Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 18 Sty 2021 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Wpadło Wam za grudzień ?...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#62 PostWysłany: 18 Sty 2021 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 594
Loty: 180
Kilometry: 222 599
srebrny
tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 12 Mar 2021 13:42 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Byłem dzisiaj obniżyć limit karty w placówce (niestety nie da się przez infolinię!). *
Minimalny limit to 1000 zł i szczerze mówiąc, pozytywnie zdziwiła mnie kompetencja Pani, która mnie obsługiwała - jakiś błąd systemowy nie wygenerował jej aneksu do umowy, więc sama go sobie przygotowała! Zadzwoniła na helpdesk tylko po to, żeby spytać jaki ma wpisać numer na aneksie.
Natomiast dowiedziałem się od niej, że nie będą mogli mi w przyszłości podnieść tego limitu - w razie potrzeby będę musiał starać się o nową kartę kredytową. Nie ukrywam, że to trochę niewygodne, bo opłata roczna nie jest pobierana po wydaniu 18.000, co przy limicie 1000 będzie wymagać częstego, ręcznego spłacania.

*Umówiłem się przez Booksy na 9, o dziwo, pewnie przez pandemię, nikogo nie było i otworzyli mi drzwi o 9.02 (natomiast po mnie już jakieś starsze osoby siedziały w kolejce - ciekawe czy to Booksy w ogóle działa - co by było gdybym umówił się w ciągu dnia, wszystkie stanowiska byłyby zajęte i dodatkowo zwyczajowa kolejka emerytów, którzy nie rozumieliby czemu, ktoś chce się przed nich "wepchnąć").
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 10 Kwi 2021 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
BarneyGF napisał(a):
opłata roczna nie jest pobierana po wydaniu 18.000

Skąd taka informacja ? Ja od 9 miesięcy żyję w przekonaniu, że to 10.000 :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 13 Kwi 2021 09:48 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Może przytoczę moją całą historię z TMUB:
  • ok. 2014-2015, jeszcze na studiach, bez stałych dochodów, TMUB zaproponowało mi kartę z limitem 8900. Przed upływem roku kartę zamknąłem, żeby nie ponosić opłaty rocznej, więc już wtedy na pewno taka była
  • w 2016 potrzebowałem KK, żeby wynająć auto i TMUB mi odmówiło, gdyż wymogiem była umowa o pracę na co najmniej rok do przodu (zarobki chyba nie przeszkadzały, bo pracowałem w naukowej instytucji wtedy i były żałosne). Wyrobiłem więc Citi Simplicity z limitem 5000 i po tym jak spłaciłem pierwszy wyciąg z konta w TMUB, we wrześniu sami do mnie zadzwonili i zaproponowali kartę z limitem 20000. Dodatkowo wywalczyłem zwolnienie z opłaty rocznej "na zawsze". Raczej na pewno wydawałem 4-cyfrową kwotę kartą w ciągu roku, nie 5-cyfrową.
  • we wrześniu 2020, po 4 latach, skończyła mi się ważność plastiku i przysłali mi nowy. Dodatkowo pobrano ode mnie opłatę roczną 70 zł. Napisałem reklamację, że przecież miałem za darmo i w żadnym z poprzednich lat opłaty nie pobrano. Opłatę "wyjątkowo" mi zwrócili, ale poinformowali, że aby uniknąć opłaty, trzeba wydać rocznie 15000, a przy wydatkach 7500 opłata jest zmniejszana o połowę.
  • obecna TOiP mówi o 15000, w poprzednim poście pomyliłem się, to NIE jest 18000.
Góra
 Profil Relacje PM off
rml uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 13 Kwi 2021 11:50 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
za czasów TMUB zawsze było 15000 PLN do całkowitego zwolnienia z opłaty rocznej, a przy 7500 PLN opłata spadała o połowę do 35 PLN
po scaleniu z aliorem chyba nic się nie zmieniło
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 13 Kwi 2021 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Tylko w rzeczywistości ta opłata chyba nie była pobierana, przez kilka lat posiadania karty nigdy nie osiągnąłem limitu do zwolnienia z opłaty, a ani razu nie została u mnie ściągnięta.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#68 PostWysłany: 13 Kwi 2021 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
A gdzie jest TOIP dla produktów przeniesionych do Aliora z TMUB? Jakoś nie umiałem znaleźć, a też zaskoczyli mnie pobierając po raz pierwszy tę opłatę za przedłużenie KK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 13 Kwi 2021 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Mi właśnie pierwszy raz pobrali opłatę w lipcu 2020 jak przysłali mi nową kartę. Wcześniej to ja nawet nie wiedziałem, że tu może być opłata za kartę (roczna) i żyłem w przekonaniu, że karta jest darmowa jeśli miesięcznie zrobię nią 5 transakcji, więc zazwyczaj obrót miałem na poziomie 5-10 PLN/m-c.
Jak pobrali mi te 70 PLN jako opłatę roczną to dopiero wtedy zacząłem szukać jakiegoś TOiP no i tam faktycznie była opłata roczna, więc wziąłem to na klatę, bo wpadał cashback 25 PLN/m-c.
Tylko jakiś czas temu spotkało mnie nie miłe rozczarowanie: po zmianie T-MUB -> Allior nie mogłem się zalogować ni to w przeglądarce, ni to w apce i przechodziłem kiedyś obok oddziału to wszedłem, żeby mi odblokowali dostęp, ale przy okazji coś mi tam dali do podpisania i nie zaznaczyłem zgód marketingowych i przez to przestał mi przychodzić cashback.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 16 Kwi 2021 11:22 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
littleboy1989 napisał(a):
Mi właśnie pierwszy raz pobrali opłatę w lipcu 2020 jak przysłali mi nową kartę. Wcześniej to ja nawet nie wiedziałem, że tu może być opłata za kartę (roczna) i żyłem w przekonaniu, że karta jest darmowa jeśli miesięcznie zrobię nią 5 transakcji, więc zazwyczaj obrót miałem na poziomie 5-10 PLN/m-c.
Jak pobrali mi te 70 PLN jako opłatę roczną to dopiero wtedy zacząłem szukać jakiegoś TOiP no i tam faktycznie była opłata roczna, więc wziąłem to na klatę, bo wpadał cashback 25 PLN/m-c.
Tylko jakiś czas temu spotkało mnie nie miłe rozczarowanie: po zmianie T-MUB -> Allior nie mogłem się zalogować ni to w przeglądarce, ni to w apce i przechodziłem kiedyś obok oddziału to wszedłem, żeby mi odblokowali dostęp, ale przy okazji coś mi tam dali do podpisania i nie zaznaczyłem zgód marketingowych i przez to przestał mi przychodzić cashback.


Polecam napisać krótką reklamację i podać w niej, że nigdy wcześniej opłaty nie pobierali.

rml napisał(a):

Tutaj https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/przydatne-dokumenty/klienci-indywidualni.html, rozwiń "Taryfa opłat i prowizji" i tutaj wybierz "Taryfa opłat i prowizji - część dotycząca rachunków i kredytów odnawialnych - od 4 września 2020 r. - od 29 listopada 2020 r. dla umów zawartych do 3 września 2020 r.".
I w pobranym pliku:
  • Rozdział 11. Rachunki oszczędnościowo–rozliczeniowe wycofane z oferty – część E (umowy zawarte z T-Mobile Usługi Bankowe były Oddział Alior Bank S.A.: Konto Freemium, Konto
    Premium, Konto Zintegrowane z FB, Konto Walutowe)
  • Rozdział 21. Karty kredytowe wycofane z oferty – część C (umowy zawarte z T-Mobile Usługi Bankowe były Oddział Alior Bank S.A.: Karta Mastercard, Karta Mastercard Pomoc Mierzona
    Kilometrami, Karta Travel Tool, Karta Sync Credit Mastercard World)
Góra
 Profil Relacje PM off
littleboy1989 uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 10 Paź 2021 15:23 

Rejestracja: 29 Cze 2011
Posty: 184
Loty: 89
Kilometry: 190 775
Czy Alior Bank dalej wypłaca moneybacki dla klientów dawnego T-Mobile usługi bankowe?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 10 Paź 2021 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 12 Sie 2022 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Chyba postem wyżej wykrakałem, bo przejrzałem właśnie historię konta i zauważyłem że od początku tego roku przestałem otrzymywać cashback, mimo tego że warunki spełniam co miesiąc. Ktoś słyszał o wycofaniu tej oferty?

EDIT: Przypomniałem sobie że pod koniec zeszłego roku otwierałem nowy produkt w Aliorze, i najprawdopodobniej wycofałem wtedy zgodę marketingową niezbędną do cashbacku - ale będę wdzięczny za potwierdzenie że ktoś dalej dostaje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 12 Sie 2022 20:52 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Ja co miesiąc cały czas dostaje 25pln.
W międzyczasie skończyła mi się ważność karty, ale na nowej też nalicza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mareckipl lubi ten post.
Mareckipl uważa post za pomocny.
 
      
#75 PostWysłany: 13 Sie 2022 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2326
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Ja też 25 zł bez zmian od dawien dawna. Niestety wiąże się to z otrzymywaniem telefonów z propozycją kredytu lub pożyczki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 13 Sie 2022 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Mareckipl napisał(a):
EDIT: Przypomniałem sobie że pod koniec zeszłego roku otwierałem nowy produkt w Aliorze, i najprawdopodobniej wycofałem wtedy zgodę marketingową niezbędną do cashbacku - ale będę wdzięczny za potwierdzenie że ktoś dalej dostaje.


Opisywałem wyżej, że miałem podobną sytuację. Zgłosiłem reklamację, że w oddziale byłem w innym celu niż wycofanie zgód. Przywrócili moneyback i zwórcili 25 PLN x 4 za miesiące kiedy nie dostałem moneybacku, a warunki (oprócz tych zgód) były spełnione.

Dostał ktoś już może moneyback za lipiec ? Teroretycznie wypłacają 15-go, ale zazwyczaj jest to dzień wcześniej, a w tym miesiącu 15-ty to świeto, więc myślałem, że wpadnie wczoraj, a nie przyszło...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rml lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 26 Sty 2023 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 131
Loty: 14
Kilometry: 27 931
A ja niestety spieprzyłem sprawę, bo nie wiem jak i kiedy w kwietniu 2022 wycofałem zgody marketingowe :( przez co przepadło mi ponad 200 zł :( no trudno. Włączyłem je ponownie i znowu będę zbierał.
_________________
Image Ibiza 2013
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group