Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Mar 2022 19:16 
Awatar użytkownika

Loty: 45
Kilometry: 76 828
niebieski
@Zeus mogę prosić - czemu byś odpuścił? Czy istnieje jakieś zagrożenie? Może komunikacja/infrastruktura jest nie pewna? Może dojazd z Jassy do Kiszyniowa jest nie pewny?
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 19 Mar 2022 20:54 

złoty
Przestrzeń powietrzna jest zamknięta ?
Załącznik:
Screenshot_2022-03-18-16-03-20-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12_copy_270x600.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 19 Mar 2022 21:47 
Awatar użytkownika

Loty: 45
Kilometry: 76 828
niebieski
kostek966 napisał(a):
Przestrzeń powietrzna jest zamknięta ?
[

Tak jest zamknięta na lotów z UE i członkowstwa
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 21 Mar 2022 12:17 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Sorki, weekend byłem bardzo off. Obecnie kij wiadomo co jeszcze Putlerowi dojdzie do głowy z Naddniestrzem na górze. IMO lepiej do maja/czerwca odpuścić do czasu jak się uspokój trochę. Brat tez miał lecieć na majówkę do Mołdawii, ale W6 mu anulował loty, i może dobrze, więc leci do Albanii.
 Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.

#25 PostWysłany: 20 Kwi 2022 00:34 

z tego co widziałem loty już są normalnie, sam mam bilety na majówkę z promocji Lotu (kupione na początku roku) i tez mam pewne obawy. Raczej się wybieram, pewnie tylko Kiszyniów i okolice, bo Naddniestrze to chyba dziś za duże ryzyko
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 19 Maj 2022 17:18 
Awatar użytkownika

Loty: 201
Kilometry: 418 585
niebieski
Też planowałem końcem czerwca Kiszyniów + Naddniestrze i powrót z Odessy. Już wszystko anulowane lub zmienione. Także raczej odpuszczę cały pobyt - wie ktoś jak sytuacja w Naddniestrzu - ponoć pełno punktów kontrolnych i ciężko się poruszać.
pozdrawiam

#27 PostWysłany: 08 Cze 2022 09:42 

Cześć! Kto był ostatnio w Mołdawii, ewentualnie ma aktualne info odnośnie sytuacji na miejscu? Sama Mołdawia to pewnie w miarę spokojnie, LOT wznowił loty od pewnego czasu i wychodzi to w miarę fajnie cenowo. Interesuje mnie jednak Naddniestrze, czy kursują marszrutki do Tyraspola, czy w samym Tyraspolu można się bezpiecznie i bezproblemowo poruszać, no i czy w ogóle innostraniec może do Tyraspola dojechać?
 Relacje PM off  

[ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości