Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 21 Paź 2019 19:40 

-- 21 Paź 2019 19:39 --

Z tym pinem IKO przy płatności to.już całkiem was poniosło

Posiadacze tylko kk bez konta nie mogą sie z iko korzystać, bo nie mogą sie zarejestrować

-- 21 Paź 2019 19:40 --

Pieka napisał(a):
Ja w końcu po kilku ładnych reklamacjach i odwołaniach, otrzymałem jakiś konkret, czyli "za granicą wszystkie płatności wymagają podania kodu PIN" i to nie do karty, tylko IKO. Oczywiście po uprzedniej zmianie z PIN na terminalu na PIN w telefonie. Sprawdzę niebawem.
Góra
 PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#322 PostWysłany: 21 Paź 2019 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2019
Posty: 210
Nie nas poniosło tylko PKO BP, bo to oni takie rzeczy wymyślają i żeby było ciekawiej nie potrafią wytłumaczyć co i jak trzeba robić poza krajem żeby móc płacić telefonem.

Wracając stricte do tematu płatności. Sprawdziłem, czy i jak to działa będąc w Nicei i wygląda to tak, że trzeba pierwsze kliknąć symbol NFC w aplikacji, następnie wprowadzić kod IKO po uprzednim kliknięciu w szybkie płatności i przyłożyć telefon do terminala. W ten sposób każda transakcja przechodzi. Szkoda, że tyle czasu potrzebowali do wyjaśnienia wydawałoby się prostej rzeczy.
No ale cóż... To w sumie nie jest pierwsza rzecz z którą mają problem, bo jeden mój, czy też dla mnie produkt wprowadzają od maja i nadal końca nie widać.

PS Cały czas im piszę, że większość tego typu problemów rozwiąże wprowadzenie GPay. Może w końcu to zrobią i sami zobaczą jak jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 23 Paź 2019 22:15 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 8
Loty: 159
Kilometry: 332 802
Czy istnieje jeszcze jakaś inna karta (oprócz PKO Infinity oraz Alior Mastercard World), która upoważnia do bezpłatnego korzystania z saloników?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 23 Paź 2019 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2343
platynowy
karty-kredytowe-z-priority-pass,1499,71733
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 30 Paź 2019 20:25 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 27
Anonymous napisał(a):
Posiadacze tylko kk bez konta nie mogą sie z iko korzystać, bo nie mogą sie zarejestrować


To jest, delikatnie mówiąc, absurd. Z takimi absurdami należy walczyć. Jako posiadacz karty kredytowej złożyłem reklamację na brak możliwości korzystania z aplikacji mobilnej banku, zwłaszcza, że na stronie internetowej reklamującej ofertę karty w sekcji "Wygodna kontrola wydatków" jest informacja "Zarządzaj kartą przez serwis internetowy iPKO i aplikację mobilną IKO".

Polecam Wam również złożenie reklamacji w tej sprawie - może duża liczba wniosków o umożliwienia korzystania z aplikacji spowoduje jakąś refleksję w PKO i zmianę polityki w tym zakresie.

PS. W BNP Paribas również posiadam tylko kartę kredytową (bez konta), a korzystam z aplikacji mobilnej bez przeszkód...

Pozdrawiam
matmol
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#326 PostWysłany: 30 Paź 2019 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Też nie mogłem w to uwierzyć. Chwalą się, że to najlepsza aplikacja bankowa a nie przewidują możliwości korzystania jeśli ktoś posiada tylko KK (gdzie w innych aplikacjach nie miałem podobnego problemu - mBank, Santander, Raiff, BNP).
Od razu po aktywacji karty złożyłem reklamację ale zlali mnie po całości. Jedno zdanie w odpowiedzi daje do zrozumienia, że na tych klientach im nie zależy.

Złożę jeszcze raz jak chcesz większej siły przebicia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#327 PostWysłany: 30 Paź 2019 21:45 

Warunkiem póki co jest posiadanie konta......darmwego konta co jest ich główym argumentem

Mam większe problemy jak możlwiość korzystania IPKO
Góra
 PM off  
      
#328 PostWysłany: 31 Paź 2019 11:03 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Konto za Zero jest darmowe tylko jeżeli masz do niego kartę debetową. A żeby mieć kartę za darmo, trzeba pamiętać żeby wydać nią 300 zł. Konto Bez Granic jest bardzo drogie, a do Aurum trzeba mieć dość wysokie wpływy/oszczędności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 31 Paź 2019 11:13 

iPKO nie jest Ci do życia niezbędne, ale jak musisz:
- zamiast 8 zł koszt 0,97 zł prowizji za płatność rzeczywistego rachunku np. czynszu opłaconego w Sprytnym Billu kartą debetową do konta
w żabce za 1,99 zł dowolny przelew na np. 301 zł
Góra
 PM off  
      
#330 PostWysłany: 31 Paź 2019 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Coś jeszcze trzeba zrobić (coś założyć, gdzieś pójść itd.) aby można było podejrzeć TAK SKOMPLIKOWANA RZECZ jak historię transakcji z KK w aplikacji?
Czy wiesz może jeszcze jakie rzeczy są zbędne/niezbędne w moim życiu?
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.
 
      
#331 PostWysłany: 31 Paź 2019 12:15 

Skąd wy się bierzecie, że bank wam wyciągu nie wysyła na wskazany e-mail czy nie możecie się zarejestrować oraz wyciągu pobrać na stronie PKO BP :?: :!:
Góra
 PM off  
      
#332 PostWysłany: 31 Paź 2019 12:54 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@gorny77: które konto masz bezwarunkowo darmowe w PKO BP - bo utrzymuje Aurum tylko do tego żeby w IKO widzieć kartę a robienie ping-ponga to upierdliwość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 31 Paź 2019 13:12 

Szczerze mam to w głębokim poważaniu, że z samą KK nie macie dostępu do apki


Ja wiem co bym zrobił: miałbym gdzieś taki bank i KK oddał :!: 8-) ...
Góra
 PM off
piowor uważa post za pomocny.
 
      
#334 PostWysłany: 31 Paź 2019 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2343
platynowy
Jest jeszcze jedna opcja darmowa ale potrzebne jest posiadanie dziecka (od niemowlaka poczawszy) ;-)

Zakłada się konto junior darmowe dla dziecka, a dla rodzica jest za darmo konto rodzica.

Trochę więcej papierów na starcie ale potem za darmo dziala...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 08 Lis 2019 10:39 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Hej ponownie okazja dla tych którzy jeszcze nie mają karty, równowartość 300 zł w punktach programu Mastercard Priceless Specials (Bezcenne Chwile)

https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... nagrodami/


Ostatnio edytowany przez michzak, 08 Lis 2019 11:35, edytowano w sumie 1 raz
Doszczególowienie
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
 
      
#336 PostWysłany: 08 Lis 2019 19:32 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
seal napisał(a):
@gorny77: które konto masz bezwarunkowo darmowe w PKO BP - bo utrzymuje Aurum tylko do tego żeby w IKO widzieć kartę a robienie ping-ponga to upierdliwość.

Właśnie konto Aurum jest darmowe, ale muszą być odpowiednie wpływy.
Ja nie znam bezwarunkowo darmowego konta w PKO BP. Zawsze są albo wpływy, albo obrót kartą. Tak że ciężko. Tu dodatkowe info https://www.najlepszekonto.pl/darmowe-konta-bankowe
oraz tu https://www.rankingkontosobistych.pl/konta-osobiste?net=g&cam=1475368540&cre=330288086105&kwd=darmowe%20konto&gclid=EAIaIQobChMIyrr_-ZHb5QIVjoeyCh02BQmtEAAYASAAEgJMBvD_BwE
ale PKO BP w nich nie ma.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#337 PostWysłany: 08 Lis 2019 20:30 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Aurum jest darmowe przy odpowiednich wpływach oraz przy środkach zainwestowanych w PKO BP - od 250K PLN
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 08 Lis 2019 20:38 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Chyba raczej 150 tys. zł - i jest to "albo albo" czyli: albo wpływy albo środki. Wystarczy jeden z tych warunków spełnić. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 08 Lis 2019 21:13 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Na stronie jest:
"0 zł za konto bankowe premium – jeżeli w okresie rozliczeniowym wpływy wynoszą min. 9 000 zł lub średnie miesięczne saldo depozytów to 150 000 zł; w przeciwnym razie 40 zł/mies"
Jak ostatnio pytałem doradczyni to mówiła o 250K. Nie wiem czy kluczem nie jest sformułowanie "saldo depozytów" - co innego depozyt a co innego inwestycja czy środki w biurze maklerskim.

EDIT: Racja - 250K to Platinium II
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 14 Lis 2019 08:28 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Wczoraj byłem na wizycie wywiadowczej w moim małomiasteczkowym oddziale, Na sali ogólnej Pani wiedziała mniej niż ja po lekturze tego wątku :) Na szczęście zrobiła to co mogła najlepszego - czyli umówiła mnie do doradcy. Idę dzisiaj - zobaczymy jak wygląda procedura. Plan zakłada wzięcie Mastercard Platinum + ewentualnie konto Aurum, a w przyszłości (za kilka miesięcy po zrobieniu historii) podejście pod Visa Infinite

P.S.
okazało się, że w banku nic nie ginie i jako że x lat temu byłem ich klientem to jestem w jakimś stopniu traktowany nadal jako ich klient. Gdzie x oznacza - nie pamiętam kiedy, tak dawno to było :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3587 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 180  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group