Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#521 PostWysłany: 16 Lis 2017 22:58 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 27
Myślę, że nie masz powodów do obaw. Ten zapis w regulaminie to był straszak. Maile z FIFY generalnie przychodzą w różnym czasie, sugeruję czekać cierpliwie. Jeśli kasa z konta zeszła, bilety widać w portalu jako succesfull to będzie ok :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#522 PostWysłany: 16 Lis 2017 23:07 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
zobacz spamie, mi do gmaila trafiały do spamu, mojej dziewczynie, też gmail , trafiały na główną stronę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#523 PostWysłany: 16 Lis 2017 23:45 

Rejestracja: 20 Paź 2017
Posty: 45
Loty: 67
Kilometry: 149 708
Z informacji, które kolega zamieścił wynika, że ojciec kupował bilty w fazie sprzedaży 1, a drugi zakup był w fazie 1 "kto pierwszy ten lepszy". Teoretycznie ta sama faza, ale zasady inne (nie było losowania- natychmiastowe potwierdzenie). To może sprawić, że te potwierdzenia idą innym trybem, ale to tylko moje przypuszczenia- nie pewna informacja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#524 PostWysłany: 17 Lis 2017 11:13 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 18
PePe_888
I jeszcze jedno. Kartę kibica radzę zamówić z dostawą do Polski, można się nieźle naciąć i nie być wpuszczonym do Rosji na podstawie potwierdzenia mailowego, że się taką kartę odbierze w Fan-zonie. Jest opcja wysyłki tej karty do PL, trwa to ok. 30 dni. Wszystko znajdziesz na stronie https://www.fan-id.ru/

Przepraszam bardzo mam pytanie, gdzie ta opcja z wysyłką do Polski?

Wypełniam właśnie wniosek na FanID
są trzy opcje:
1) by e-mail - wiadomo
2) skąd pewność, że FAN ID Distribution Centers będą te karty rozsyłać, być może to będzie też odbiór np. w jakiejś Fanzonie, tym bardziej, że na razie:
<WHERE TO GET>
Dear spectators, the addresses of FAN ID Distribution centers will be published later.

3) VFS Global Visa Application Centres z tym, że podane tam są tylko 4 punkty (chyba ewentualnego?) odbioru, bądź też załatwiania tej sprawy: Gdańsk. Kraków, Poznań, Warszawa

Czy ktoś może wie coś więcej na ten temat, czy ktoś taką kartę już otrzymał, a jeśli tak to korzystając z jakiej opcji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#525 PostWysłany: 17 Lis 2017 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Ad 1 czy na pewno by e-mail a nie by mail? Bo to dużo zmienia.
Góra
 Profil Relacje PM off
jacenty1962 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#526 PostWysłany: 17 Lis 2017 12:18 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 18
-- 17 Lis 2017 12:08 --

Rzeczywiście zasugerowałem się, tym co pisał PePe_888 oraz tym, że podczas wypełniania formularza:

TYPE OF DELIVERY AND CONTACT DETAILS
w pierwszym punkcie trzeba wpisać swój e-mail

Natomiast ta opcja nr 1 do wyboru to rzeczywiście:
by mail - co chyba wyjaśnia sprawę (dziękuję za zwrócenie uwagi)

ja osobiście wybiorę zapewne opcję 3, czyli odbiór osobisty, znalazłem bowiem jeszcze coś takiego:

Delivery by mail. You have submitted an application on the http://www.fan-id.ru website. After the application is approved, you can receive your FAN ID by mail or in one of the VFS Global Visa Application Centers (for foreign citizens) / at a post office (for citizens of the Russian Federation)
np. w Warszawie ten punkt znajduje się w biurowcu Atrium przy Jana Pawła II

Pozdrawiam.
PS. Czy ktoś już ma kartę FAN ID?

-- 17 Lis 2017 12:18 --

A mam jeszcze pytanie do: kyrtap1992 <ponieważ pisał, że mieszka gdzieś przy granicy (Kaliningrad)> albo do kogoś z tamtych okolic.
Czy w czerwcu kursują jakieś busy na trasie Olsztyn-Kaliningrad, a jeśli tak to z jaką częstotliwością?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#527 PostWysłany: 17 Lis 2017 13:05 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
@jacenty1962 Nie przy granicy, tylko niedaleko :D Te niedaleko to w moim przypadku okolice Kołobrzegu więc niestety Ci nie pomogę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#528 PostWysłany: 17 Lis 2017 13:18 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 18
Dzięki za wiadomość.
Te niedaleko to rzeczywiście daleko :roll: .
Mieszkam w centrum, a do granicy w Bezledach mam ok. 200 km z tym, że do rejsowego autobusu Warszawa-Kaliningrad musiałbym się cofać z 70 km.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#529 PostWysłany: 17 Lis 2017 15:10 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
Jak byłem na wakacjach z rodzicami ... 20 lat temu :) to z Krynicy Morskiej do Kaliningradu kursowały ... wodoloty :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#530 PostWysłany: 19 Lis 2017 19:30 

Rejestracja: 09 Lis 2017
Posty: 13
Przy losowaniu biletów w rubryce passport ID wpisalem numer dowodu osobistego. Czy teraz przy wyrabianiu FanID także mam się posługiwać dowodem osobistym (rubryka Passport no.) czy jednak muszę wyrobić paszport i pisać do FIFA o zmianę danych ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#531 PostWysłany: 19 Lis 2017 19:32 

Wystarczy tylko poczytać ten temat np

turecky napisał(a):
Tak; aplikując na bilet podajesz wszystkie dane - po zakupie biletu masz możliwość zmiany TYLKO numeru paszportu. Więc możesz złożyć zamówienie jak odpalą kolejną fazę i potem zmienić numer paszportu na właściwy. Składając zamówienie wpisz cokolwiek.
Dzisiaj nie można zmienić nic innego poza numerem paszportu; imię, nazwisko, data urodzenia, narodowość nie podlegają edycji.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#532 PostWysłany: 19 Lis 2017 19:42 

Rejestracja: 09 Lis 2017
Posty: 13
Rozumiem. Czyli lepiej jest wyrobić paszport i nie ryzykować z dowodem osobistym. Zmienić w aplikacji biletowej na dane paszportu, a później wyrobić FanID. Dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#533 PostWysłany: 21 Lis 2017 15:34 

Rejestracja: 21 Lis 2017
Posty: 2
Cześć

chciałam dziś zakupić bilety na mecz w Kaliningradzie na 28 czerwca i po zalogowaniu, zaznaczyłam tam ze nie jestem z Rosji itd., weszłam w okienko, aby wybrać bilety i było napisane u góry First Come First Served, wyświetlają mi się mecze ale w ogole nie mogę zaznaczyć ani wybrać żadnego. Możliwe, że już wszystko wykupione w tej fazie? Jeśli tak to chciałabym wysłać zgłoszenie ze chce brac udział w następnej fazie w grudniu, ale nie mogę wybrać zadnego meczu wiec nie wiem co dalej robic. Czy ktoś miał podobny przypadek?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Lis 2017 18:01, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#534 PostWysłany: 21 Lis 2017 16:10 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@monis.monica pewnie wszystko wykupione. Zgłosić się bedzie można dopiero jak się zacznie następna faza.
Góra
 Profil Relacje PM off
monis.monica uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#535 PostWysłany: 21 Lis 2017 16:30 

Rejestracja: 21 Lis 2017
Posty: 2
Czyli rozumiem , że dopiero od 5 grudnia?? nie mogę wcześniej już wyslac tego wniosku?
Jeśli chodzi o płatność to mam karte visa z ing do konta rachunkowego ale nie walutowego i to wystarczy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#536 PostWysłany: 21 Lis 2017 17:52 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
Nie, nie można wcześniej. Zgłaszanie wniosków do losowania od 5 grudnia do 31 stycznia. Ta karta wystarczy tylko pobierze Ci pewnie jakaś prowizję za przewalutowanie i pamiętaj żeby ustawić limity na koncie.
Góra
 Profil Relacje PM off
monis.monica uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#537 PostWysłany: 22 Lis 2017 17:57 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 17
A kiedy rozpoczyna się wysyłka biletów i Fan-ID?
Tzn. do kiedy jest ostateczny termin zmiany dowodu osobistego na paszport w systemie FIFA?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#538 PostWysłany: 22 Lis 2017 18:06 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 373
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Tickets purchased during sales phases 1 and 2 will be delivered free of charge to fans in the weeks leading up to the tournament, with deliveries planned to start in April/May 2018 (subject to change).
Góra
 Profil Relacje PM off
nosun uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#539 PostWysłany: 24 Lis 2017 11:43 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 17
Jak rozumiem, wylosowane bilety nadawane i wsyłane są z siedziby FIFA, czyli Szwacjarii?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#540 PostWysłany: 28 Lis 2017 11:41 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
No i zamknięte do 5/12 kto kupił ten szczęściarz :)
Tylko pierwszego dnia były bilety - pewnie z nieopłaconych aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: koncentrator, lukaszmaciaszczyk, maczala1, matkur, piotrek_, semizkum, tranel oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group