Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 21 Lut 2018 18:35 

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 36
Ktoś przyglądał się darmowym pociągom, bo są trochę bez sensu bo na mecz jedzie tylko pociąg z Sankt Petersburg. Dużo lepszy jest powrotny z meczu Chorwacja Nigeria przyjeżdża 18 czerwca do Moskwy z Kaliningradu (22 godz) czy da się to zarezerwować mając bilet tylko na mecz Polska Senegal. Nie mam jeszcze fan id i nie mogę sprawdzić czy jest to rezerwowalne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#62 PostWysłany: 21 Lut 2018 20:10 

Rejestracja: 21 Lut 2018
Posty: 1
Razem z 3 kumplami szukamy kogoś kto chce się wybrać busem 8-9 osobowym z Warszawy do Moskwy.
Plan jest taki żeby wyjechać ok. 15 z Warszawy 17czerwca i wracać wieczorem 20-go
Chętnie dołączymy się do grupy ludzi którzy mają podobne plany!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 22 Lut 2018 10:41 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 23
Z racji z tego ze do lotnisk berlinskich mam 1h drogi zastanawiam sie na kupnem biletow na samolot już teraz.Moj pobyt planuje 17/06 - 22/06.Chodzi mi o jak najdłuszy pobyt w Moskwie.Na ta chwile najtanszy bilet BER-MOS-BER kosztuje 941 PLN ale lot do MOS popoludniu(dzien do tyłu) a z powrotem wylot z rana(rowniez dzien do tyłu).Jest fajny lot Aeorofltem
BER 10:00 - 13.30 Moskwa
z powrotem
MOS 19.35 BER 21.20
Tylko ten lot kosztuje na tą chwilę 1108 PLN. Jak myslicie bookowac teraz czy czekać, nadmienię że te wszystkie loty są bezpośrednie. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 22 Lut 2018 12:18 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 22
@adamWSHiU

Ja też byłbym wstępnie chętny na busa. Na ten moment jestem sam, próbuję zweryfikować czy ktoś ze znajomych też wylosował bilety (no i czy ja faktycznie wylosowałem).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 22 Lut 2018 12:36 

Dokto napisał(a):
Tylko ten lot kosztuje na tą chwilę 1108 PLN. Jak myslicie bookowac teraz czy czekać, nadmienię że te wszystkie loty są bezpośrednie. Pozdrawiam.

Moim zdaniem kupować jak najszybciej. Nie dość, że loty mogą podrożeć, to mogą się też szybko wyprzedać. Sam mam w swojej podróży taki, który już nie jest dostępny.
Góra
 PM off  
      
#66 PostWysłany: 22 Lut 2018 12:55 

Rejestracja: 21 Lut 2018
Posty: 4
@adamWSHiU

Wstępnie bylibyśmy zainteresowani <2 osoby>. Macie już coś ogarnięte z kosztami busa?

I mam pytanie, wie ktoś czy w czerwcu będzie jeździł Intercity między Warszawą i Moskwą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:08 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 23
Nie jestem asem bookowania biletów lotniczych, proszę poradźcie. Dlaczego na stronie Aerofłotu(2672 PLN) wychodzi drożej o ponad 250 zł
niż przez skyscanner 2441 PLN-pełna opłata (przez "jakiś" esky ) te same loty. I jak najtaniej zamawiać bilety.Dziękuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:15 

Przez pośrednika czyli OTA czasami czy też stosunkowo na wstępnym etapie tak bywa, mają swoje promocje by to oni wyświetlili się na pierwszym miejscu po wyszukaniu

Ale czy będzie taniej trzeba przejść całą rezerwację do końca, gdyż np. na końcu może być dodatkowa opłata za płatność kartą itp

To cena dla 1 osoby w podstawowej taryfie? :shock:
Góra
 PM off  
      
#69 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:18 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 23
Cytuj:
To cena dla 1 osoby w podstawowej taryfie? :shock:

2 osoby


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Lut 2018 13:38, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:19 

To ujdzie, bezpośrednio na stronie linii lotniczej przy stosunkowo podobnej cenie "spisz spokojnie" gdyby coś tam zmieniali itp
Góra
 PM off  
      
#71 PostWysłany: 22 Lut 2018 13:31 

Rejestracja: 19 Maj 2014
Posty: 189
niebieski
adamWSHiU napisał(a):
Razem z 3 kumplami szukamy kogoś kto chce się wybrać busem 8-9 osobowym z Warszawy do Moskwy.
Plan jest taki żeby wyjechać ok. 15 z Warszawy 17czerwca i wracać wieczorem 20-go
Chętnie dołączymy się do grupy ludzi którzy mają podobne plany!


Jaki orientacyjny koszt?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 22 Lut 2018 14:12 

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 36
Jeśli nie macie własnego busa to może nie być takie proste bo żeby wyjechać do Rosji trzeba mieć zieloną kartę, notarialne przetłumaczone pozwolenie na używanie samochodu i oczywiście nie działa zwykłe autocasco. Wiec każda firma podejdzie sceptycznie do wypożyczenia auta na taką podróż. Dodatkowo jak zobaczyłem na googlemap jak wyglądają te drogi, którymi miałem jechać to się przeraziłem. Myslalem o busie ale rezygnuje z tego pomysłu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 22 Lut 2018 22:18 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 75
Cześć
Trochę mi zeszło by przeczytać ten wątek, ale przede wszystkim wątek główny o MŚ :)
Jednak nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.
Mianowice wylosowałem bilety na mecz z Senegalem jak i pozostałe i teraz chce się postarać o FAN ID.
Mój paszport traci ważność we wrześniu tego roku i w momencie mojego pobytu w Rosji miałby krótszą ważność niż 3 miesiące.
Myślicie, że to kłopot udawać się w podróż z takim paszportem?
Mogę wyrobić nowy, ale chwilę to zajmie, a nie chciałbym zwlekać z wyrobieniem FAN ID, bo bez tego też nie mogę aplikować o darmowy pociąg. Nie wiem ile później zostanie miejsc na pociąg jak będę się tym zajmował za miesiąc.

Drugie pytanie to takie że chciałbym też kupić bilet lotniczy Volgograd-Moskwa linii Pobeda, ale w momencie rezerwacji trzeba podać nr paszportu. Czy orientuje się ktoś czy później można go ze-edytować ewentualnie na nowy nr paszportu bez jakiś kosztów ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 23 Lut 2018 10:15 

Ja bym na twoim miejscu szybko wyrabiał na już nowy paszport, będzie szybko i bezstresowo

Pobeda to tanie linie lotnicze Aeroflotu, zadzwoń do nich na polski numer telefonu i zapytaj u źródła
Góra
 PM off  
      
#75 PostWysłany: 23 Lut 2018 10:43 

grzybu napisał(a):
Myślicie, że to kłopot udawać się w podróż z takim paszportem?

Tak, przepisy wjazdowe do Rosji jasno to określają.
Na stronie https://polakzagranica.msz.gov.pl/Feder ... a,RUS.html również masz wyraźnie napisane:
Cytuj:
Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy po planowanej dacie opuszczenia Federacji Rosyjskiej.
Góra
 PM off  
      
#76 PostWysłany: 23 Lut 2018 14:03 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
U nas zaczela sie szopka. Juz nocleg poszedl w piach. Mailto ktore dostalem od gospodarzy:
Dear guest!You booked my rooms in my apartment Wide 17-3!but the computer booking program works like this: updating the calendar with numbers for sale, it mysteriously appeared other new rooms for sale to guests!These rooms just don't have!Kindly ask-and You have more time before the championship-book yourself new rooms in other apartments!I REMOVE PROGAGE ALL THEIR NUMBERS,as Booking.com threatened to fine me for the repetition in the rooms are such a lot of money that I will never be able to earn! I do not wish to cooperate with this company any more!THE PROGRAM OF THIS COMPANY OF THIS WEBSITE IS WORKING IN SOME MYSTERIOUS WAY TO PUT LANDLORDS IN A POSITION OF SERVITUDE TO THE FIRM! Before You I am infinitely guilty,forgive me!My fault that you did not understand the work program for booking and what extortionate terms set by the firm to the owners of the apartments without informing about such intolerable conditions that they I was not acquainted! There is still a lot of time,you can find a place in hotels! Long warned the company about re-offer for my apartment!That's why I think, with double and triple rooms in my apartment, which I do not have, and the reservation on them is, the site administration does nothing:take the time to illegally fine me! Although I have long warned the staff of the site about a poorly functioning booking program, when there are nowhere rooms that I do not have! But the administrators of the firm for booking and site maintenance did nothing to find guests new rooms,and I have to close the room reservations,which I do not!

Zycie :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 23 Lut 2018 14:11 

Te anulacje to jest coś czego się wszyscy obawiają i mogą spotkać każdego @Don_Bartoss niestety

Dlatego też nie ma co patrzyć głównie na cenę, a bardziej na wieloletnie opinie i co rezerwujemy z unikaniem mimo wszystko "prywatnej inicjatywy" no chyba, że jesteśmy "w stanie zaakceptować" dodatkowy MŚ narzut
Góra
 PM off  
      
#78 PostWysłany: 23 Lut 2018 14:23 

@gorny77, ale ja się z Tobą zgadzam, że anulacje mogą dotknąć każdego. Po prostu nie zgadzam się z opinią że hotel jest w jakiś sposób lepszy niż hostel. Oczywiście, mam na myśli hostele z długoletnią historią współpracy z serwisami pośredniczącymi i wieloma pozytywnymi recenzjami. Sam na moje terminy brałem dwa hostele, na wypadek gdyby jeden zachował się nie fair. Potem odwołam nocleg w jednym z nich.
Apartamenty biorę pod uwagę tylko przy wyjazdach na mecze eliminacyjne. Przy tak dużych imprezach to proszenie się o kłopoty.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 23 Lut 2018 14:35, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#79 PostWysłany: 23 Lut 2018 14:35 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
we Francji apartament, zero problemow z Airbnb. W ostatnim roku z 5 rezerwacji przez booking, domy w gorach, na kanarach wille I zero problemow.
tę rezerwacje klepnalem w kit by cos wisialo bo bardziej planowalem inne wyjazdy w tamtej chwili.
Ale - nie docenilem dziadow , niech sie ugryza. Cos czuje w kosciach ze kolo czerwca sie przejada I troche nowych rezerwacji sie pojawi po rezygnacjach.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Lut 2018 15:12, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 23 Lut 2018 15:03 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
yesterxxx napisał(a):
U nas zaczela sie szopka. Juz nocleg poszedl w piach. Mailto ktore dostalem od gospodarzy:
Dear guest!You booked my rooms in my apartment Wide 17-3!but the computer booking program works like this: updating the calendar with numbers for sale, it mysteriously appeared other new rooms for sale to guests!These rooms just don't have!Kindly ask-and You have more time before the championship-book yourself new rooms in other apartments!I REMOVE PROGAGE ALL THEIR NUMBERS,as Booking.com threatened to fine me for the repetition in the rooms are such a lot of money that I will never be able to earn! I do not wish to cooperate with this company any more!THE PROGRAM OF THIS COMPANY OF THIS WEBSITE IS WORKING IN SOME MYSTERIOUS WAY TO PUT LANDLORDS IN A POSITION OF SERVITUDE TO THE FIRM! Before You I am infinitely guilty,forgive me!My fault that you did not understand the work program for booking and what extortionate terms set by the firm to the owners of the apartments without informing about such intolerable conditions that they I was not acquainted! There is still a lot of time,you can find a place in hotels! Long warned the company about re-offer for my apartment!That's why I think, with double and triple rooms in my apartment, which I do not have, and the reservation on them is, the site administration does nothing:take the time to illegally fine me! Although I have long warned the staff of the site about a poorly functioning booking program, when there are nowhere rooms that I do not have! But the administrators of the firm for booking and site maintenance did nothing to find guests new rooms,and I have to close the room reservations,which I do not!

Zycie :(


Oj tak, szczególnie w Moskwie w terminach meczowych, obiekty na Bookingu kombinują na maxa.
Nie anuluj sam rezerwacji. Poczekaj, aż właściciel zwróci się z tym do Booking.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: abelincoln, brazilmik, flash, Kamilex108, lasan82, LNR, Myszkinpl, semizkum, tractorbowling, vpxpl oraz 55 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group