Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 26 Cze 2015 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
tak, na pewno możesz zrobić tak jak piszesz;
pamiętaj tylko, że to bilet mini czyli wejście tylko w określone dni, kalendarz tutaj:
http://www.fnactickets.com/static/uploa ... d-2015.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off
aninka uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#62 PostWysłany: 26 Cze 2015 11:31 

Rejestracja: 26 Cze 2015
Posty: 3
Super :) dziękuje za pomoc, bede właśnie w okresie MINI 7.09-8.09.
Pozdrawiam,
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 12 Lip 2015 09:22 

Rejestracja: 12 Lip 2015
Posty: 1
Czy ktoś może orientuje się jakie są ceny biletów w kasach parku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 22 Lip 2015 20:48 

Rejestracja: 26 Cze 2015
Posty: 3
Cześć,
Jeszcze jedno pytanko:
kupilam 4 bilety mini poprzez ticketmaster.fr placac karta kredytowa.
Na kazdym z 4 biletow jest moje imie i nazwisko. A 2 bilety chce przekazac mojemu mężowi.
Czy beda problemy z wejsciem?

Pozdrawiam,
Anna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 10 Sie 2015 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
dajmona napisał(a):
Czy ktoś może orientuje się jakie są ceny biletów w kasach parku?


nie wiem czy jeszcze potrzebne ale może komuś się przyda. Ceny w kasach parku na dzień 6.08.2015:
Załącznik:
disneyland-bilety.jpg
disneyland-bilety.jpg [ 136.1 KiB | Obejrzany 9036 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 28 Wrz 2015 12:38 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 6
Witam,
Planuje wybrać się do Disneyalndu 1.10.2015r. w Paryżu. Moje pytanie brzmi czy jak zamówię bilet przez ten FNAC i wydrukuję go (nie oszukujmy się jest o wiele taniej niż na miejscu...) to wejdę? Chodzi o to że termin oraz data na stronie gdzie się rezerwuje jest do 30.09?! Nie rozumiem tego czy ktoś mógłby mi pomóc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 28 Wrz 2015 12:49 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Jak będą skanować bilet to pewnie wyskoczy ze bilet jest po terminie. Ja bym kupił te droższe ale z terminem do 2016 roku.
Góra
 Profil Relacje PM off
maxk-ce uważa post za pomocny.
 
      
#68 PostWysłany: 28 Wrz 2015 13:26 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 6
Okej super, teraz zauważyłem że są bilety do listopada 2016 :) . Czyli jak zamówię sobie i wydrukuje w domu to już wszystko? I jak mam jeden dzień to i jadę z drugą osobą dorosłą to co lepiej wybrać? :
DISNEYLAND PARK® - Park Rozrywki Disneya

WALT DISNEY STUDIOS PARK® - Miasteczko filmowe Disneya
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 28 Wrz 2015 13:35 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Ja tez byłem jeden dzień i zaliczyłem dwa ale można powiedzieć że w biegu tyle tego jest. Jak osoby dorosłe to dla mnie bardziej odpowiadał Walt disney studio.
Wystarczy wydrukować bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 28 Wrz 2015 13:42 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 6
Dobra kupiłem ten bilet ale te dwa bilety są imiennie na mnie zarejestrowane czy nie będzie kłopotu przy bramce? Jestem zielony w tych sprawach więc wole się zapytać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 17 Lis 2016 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
@‌horacy19‌ pisałeś:

"Promocja do 31.03.2015.

Przy zakupie biletu dla osoby dorosłej dziecko do lat 12 ma wejście za darmo.

Szczegóły:

http://parc.disneylandparis.fr/billets/ ... atuit.html"

Poklikałam trochę po tej stronie ( otwiera się teraz o tak : http://parc.disneylandparis.fr/offres/index.html ) i wyszło mi, że za nocleg i 2 dni w Parku (Parkach?) np. 13-14.02.2017 dwoje dorosłych plus dzieci 6 i 8 lat trzeba zapłacić 411,20 euro?

Czy ktoś jest w stanie to zweryfikować? Poniżej rezultat mojego klikania.

Disney’s Hotel Santa Fe 411,20 euro

Chambre avec 2 lits doubles (arrivées à partir du 29/03/2017: petit déjeuner non inclus)

1 nuit(s) / 2 jours parcs
Choisir un autre type de chambre

Arrivée le: lundi 13 février 2017

Départ le: mardi 14 février 2017

Forfait: Ce prix comprend 20% de réduction sur votre séjour + séjour GRATUIT pour les -12 ans.

Détails prix:

Hébergement + billets d'entrée aux Parcs Disney + petit déjeuner (NB : le petit-déjeuner n'est pas inclus au Disney's Davy Crockett Ranch. A réserver dès votre arrivée ou durant votre séjour) + Accès à toutes les attractions, spectacles, rencontres avec les Personnages Disney + Accès au parking visiteur et aux parkings des hôtels + Accès aux divers services des hôtels dont les navettes gratuites pour les Parcs. Certains services sont payants. Navette non disponible au Disney’s Davy Crockett Ranch. Ce prix tient compte des offres ou réductions si applicables. Les frais de dossier (19€ par réservation) et taxes de séjour* s'ajouteront lors du paiement de votre séjour. Merci de vous référer aux Conditions de Vente.


Czy komuś by umiał to zweryfikować? Czy to nie jest przypadkiem strona dla Francuzów a jeśli tak, to czy ktoś to weryfikuje podczas pobytu? Nie mogę też rozkminić czy to ze śniadaniem czy bez. Pls help!
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 06 Lut 2017 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
sliwa122 napisał(a):
Ja tez byłem jeden dzień i zaliczyłem dwa ale można powiedzieć że w biegu tyle tego jest. Jak osoby dorosłe to dla mnie bardziej odpowiadał Walt disney studio.
Wystarczy wydrukować bilety.


Podziwiam, że zdołaliście ogarnąć dwa parki w jeden dzień! My mieliśmy bilety na dwa dni i rozłożyliśmy to sobie: piątek - Disneyland i sobota - Walt Disney Studios. Niestety, ale w sobotę była masa ludzi i mimo, że WDS jest sporo mniejszy to połowy atrakcji nie przeszliśmy :( Okropne kolejki.. Dlatego chętnie bym tam jeszcze wróciła. Oba parki są mega!
I tak jak wspomniałam - polecam wybierać się tam w ciągu tygodnia roboczego, weekendami jest naprawdę ogrom osób.
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: bilety do disneyland
#73 PostWysłany: 12 Mar 2017 11:13 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 8
Witam czy można kupić jeszcze bilety dla Francuzów - jeśli tak to gdzie i czy sprawdzają obywatelstwo?
Jeśli nie czy znacie sposoby na kupno tanio biletów?
Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Abcn, 04 Sie 2017 08:48, edytowano w sumie 1 raz
F
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 01 Lip 2017 11:31 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Witam
Na stronie fnactickets są bilety mini po 42e. Bilet ważny do 27/09, my będziemy w Paryżu w pażdzierniku. Kiedy będą do kupienia bilety mini na pażdziernik?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 07 Lip 2017 14:15 

Rejestracja: 28 Cze 2013
Posty: 4
Zdzislaw422 napisał(a):
Witam
Na stronie fnactickets są bilety mini po 42e. Bilet ważny do 27/09, my będziemy w Paryżu w pażdzierniku. Kiedy będą do kupienia bilety mini na pażdziernik?

Tak przegladalam ich oferte to sa krotkie terminy,no i mini.Szukalam ciekawszych ofert, na podobnych stronach,ale nie znalazlam,moze komus uda sie znalezc. Ja obecnie mam do dyspozycji bilety wstepu Disney na dwa parki do konca roku Magic lub Flex bez ograniczen,cena za bilet taka sama dla doroslych jak i dla dzieci 40 euro. vaneli@free.fr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 02 Sie 2017 11:31 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
@elvas jak mogę się z Tobą skontaktować?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 28 Lis 2017 10:58 

Rejestracja: 30 Wrz 2015
Posty: 72
Loty: 78
Kilometry: 139 106
Hej.

Na stronie:
http://www.fnactickets.com/place-specta ... cs_default
znalazłem aktualne ceny biletów.

Czy ktoś może mi wyjaśni różnicę dla biletów 1-dniowych w opcjach:
- MINI
- MAGIC
- SUPER MAGIC?

I jeszcze jedno pytania. Czy na bilecie jednodniowym na jeden park można odwiedzić albo Parc Disneyland albo Parc Walt Disney Studios czy tylko Parc Disneyland?

Dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 28 Lis 2017 12:31 

Rejestracja: 30 Wrz 2015
Posty: 72
Loty: 78
Kilometry: 139 106
Znalazłem już odpowiedzi na moje pytania ale może komuś innemu się przydadzą:

https://www.parkmania.pl/sklep/o/158/Bi ... -park.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 11 Lis 2018 18:18 

Rejestracja: 26 Cze 2016
Posty: 41
Trochę minęło od ostatniej wiadomości, ale nie mogłem znaleźć innego wątku, do którego mój post mógłbym pasować. Mam pytanie do osób, które w Disneylandzie były. Wybieramy się w przyszłym tygodniu z naszym synem, trochę posprawdzałem cenniki i widzę, że dziecko do 3ch lat wchodzi za darmo. Nasz syn we wrześniu skończył trzy lata, pytanie do Was czy małe dzieci w jakiś sposób są kontrolowane przy wejściu. Weryfikowany jest dokładnie jest wiek dziecka? Pytam, bo może udało by nam się uniknąć opłat za jego bilety, jakby nie patrzeć to w zasadzie prawie 100E. Gdyby ktoś sie orientował jak to dokładnie wygląda byłbym wdzięczny za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 16 Gru 2018 14:17 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Cześć, coby nie zakładać nowego tematu, chciałbym zadać tutaj dwa pytania ws. Disneylandu:
- czy można zostawić gdzieś bagaż przy wejściu, żeby nie targać go ze sobą? jakaś szatnia czy coś?
- czy zwiedzanie Disneylandu w zimie nie tarci swojego uroku? temperatura około 0 stopni nie jest zbyt wielką przeszkodą, by odpuścić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group