobie limit na innej kredytówce w innym banku.
Być może jakbym próbował do skutku to w końcu by się udało? Nie wiem.
Jedno wiem, że wszystkie opisane wyżej metody mogą pomóc ale nie muszą (no shit, Sherlock ;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2238 PostWysłany: 26 Sty 2023 01:33 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Od razu wspomnę ze jak ma się mały limit i korzysta z karty, to jest duza „utylizacja” limitu kredytowego (limitu na karcie), co wg BIK jest mało wiarygodne (takie a’la kredytowanie się pod korek), lepiej zwiększyć limity do maksimum, wtedy utylizacja procentowo będzie niższa (kredytobiorca wiarygodniejszy).

Ale to tylko w BIK, nie wiem jak algorytmy banku
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#2239 PostWysłany: 26 Sty 2023 02:26 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Ale tak działa nawet jak karta splacona w terminie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2240 PostWysłany: 26 Sty 2023 08:44 

opo napisał(a):
Wystąpiłem do PKO BP o Infinite, jako że konto w tym banku nie jest moim podstawowym kontem to wpisałem we wniosku dochody, miesięczne koszty itd. Wniosek odrzucony. Po rozmowie z opiekunem Aurum podłączyłem do PKO swoje podstawowe konto z innego banku i złożyłem kolejny wniosek. Tym razem wniosek został zaakceptowany. Tak, więc jeżeli dla kogoś PKO nie jest kontem na które wpływa wynagrodzenie to warto na chwilę podłączyć to konto do PKO, zapewne analiza zdolności jest wtedy lepsza, bo przecież poprzez samo podłączenie konta do serwisu PKO ani nie zwiększyło moich dochodów, ani nie polepszyło mojej zdolności kredytowej.

@opo ile czasu po podłączeniu konta spróbowałeś złożyć kolejny wniosek? a czy system pokazał ci propozycje bankowości tej karty czy robiłeś to przez doradcę?
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group