Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 17 Sty 2020 00:31 

Rejestracja: 03 Sty 2020
Posty: 28
-- 17 Sty 2020 00:27 --

Tjw1978 napisał(a):
@tasma - to wyjaśnij mi dlaczego miałem ofertę na blisko 60 000, limit MC Platinum podniosłem do 50 000, wszystko zrobiłem online, a wniosek akceptowałem max 5 minut po złożeniu wniosku.

Nikt nie wie tak naprawdę, jak to wszystko działa :) Ale jeśli oferta jest na po 50 000+, to jest szansa że przejdzie online bez wypełniania zarobków itp.


Jak dla mnie to naturalne, że jeśli masz sensowne wpływy i pewną historię jako klient bo posiadasz już jakiś inny produkt to jesteś weryfikowany "na bieżąco" i wtedy te oferty "w zasięgu jednego kliknięcia" będą rosły.

Ktoś też pytał jak to jest z tą rosnącą zdolnością kredytową (najczęściej jeśli zacznie wpływać miesięcznie więcej, np. wpływa wynagrodzenie i od momentu podwyżki w pracy na konto zaczyna wpadać systematycznie więcej), w niektórych bankach ważny jest też coś takiego jak hold - ile Ci zostaje ;) z tego co wpada.

-- 17 Sty 2020 00:31 --

borysb napisał(a):
a co takiego jest godnego uwagi w ING Platinum?


Ing Platinum daje dostęp do saloników za free dla posiadacza/użytkownika, a opłata roczna jest niższa niż za PKO Visę infinite jeśli nie zrobi się odpowiedniego obrotu. No i przedstawiony duet kart to też mniejsze wymagania co do zdolności niż na Visę Infinite czy to w PKO czy ING.

Na koniec pytanie zupełnie techniczne ma ktoś PKO BP MC Platinum bez konta, a z dostępem do iPKO? Jeśli tak to czy macie możliwość zmiany dnia początku cyklu rozliczeniowego z poziomu iPKO?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
#502 PostWysłany: 17 Sty 2020 07:43 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
robcio napisał(a):
-- 17 Sty 2020 00:27 --


Ing Platinum daje dostęp do saloników za free dla posiadacza/użytkownika, a opłata roczna jest niższa niż za PKO Visę infinite jeśli nie zrobi się odpowiedniego obrotu. No i przedstawiony duet kart to też mniejsze wymagania co do zdolności niż na Visę Infinite czy to w PKO czy ING.



Na koniec pytanie zupełnie techniczne ma ktoś PKO BP MC Platinum bez konta, a z dostępem do iPKO? Jeśli tak to czy macie możliwość zmiany dnia początku cyklu rozliczeniowego z poziomu iPKO?


w przypadku ING Platinum wymagany jest dochód powyżej 10 000z ł netto i zdolność powyżej 20 000zł
tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#503 PostWysłany: 17 Sty 2020 08:42 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
robcio napisał(a):

Na koniec pytanie zupełnie techniczne ma ktoś PKO BP MC Platinum bez konta, a z dostępem do iPKO? Jeśli tak to czy macie możliwość zmiany dnia początku cyklu rozliczeniowego z poziomu iPKO?

tak, a przynajmniej jest taka opcja, nie sprawdzałem czy działa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#504 PostWysłany: 17 Sty 2020 09:34 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Ciekawy ten "hold" - czyli lepiej zarabiać np. 10 tys. i wydawać tylko 2 tys./m-c, niż zarabiać milion i wydawać cały milion...? ;)
Dzięki, ale bardziej mi chodziło mi - w kwestii "jak się zwiększa", po jakim czasie - przy założeniu niezmiennych wpływów - to się dzieje i w jakim stopniu? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#505 PostWysłany: 17 Sty 2020 10:29 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
@Tjw1978 i @mmadjer
W takim razie zmieniły się warunki. Mój doradca tłumaczył mi, że limit na kwotę ponad 49999 PLN wymaga każdorazowo decyzji analityka, a później akceptacji kierownika oddziału prowadzącego rachunek klienta i mam wrażenie, że tak to wyglądało jak wyrabiałem Infinite czyli w okolicach sierpnia/września poprzedniego roku.
To by oznaczało, że w PKO coś idzie w dobrą stronę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tjw1978 lubi ten post.
 
      
#506 PostWysłany: 17 Sty 2020 11:41 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Taka zmiana tylko z korzyścią dla nas :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#507 PostWysłany: 17 Sty 2020 15:15 

Rejestracja: 03 Sty 2020
Posty: 28
sanchopan napisał(a):
Ciekawy ten "hold" - czyli lepiej zarabiać np. 10 tys. i wydawać tylko 2 tys./m-c, niż zarabiać milion i wydawać cały milion...? ;)
Dzięki, ale bardziej mi chodziło mi - w kwestii "jak się zwiększa", po jakim czasie - przy założeniu niezmiennych wpływów - to się dzieje i w jakim stopniu? ;)


Bardziej chodzi o to, ze jezeli masz 10 a wydajesz stabilnie 8 miesięcznie to te dwa które Ci zostaja mozesz zechciec wydawac na splate czesci swojego ogromnego limitu kredytowego i tu juz bank ma z tego interes, czesc osob sie na to lapie, daje sie namowic zeby zamiast na cos odlozyc zdecyduje się kupic to już za kredyt / limit karty :-)

Myślę, że do klientów którzy mają milion miesięczie wpływu są inne procedury ;-)

To z tym co nazwałem zjawiskiem holdu opieram na obserwacji tego jak zachowywał się pewien bank (w którym nie miałem żadnych produktów kredytowych, a co za tym idzie nie mieli nigdy zgody na badanie zdolności na zewnątrz - BIK itp) do którego wchodził stałej wielkości przelewy (ale nie wynagrodzenie) przez długi okres czasu i przelew ten nie był konsumowany w całości zawsze z niego coś tam zostawało (ot takie techniczne konto) początkowo oferty kredytowo kartowe na klik były na 4-6 krotność tej stałej wpłacanej kwoty by po pewnym okresie dojść do 20 krotności tego wpływu.

Część banków uwzględnia / przychylnie patrzy czy korzysta się z produktów inwestycyjnych jakie udostępniają (wystarczy mieć np. kupione fundusze inwestycyjne i to potrafi podbijać zdolność). Bo to w sumie zdroworozsądkowe jeśli ma u nas lokaty/kupione fundusze znaczy w jakiejś podbramkowej sytuacji klient ma rezerwy żeby nam kartę/kredyt spłacić.


Ostatnio edytowany przez robcio, 17 Sty 2020 15:24, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
jrusz lubi ten post.
 
      
#508 PostWysłany: 17 Sty 2020 15:23 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
E tam, banki kochają tych, którzy wydają więcej niż mają wpływów. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#509 PostWysłany: 18 Sty 2020 17:47 

Rejestracja: 02 Cze 2012
Posty: 4
Czy ktoś może doładowywał Revoluta kartą Platinum? PKO nalicza za to dodatkowe opłaty, czy przechodzi jak zwykła płatność?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#510 PostWysłany: 18 Sty 2020 18:03 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 414
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Nie dolicza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
saloman uważa post za pomocny.
 
      
#511 PostWysłany: 18 Sty 2020 20:33 

Rejestracja: 02 Cze 2012
Posty: 4
Mnie akurat chodzi o raty kredytu w euro. Revolut chyba ma opcję darmowych przelewów waluty na polskie konta walutowe? To w sumie już podchodzi pod inny wątek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#512 PostWysłany: 21 Sty 2020 01:15 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Zamówiłem kartę kredytowa Platinum w piątek 10, w poniedziałek 13 dostałem pierwsza informacje SMS ze karta została wysłana. W środę 15 SMS ze PKO wita w gronie posiadaczy karty kredytowej, karta została wysłana. Do teraz, czyli ponad tydzień od pierwszej wiadomości o wysyłce nie dostałem karty. W IKO widnieje informacja, ze karta została zarejestrowana 13 w środę (od tego dni liczy się okres rozliczeniowy). Moglibyście przybliżyć mi jak wyglądały wiadomości od banku oraz czas wysyłki karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#513 PostWysłany: 21 Sty 2020 12:04 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Czy przypadkiem nie jest tak, że karty Platinum trafiają także do doradcy?
Nie pamiętam już jak to było w moim przypadku.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#514 PostWysłany: 21 Sty 2020 12:05 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
@Tjw1978
nie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#515 PostWysłany: 21 Sty 2020 12:57 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 34
Ja też czekałem na kartę ponad 2 tygodnie więc widzę że u nich zaczyna to być standardem. W moim przypadku jeszcze można zrozumieć bo między czasie były święta i nowy rok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#516 PostWysłany: 21 Sty 2020 21:34 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
Ja swoją Platinum odbierałem w oddziale (wtedy jeszcze nie miałem Aurum). Czekała u kierownika oddziału. Dostałem informacje że muszę odebrać osobiście.
Być może procedura się nie zmieniła. Zapytajcie w oddziale.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#517 PostWysłany: 21 Sty 2020 22:19 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 15
Ja swoją w czerwcu dostalem po tygodniu poczta do domu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#518 PostWysłany: 21 Sty 2020 23:53 

Rejestracja: 08 Mar 2016
Posty: 10
Dostałem zadanie od szefa :)
Mam mu wybrać najlepszą kartę pod względem ubezpieczenia, PP, ubezpieczenie kaucji podczas wynajmu auta oraz profitów u partnerów np wynajem aut.
Myśli o ING VIsa Infinite i PKO Visa Infinite.

Pomożecie :) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#519 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:11 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Obie karty mają generalnie to samo, ale diabeł tkwi w szczegółach :D
Priority Pass no limit dla głównej i dodatkowej, ale wygrywa ING - w ramach karty dysponujesz 20 bezpłatnymi wejściami dla osób towarzyszących w roku kalendarzowym. Tego nie daje PKO.

Ubezpieczenie kosztów leczenia i kosztów transportu w karcie PKO na wyższe kwoty w stosunku do ING (30 mln złotych vs 3 mln euro), ale już udział własny w razie uszkodzenia wynajętego pojazdu na kwotę 50 tys. euro lepszy w kasie ING (vs. 2 tys. euro w PKO).

Wynajmy aut opisane parę postów wyżej - Hertz i National robią dla właścicieli Visy Infinite "status match".

Plus dla ING to także Google Pay, czego w PKO nie potrafią zrozumieć...

Reasumując, gdybym miał wybierać, to wybrałbym ING. Ale PKO nie gardzę, bo udało się ją dostać na takich zasadach na jakich pisałem wyżej :D
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
Patrol uważa post za pomocny.
 
      
#520 PostWysłany: 22 Sty 2020 00:17 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 633
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Pytanie, jak "duży" jest to szef.. bo o ile już wiemy, ze PKO Visa Infinite jest relatywnie dostępną kartą, to Visa Infinite w ING jest już dla dość grubych miśków ;). To może być podstawowe kryterium..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3599 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group