Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Mar 2019 19:46 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Ale jest ambitny i odpowiada na posty napisane 7 miesięcy temu :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#22 PostWysłany: 06 Mar 2019 19:51 

Marcin Kasierski napisał(a):
Przecież zwykły list nie stanowi żadnego dokumentu prawnego. Olać temat.
Służbom polskim odpowiesz, że Ty nie kierowałeś i tyle w temacie. Dostaniesz co najwyżej mandat 50 PLN za niewskazanie osoby prowadzącej.

Tu nie jest istotne kiedy odpowiada, tylko jakie głupstwa czy bzdety pisze w kontekście miejsca zaistnienia zdarzenia czy wykroczenia
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 15 Cze 2019 23:05 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
Mandaty z fotoradarów warto płacić. Na zapłacenie mamy zazwyczaj 20 dni, wtedy przysługuje nam zniżką 50%.
Płacimy przez strone DGT czyli Direccion General de Trafico (wydział ruchu drogowego).
W przypadku braku zapłaty w terminie sprawa jest przekazywana dalej w ramach sprawnie działajacego systemu Canard do Polski. Mandaty po kilku miesiącach przychodzą na adres w Polsce, przetłumaczone i w razie braku zapłaty są ściagane z polskiego konta bankowego. Mój znajomy dostał mandat za przekroczenie prędkości i nie zapłacił bo zapomniał i po 7 miesiącach sami ściągneli -
-tak , że Unia Europejska w tym zakresie bardzo sprawnie działa. To moje doświadczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 16 Cze 2019 01:14 

Rejestracja: 28 Lis 2016
Posty: 33
Loty: 34
Kilometry: 95 784
zdjęcie na wylocie z Madrytu 87/80 - lipiec 2017r. wezwanie do zapłaty do domu po 3 tyg. od przestepstwa bo tak to nazywają. Nadal czekam na kolejny z ich strony ruch do lipca. Ląduję w Maladze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 11 Sie 2019 20:23 

Rejestracja: 28 Lis 2016
Posty: 33
Loty: 34
Kilometry: 95 784
Lipiec 2019 - lotnisko Malaga + wypożyczony samochód. Żadnych problemów z mk z roku 2017
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 03 Kwi 2020 01:38 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
Podsyłam stronę w języku polskim wraz z linkiem do płatności za mandaty z Hiszpanii gdzie jest wszystko wyjaśnione (dla przyszłych pokoleń):
http://przepisyhiszpania.pl/mandaty-z-hiszpanii/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 22 Wrz 2022 09:48 

Rejestracja: 10 Sty 2013
Posty: 105
Loty: 70
Kilometry: 143 287
Witajcie, dostałem dziś maila z Wibera, że jest mandat 80 Eur, załączyli ten mandat, fotkę auta itp...

Chciałbym zapłacić szybko, 50 procent i zapomnieć - tylko, że mandat jest wystawiony na Wibera, nie na mnie - czyli co - czekać na mandat przesłany na adres w PL i wtedy będzie dopiero będę mógł zapłacić, tak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group