Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#521 PostWysłany: 22 Maj 2020 19:40 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Takie małe wieści z Santandera.

Natomiast w nawiązaniu do opłat za drugi rok. Aktualnie jest promocja na drugi darmowy rok. Wystarczy podnieść limit karty kredytowej o minimum 10 tysięcy złotych. Podniesienie jest darmowe, a jak będziecie chcieli to po miesiącu możecie sobie zmniejszyć ten limit, co jest również darmowe.

Kroki są następujące: należy zgłosić się do doradcy (chat, rozmowa tel) wyrazić chęć skorzystania z promocji, wtedy doradca zapisze Was do niej, a następnie samemu można podnieść limit KK (min 10 tys zł). Z tego co się dowiedziałem, promocja obowiązuje do końca czerwca.

Może ktoś skorzysta ;)
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off
Tjw1978 lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#522 PostWysłany: 26 Maj 2020 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 68
Loty: 91
Kilometry: 139 677
Nie udało mi się uzyskać potwierdzenia, że taka promocja faktycznie istnieje :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#523 PostWysłany: 18 Cze 2020 12:07 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
zakino napisał(a):
Takie małe wieści z Santandera.

Natomiast w nawiązaniu do opłat za drugi rok. Aktualnie jest promocja na drugi darmowy rok. Wystarczy podnieść limit karty kredytowej o minimum 10 tysięcy złotych. Podniesienie jest darmowe, a jak będziecie chcieli to po miesiącu możecie sobie zmniejszyć ten limit, co jest również darmowe.

Kroki są następujące: należy zgłosić się do doradcy (chat, rozmowa tel) wyrazić chęć skorzystania z promocji, wtedy doradca zapisze Was do niej, a następnie samemu można podnieść limit KK (min 10 tys zł). Z tego co się dowiedziałem, promocja obowiązuje do końca czerwca.

Może ktoś skorzysta ;)


To jeszcze w celu potwierdzenia. Właśnie miałem rozmowę z Panią, która mi o tym powiedziała. Przy niej zrobiłem wniosek o podniesienie limitu i w międzyczasie ona wprowadziła darmowy kolejny rok. Teraz tak, podniesienie limitu o 10 tys daje pół roku darmowej karty, podniesienie o 20 tysięcy cały rok. Za około miesiąc mogę sobie wrócić do nawet minimalnego limitu jakbym potrzebował. Dodatkowo za rok będzie kolejna próba zrobienia karty za darmo (wtedy na 3 rok), bo na razie nie wiadomo jak to będzie wyglądało.

Może komuś się przyda ;) Całość zajęła jakieś 3 min.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#524 PostWysłany: 18 Cze 2020 17:46 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 34
Kontaktowałem się w sprawie opisanej powyżej i doradca stwierdził że i tak sprawa musi być załatwiona przez infolinię, nie wiem czy mówił prawdę czy nie. Mam 4 miesiące do końca trwania roku użytkowania i powiedział że za wcześnie na opcję odnowienia na kolejny rok. Będzie bliżej końca pierwszego roku to będę działał w sprawie darmowego kolejnego roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#525 PostWysłany: 18 Cze 2020 17:55 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Z opłaty miesięcznej zwalnia 10 dowolnych transakcji bezgotówkowych choćby groszowych w danym okresie miesięcznym...to tak dla przypomnienia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#526 PostWysłany: 18 Cze 2020 17:56 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Tak, przez infolinię to załatwiałem. W połowie lipca mi upłynie pierwszy rok.

@dg72 tylko jeżeli ta karta nie jest Twoją główną, to wygodniej ogarnąć zwolnienie z opłaty niż pamiętać, żeby co miesiąc robić te 10 transakcji kartą.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#527 PostWysłany: 18 Cze 2020 21:28 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Mi uplywa rok w pierwszej polowie lipca. Jednak na czacie powiedzieli mi ze by nie miec oplaty w lipcu to musze miec 10transakcji juz w czerwcu.

Na chacie santandera zaprzeczono ze istnieje promocja zwolnienia z oplaty na kolejny rok w zamian za podniesienie limitu?
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#528 PostWysłany: 19 Lip 2020 10:24 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
Cześć

Założyłem konto w Santanderze. Konto 'jakie chcę' jest za darmo, karta do karty również jest darmowa, jeżeli w przeciągu miesiąca wykonamy nią 4 płatności na dowolną kwotę.

Po 20 dniach od założenia konta, wpłaciłem na nie 4000 zł. Po kolejnych 5 dniach, na stronie pojawiła się karta Visa Platinum, którą mogłem zamówić (wcześniej jej nie było). Do karty kredytowej dodatkowo dostaje się Priority Pass, cztery wejścia w roku całkowicie za darmo. Karta jest darmowa pod warunkiem wykonania 10 płatności miesięcznie na dowolną kwotę. Dla kogoś kto lata mniej tak jak ja i nie chce wydawać na Dinersa, karta idealna. 10 000 zarobków miesięcznie to mit, ja w ogóle nie przelewam pensji na konto ani tyle nie zarabiam, a dostałem, bot weryfikuje na podstawie przelewu dodatniego.


Ostatnio edytowany przez klapio, 20 Lip 2020 07:55, edytowano w sumie 1 raz
referral
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#529 PostWysłany: 19 Lip 2020 10:34 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Do ideału jej daleko, nawet w wersji dla początkujących - jedynie te 4 darmowe wejścia do PP rocznie powoduje, że ktoś o nią jeszcze aplikuje

Łatwy dostęp to jedno, ale są minusy: niekorzystne przewalutowanie, konieczność płatności kartą do uruchomienia ubezpieczenia w podróży, po roku pilnowanie 10 płatności kartą inaczej 40 zł opłaty miesięcznie itp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#530 PostWysłany: 19 Lip 2020 10:48 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
Zgadza się, dlatego tak jak napisałem, jest idealna dla rzadziej podróżujących, jak ja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#531 PostWysłany: 04 Sie 2020 20:19 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Kontaktował się ktoś z Santanderem jak to wygląda w przypadku ubezpieczenia w kontekście Covid i pandemii? Diners obejmuje takie przypadki, PKO już nie. Na stronie nie widzę nigdzie info jak to wygląda.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#532 PostWysłany: 04 Sie 2020 20:39 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Niedawno analizowałem OWU pod kątem wyłączeń odpowiedzialności w przypadku epidemii / pandemii i nic takiego nie znalazłem. Z ciekawostek: ochroną nie są objęte choroby weneryczne ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#533 PostWysłany: 04 Sie 2020 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 249
Chyba niestety nie tak do końca...

Cytuj:
§ 5. WYŁĄCZENIA GENERALNE
Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte także szkody powstałe
w następstwie:
1) wojny, działań wojennych, konfliktów zbrojnych lub aktywnego udziału Ubezpieczonego w Zamieszkach, zamachu
stanu, aktach terroru;
2) rozszczepienia jądrowego, epidemii, skażeń chemicznych
lub promieniotwórczości wszelkiego rodzaju, bez względu
na ich pochodzenie, źródło i sposób ich oddziaływania na
Ubezpieczonego;
3) epidemii, skażeń chemicznych;

W ogóle z ubezpieczeniami podróżnymi do kart kredytowych jest kiepsko jeśli chodzi o COVID - chyba każda (oprócz DC?) ma wyłączenia dla epidemii/pandemii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#534 PostWysłany: 04 Sie 2020 22:31 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
To też zależy czy wyjechałeś przed pandemią czy w trakcie. Jeżeli wyjechałeś a później WHO ogłosiło to podlegasz ubezpieczeniu. Mowa o PKO.

Jutro skontaktuję się z opiekunem i zobaczę co powie. Dam znać.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#535 PostWysłany: 05 Sie 2020 02:08 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Ehhh, czyli Visa Platinum jednak nie obejmuje przypadków epidemii.
Z ciekawości sprawdziłem OWU ubezpieczenia podróżnego dla karty MasterCard World banku Santander i też jest zapis wyłączający epidemie:
"4. Ponadto ubezpieczenie nie obejmuje przypadków, gdy zdarzenie:
[...]
7) zostało spowodowane przez epidemię"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#536 PostWysłany: 05 Sie 2020 08:21 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
zakino napisał(a):
To też zależy czy wyjechałeś przed pandemią czy w trakcie. Jeżeli wyjechałeś a później WHO ogłosiło to podlegasz ubezpieczeniu. Mowa o PKO

Przecież ubezpieczenie na karcie nie działa tak długo, nawet jeśli wyjechałeś przed ogłoszeniem pandemii to już dawno nie działa. W PKO Visa:
Okres ochrony jest świadczony przez okres podróży zagranicznej lub podróży w Polsce, jednakże ochrona jest udzielana nie dłużej niż 60 kolejnych dni od rozpoczęcia podróży zagranicznej lub podróży w Polsce.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#537 PostWysłany: 05 Sie 2020 10:34 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Chodziło mi o taki przypadek, że wyjeżdżasz na wakacje a nagle wprowadzają jakiś stan. Wiadomo, że to nie trwa nieskończoność.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#538 PostWysłany: 16 Wrz 2020 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Santander wprowadza od grudnia nowa tabelą opłat i prowizji. Jeśli dobrze rozumiem, ci co wyrobią kartę kredytową od grudnia nie załapią się na darmowy rok użytkowania karty w zamian za 10 transakcji, tylko w celu uniknięcia miesięcznej opłaty od pierwszego miesiąca będą musieli co miesiąc wyrabiać 10 transakcji kartą.
https://livesmarter.pl/wp-content/uploa ... n-2020.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
#539 PostWysłany: 16 Wrz 2020 18:40 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Jedna karta w portfelu mniej :D
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#540 PostWysłany: 20 Wrz 2020 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1676
Loty: 199
Kilometry: 453 204
srebrny
Tjw1978 napisał(a):
Jedna karta w portfelu mniej :D
Hm, a dla starych kart? W sunie robiłem tę kartę wiele lat temu na zasadzie kup i zapomnij, a zdaje się że wszystko się kończy ...
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group