Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#181 PostWysłany: 23 Mar 2018 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Bylo pisane ze pod centrum handlowym magnolia dobra opcja na parking
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#182 PostWysłany: 23 Mar 2018 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 29
Kilometry: 59 576
niebieski
Zgadza się ale w przypadku piątkowego (dzisiejszego) meczu. Pytanie dotyczyło meczu wtorkowego, czyli tego w Chorzowie.
dyneck napisał(a):
A we wtorek gdzie polecacie zaparkowac jadąc z Krakowa ?
Może być jakaś miejscowka skąd jedzie transport publiczny pod stadion.

Też mi się wydaje, że parking pod centrum handlowymi Silesia City Center jest najrozsądniejszą opcją.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#183 PostWysłany: 24 Mar 2018 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Mimo porażki atmosfera super !

Załącznik:
FB_IMG_1521844955856.jpg
FB_IMG_1521844955856.jpg [ 105.83 KiB | Obejrzany 9573 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#184 PostWysłany: 24 Mar 2018 00:55 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
a było śpiewane "Polacy nic się nie stało"? ;) Chyba już niedługo będzie to śpiewane.


Ostatnio edytowany przez krystoferson112, 24 Mar 2018 10:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#185 PostWysłany: 24 Mar 2018 02:18 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Antek12 napisał(a):
Mimo porażki atmosfera super !

Może siedziałem w złym miejscu, ale ogólnie doping raczej bez szału jak dla mnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#186 PostWysłany: 24 Mar 2018 02:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Ja pierwszy raz bylem na kadrze, raczej z ciekawosci, kontroli to praktycznie chyba nie bylo na bramkach, atmosfera - jak dla mnie kazdy ciagnie w swoja strone, atmosfera moze i dobra ale raczej zamieszanie niz doping ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#187 PostWysłany: 24 Mar 2018 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 224
Doping na kadrze nie istnieje, ale rozumiem że ktoś może mówić o super atmosferze, nie wszyscy mogą mieć pojęcie o kibicowaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#188 PostWysłany: 24 Mar 2018 09:33 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
DonCorrado napisał(a):
Ja pierwszy raz bylem na kadrze, raczej z ciekawosci, kontroli to praktycznie chyba nie bylo na bramkach (...)

Czyli rozumiem, ze dowodów nikt nie sprawdzał ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#189 PostWysłany: 24 Mar 2018 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Może i to tylko sparing, ale to jest kolejny mecz z drużyną spoza Europy gdzie gramy słabo i nie strzelamy bramki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#190 PostWysłany: 24 Mar 2018 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
dyneck napisał(a):
Czyli rozumiem, ze dowodów nikt nie sprawdzał ?


Bilety to z odleglosci metra - jak nie wiecej - im pokazalem, do plecaka nie zagladali, wymacal i kazal powiedziec co jest, no 3sekundy kontrola,
druga osoba, kobieta z wypchana torebka na ramie zostala wrecz pogoniona przede mna zeby isc dalej - w ogole nie sprawdzali co ma w torebce a byla ze mna.
Ja pierwszy raz na kadrze i na najblizszy czas ostatni. Niestety jestem zawiedziony postawa niektorych naszych rodakow, hołota i tyle. Juz na miescie nie spiewy a pijanstwo bardziej zauwazalne, w tramwaju spiewy z wyzwiskami -ze kto nie spiewa ten pizda i nie prawdziwy Polak i zaczepki,
w koncu jakis ojciec co byl z dzieckiem nie wytrzymal, grubszej szamotaninie zapobiegli jeszcze w miare trzezwi kompani prowodyra,
na stadionie jedni siedza, inni pojedynczo albo w grupce ci stana w rzedzie przed Toba i stoja drac sie ze wstajemy i kibicujemy,
jedni swoje, 30m dalej inna grupa probuje cos innego intonowac - efekt ogolny marny ale mniejzza z tym. Nienawidze karcic naszych warunkow i postaw i wywyzszac jakies zagraniczne - ale dla mnie kulturalnie dramat, na ten mecz wzialem pewna osobe zeby zobaczyla prawdziwy mecz, otoczke itp i drugi raz bym tego nie zrobil, to samo nie wyobrazam sobie zeby rodzice brali dzieci by potem na stadionie proszac nawalonych delikwentow przed soba zeby usiedli, bo jego rodzina nic nie widzi, plus okupowanie na stojaco schodow i zaslanianie innym, idziesz na mecz a musisz uzerac sie z pijanym chamem ktory na grzeczna probe zwrocenia uwagi reaguje oburzeniem lub agresja. Zaliczylem jakies tam mecze w Polsce, euro, lige europejska i zagraniczne ligi ale to wczorajsze zachowanie niektorych bylo odpychajace jak nigdzie indziej do tej pory, nie mialo nic wspolnego ani z januszami, ani z fanatykami.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Wrz 2018 02:58, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#191 PostWysłany: 24 Mar 2018 12:42 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Tak jak już było napisane dowód nie sprawdzali. Dla mnie kadra to wyjście z córką (6 lat). To nie był jej pierwszy mecz kadry, byliśmy we Francji. I muszę się zgodzić z @DonCorrado - klimat "specyficzny". Zosia stwierdziła, że pewnie znowu będą kląć. I tak było. Przygodą oczywiście zawsze jest dojazd komunikacją miejską. Tym razem nie było tak źle jak być potrafi. Na chamskie krzyki i odzywki córa tylko wywracała oczami. Co do meczu to pierwszy raz siedziałem w sektorze rodzinnym i to była przygoda. Zazwyczaj znajdzie się obok "znawca i komentator". W sektorze rodzinnym jest inaczej. Często to dzieci tłumaczą przestraszonym rodzicom "kto jest kto". I oczywiście występują gruppies Lewandowskiego, które piszczą po jego zagraniach. Na sektorze rodzinnym raczej nie ma przekleństw. Po tym meczu Zosia stwierdziła, że "nuda". Jeszcze jedna rzecz mnie uderzyła, cały stadion oklejony zakazem palenia, a w przerwie w okolicy punktów gastronomicznych można było się udusić. Oprawa na początku jak na finale wielkiej imprezy, później oczywiście siadła. Wszystkim forumowym kibicom-rodzicom polecam się wybrać kiedyś na sektor rodzinny. Miałem dookoła mnóstwo stadionowych debiutantów i dla dzieciaków to była na prawdę wielka rzecz. Ostatnia rzecz - nawet z naszej pozycji na trybunach widać było, że padła bramka, której sędzia nie uznał.
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#192 PostWysłany: 24 Mar 2018 13:28 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 644
Loty: 35
Kilometry: 41 664
niebieski
@DonCorrado

Czyli tak naprawdę nic nowego. Na Narodowym jest podobnie. Użerka z nieogarniętymi Januszami, których intelektualnie przerasta znalezienie swojego miejsca, niekończące się pielgrzymki po kiełbę i colę, nie wspominając o idiotach upojonych tanim browarem, przewracających się i depczących po własnych szalikach.
O ludziach interesujących się bardziej facebookiem czy instagramem niż wydarzeniami na boisku nawet nie wspominam.
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#193 PostWysłany: 24 Mar 2018 13:33 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Moze to specyfika meczy towarzyskich?
Ja bylem kilka razy na narodowym, ale grali o konkretne stawki. Bylo fajnie atmosfera super. Pijanych nie bylo bo piwem stadionowym nie da sie upic. Ma chyba 1%. Ogolnie wrazenie pozytywne. A przemarsz kibicow po meczu przez most w kierunku centrum niezapomniany.

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#194 PostWysłany: 24 Mar 2018 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
dowody to może sprawdzają jak jakiś fanatyk pustego stadionu przyjdzie o 18.45 :) po 20 są takie dzikie tłumy że nikt sie w to nie bawi.

co do "klimatu" tramwajowego itd to norma , sam jechałem mocno nabitym z patusami ale niczego innego się po nich nie spodziewałem ;)

sam mecz na słabym poziomie ,byłem akurat na sektorze nigeryjskim + nasi , głownie mający beke z naszych orłów więc było śmiesznie. Alko januszy nie było w pobliżu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#195 PostWysłany: 24 Mar 2018 23:37 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
Przyjechaliśmy do Wrocławia o 15:30 i chcieliśmy zaparkować na P&R, przy ul. Lotniczej, a tam okazało się, że parking będzie otwarty od 17. Na parkingu stało kilka samochodów, po rozmowie z Panem z ochrony okazało się, że to handlarze i oni tam mogą stać, a my dopiero od 17. Pojechaliśmy na "Kauflanda, przy "Magnolii", pozwiedzaliśmy Wrocław, wróciliśmy do auta i stamtąd chcieliśmy podjechać tramwajem pod stadion. Okazało się to błędem, bo wszystkie tramwaje nabite tak, że nie dało rady wsiąść, więc wróciliśmy tramwajem dwa przystanki i dopiero tam udało się załadować nam do tramwaju. Po przejechaniu dwóch przystanków nasz tramwaj się popsuł i staliśmy kilkanaście minut (chyba drzwi się nie domykały). Bardzo ciekawa podróż na stadion, na przystanku przy "Magnolii" staliśmy od 19, a na stadion dojechaliśmy o 20:30. Powrót ze stadionu też masakra. Ogólnie ciekawe doświadczenie, pokazujące czego można się będzie spodziewać, jeżeli we Wrocławiu będzie mecz Ligi Narodów. Ciekawy jestem jak będzie wyglądał dowóz kibiców na mecz we wtorek w Chorzowie.
Na stadionie sporo miejsc wolnych, nawet na sektorze rodzinnym (nr 336), a dzień wcześniej media podają, że nie ma już biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#196 PostWysłany: 25 Mar 2018 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Sam mogłem wsiąść dalej niż pod Dominikańską ale spodziwałem się, ze dalej to się już nawet zatrzymywał nie będzie bo będzie taki nabity i wróciłem pod dominikańska, na przystankach jednak stawał ale wsiadały po 2-3 osoby, ktoś tam wysiadał i podróż trwała strasznie długo bo drzwi się nie domykały bo ludzie w nich stali, no to wychodzili, wpychali się głębiej i tak w koło, aż się domknął i tramwaj ruszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#197 PostWysłany: 27 Mar 2018 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 527
niebieski
DonCorrado napisał(a):
dyneck napisał(a):
Czyli rozumiem, ze dowodów nikt nie sprawdzał ?


Bilety to z odleglosci metra jak nie wiecej im pokazalem, do plecaka nie zagladali, wymacal i kazal powiedziec co jest, no 3sekundy kontrola, druga osoba, kobieta z wypchana torebka na ramie zostala wrecz pogoniona przede mna zeby isc dalej w ogole nie sprawdzali co ma w torebce a byla ze mna.
Ja pierwszy raz na kadrze i na najblizszy czas ostatni. Niestety jestem zawiedziony postawa niektorych naszych rodakow, cholota i tyle. Juz na miescie nie spiewy a pijanstwo bardziej zauwazalne, w tramwaju spiewy z wyzwiskami ze kto nie spiewa ten pizda i nie prawdziwy polak i zaczepki, w koncu jakis ojciec co byl z dzieckiem nie wytrzymal, grubszej szamotaninie zapobiegli jeszcze w miare trzezwi kompanii prowodyra, na stadionie jedni siedza, inni pojedynczo albo w grupce Ci stana w rzedzie przed Toba i stoja drac sie ze wstajemy i kibicujemy, jedni swoje, 30m dalej inna grupa proboje cos innego intonowac - efekt ogolny marny ale mniejzza z tym. Nie nawidze karcic naszych warunkow i postaw i wywyzszac jakies zagraniczne ale dla mnie kulturalnie dramat, na ten mecz wzialem pewna osobe zeby zobaczyla prawdziwy mecz, otoczke itp i drugi raz bym tego nie zrobil, to samo nie wyobrazam sobie zeby rodzice brali dzieci by potem na stadionie proszac sie nawalonych delikwentow przed soba zeby usiedli bo jego rodzina nic nie widzi, plus okupowanie na stojaco schodow i zaslanianie innym, idziesz na mecz a musisz uzerac sie z pijanym chamem ktory na grzeczna probe zwrocenia uwagi reaguje oburzeniem lub agresja. Zaliczylem jakies tam mecze w Polsce, euro, lige europejska i zagraniczne ligi ale to wczorajsze zachowanie niektorych bylo odpychajace jak nigdzie indziej do tej pory, nie mialo nic wspolnego ani z januszami, ani z fanatykami.


standard na towarzyskich :D Mam nadzieje że w Rosji będzie inaczej ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#198 PostWysłany: 27 Mar 2018 20:13 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
Oby. Nie sądzę jedna by przekrój społeczeństwa rosyjskiego odbiegał znacznie na plus od polskiego, ilość napitych i szukających dymu będzie znacznie większa od przyjezdnych. Po akcjach ktore widzialem w Kopenhadze i Erewaniu te mistrzostwa obejrzę w telewizji :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#199 PostWysłany: 06 Kwi 2018 16:14 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 331
Harmonogram sprzedaży na mecze czerwcowe z Chile i Litwą

Ceny 160 zł, 120 zł, 90 zł

https://www.laczynaspilka.pl/reprezenta ... le-i-litwa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#200 PostWysłany: 19 Kwi 2018 13:18 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 874
Loty: 457
Kilometry: 674 989
srebrny
no i postanowione
11.09.2018 z Irlandią we Wrocławiu
15.11.2018 z Czechami w Gdańsku
źródło
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group