Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zante samochodem
#1 PostWysłany: 20 Sty 2020 22:58 

Rejestracja: 11 Kwi 2019
Posty: 10
Loty: 35
Kilometry: 53 161
Pozdrawiam Kolegow i Kolezanki, prosze osoby znajace temat o porade dot. Zante samochodem a mianowicie chcialem dokonczyc wyspy jonskie samochodem (zostalo mi tylko Zante) i pragne udac sie tam z Kefalonii, suma summarum prom wyplywa o 7:15 a powraca o 19:45 i stad moje pytanie, czy warto "zwiedzic" Zante w ten jeden dzien i nie "zarznac sie" czy moze lepiej spac tam i tym samym byc na wyspie 2 dni by ja zobaczyc na spokojnie (nie interesuje mnie zatoka wraku i tym podobne tak samo jak nie interesowalo mnie Myrtos na Kefalonii, mysle o dzikim Zante, jakis szczegolnych, mniej dostepnych miejscach jesli takowe sa), nie mam na mysli "zalicznie" jej aczkolwiek nie mysle o zwiedzaniu miejsc stricto turystycznych, z gory dziekuje za wszelkie porady.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 20 Sty 2020 23:12, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Zante samochodem
#2 PostWysłany: 03 Lut 2020 18:21 

Rejestracja: 11 Kwi 2019
Posty: 10
Loty: 35
Kilometry: 53 161
nikt nie byl i nie moze pomoc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zante samochodem
#3 PostWysłany: 03 Lut 2020 21:59 

2 dni na Zakynthos to minimum. W jeden dzień albo zobaczysz mały kawałek wyspy albo będziesz pędzić od miejsca do miejsca (a rozumiem, że nie o takie zwiedzanie chodzi).
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Zante samochodem
#4 PostWysłany: 04 Lut 2020 21:00 

Rejestracja: 11 Kwi 2019
Posty: 10
Loty: 35
Kilometry: 53 161
dzieki za odzew :) wlasnie zarezerwowalem 2 dni na Zante i zamierzam liznac co nieco byle z dala od najbardziej popularnych miejsc, dzieki i pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group