Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Uniwersalny poradnik o prawach pasażera - nieaktualny, obecnie ULC nic nie da

http://www.fly4free.pl/uniwersalny-pora ... -pasazera/

Wizzair - odszkodowanie za opóźniony / odwołany lot
wizzair-odszkodowanie-za-opozniony-odwolany-lot,1498,106445

Ryanair - odszkodowanie za opóźniony / odwołany lot
ryanair-odszkodowanie-za-opozniony-odwolany-lot,1498,68109

Ryanair Sun - odszkodowanie za opóźniony / odwołany lot
ryanair-sun-odszkodowanie-za-opozniony-odwolany-lot,1498,130312

Uszkodzony/ zaginiony/ opóźniony. bagaż
uszkodzony-zaginiony-opozniony-bagaz,228,21597

[ 7625 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 378, 379, 380, 381, 382
Autor Wiadomość
#7621 PostWysłany: 11 Wrz 2020 13:05 
Awatar użytkownika

Loty: 651
Kilometry: 1 617 242
niebieski
sixsix napisał(a):
Nie wiem jaki jest powód zmiany. Zapewne będą mieli jakieś covidowe wytłumaczenie, ale reklamacje i tak zgłoszę. Dam znać o rezultacie

Czy Wizz raczył Ci już cokolwiek odpisać w tej sprawie?

#7622 PostWysłany: 12 Wrz 2020 07:02 

@przemos74, jeszcze nie złożyłem reklamacji, zrobię to po powrocie do domu. Ty tez jesteś w tej samej sytuacji?
 Relacje PM off  

#7623 PostWysłany: 14 Wrz 2020 22:24 

Loty: 129
Kilometry: 292 570
złoty
Pozwałeś przewoźnika, a on nie wypłacił odszkodowania? Zamierzasz złożyć wniosek egzekucyjny, ale nie znasz numeru konta. Numer konta a raczej nazwę banku, którą należy podać we wniosku sprawdzisz tutaj: https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatn ... zukiwarka/
Co daje wskazanie nazwy banku? Wszczęcie egzekucji bez konieczności zapłaty zaliczki.
Gadekk lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#7624 PostWysłany: 16 Wrz 2020 16:44 
Awatar użytkownika

Loty: 651
Kilometry: 1 617 242
niebieski
sixsix napisał(a):
@przemos74, jeszcze nie złożyłem reklamacji, zrobię to po powrocie do domu. Ty tez jesteś w tej samej sytuacji?

Tak, ja i 3 znajome mi osoby. Ale też jeszcze nic nie robiliśmy.

#7625 PostWysłany: 20 Wrz 2020 22:07 

Pozytywna postawa tap portugal. W lutym lecieliśmy z Pragi do Salvador de Bahia (Brazylia), samolot z Pragi do Lizbony opóźniony ponad godzinę, słyszałem, że ze względu na strajk francuskich kontrolerów lotów (faktycznie miał wówczas miejsce). W Lizbonie byliśmy około 30 minut przed odlotem samolotu do Salvador, ale zamiast miejsca w samolocie czekały na nas vouchery na kolację, hotel, obiad w następnym dniu i karty pokładowe na lot za 24 godziny. Kilka dni po przylocie do Brazylii napisałem skargę na stronie tap, ale bez wielkiego przekonania. Później nastąpił covid, wykonałem ze dwa telefony do Lizbony, ale nikt nic nie wiedział. Wreszcie, po 7 miesiącach, mail z tap z przeprosinami za stracony dzień wakacji i propozycją 600€/osoba na konto lub 900€ w voucherach [ważnych przez 12 miesięcy] na loty i usługi tap. Normalnie wzięlibyśmy vouchery, ale aktualnie trudno coś sensownie planować. Więc prośba o przelew i po kolejnych 10 dniach są pieniądze na koncie. Miłe.
 Relacje PM off
ansbach1 lubi ten post.

[ 7625 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 378, 379, 380, 381, 382

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość