Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Sie 2015 10:00 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
martita23 napisał(a):
Witajcie,mam jeszcze jedno pytanie: kiedy płaci się za bilet wstępu do tropic island?
Kupiłam bilet na oficjalnej stronie wyspy,podałam dane mojej karty kredytowej, ale do tej pory jeszcze mi za nie nie pobrało.A bilety mam już wydrukowane :D Płaci się za nie w kasie, więc po co brali dane karty???



pewnie obciążą jak skorzystasz:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#22 PostWysłany: 02 Wrz 2015 14:51 

Rejestracja: 29 Paź 2011
Posty: 33
Może ktoś skorzysta na moich błędach: zrobiłam rezerwację na pobyt z promocyjną ceną ( tani poniedziałek z noclegiem), wyprzedzenie dwumiesięczne. Zdarzyło mi się w życiu kilkakrotnie zmienić gdzieś rezerwację, nigdy nie było problemu.
Niestety czas pokazał, iż wyjazd trzeba było odwołać.
I tu niespodzianka: rezerwacja internetowa, którą zrobiliśmy okazała się nieodwoływalna i musi być opłacona.
Nie wiem, gdzie jest informacja o tym, że nie można zrezygnować, bo nie dostałam nawet potwierdzenia tej rezerwacji, nie miałam jej numeru. Nawet nie byłam pewna, czy moje zgłoszenie przez internet zostało zarejestrowane.


Jeżeli podczas rezerwacji będziecie musieli podać adres domowy, to jest sygnał iż na ten adres przyjdzie rachunek do zapłaty w przypadku ewentualnej rezygnacji/zmiany.

Człowiek uczy się na błędach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Tropical Island - Ceny
#23 PostWysłany: 14 Paź 2016 09:44 

Rejestracja: 14 Paź 2016
Posty: 2
Mam pytanie.
Dlaczego wejście do Tropical Island kosztuje 42 euro:
https://www.tropical-islands.de/pl/ceny ... ny-bilety/

A jak zamówię nocleg na polu namiotowym to zapłacę 26,5 euro i w cenie mam też wejście do Tropical Island:
https://www.tropical-islands.de/pl/nocl ... namiotowe/

Czy ktoś może wie o co tu chodzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 14 Paź 2016 11:44 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
O to, że 26.5 EUR to cena za noc pod warunkiem ze spędzisz tam co najmniej dwie noce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 14 Paź 2016 12:19 

Rejestracja: 14 Paź 2016
Posty: 2
Nocleg akurat mam w Berlinie. Ale jak chce spędzić dwa dni w Tropical Island bez noclegu to musiałbym zapłacić 2*42 = 84 euro.
A jak zapłacę za 2 noclegi w namiocie (nawet jak tam nie będę spał) to będzie 2*26,5 = 53 euro i będę też mógł wejść 2 razy.

Dziwne, że 2 wejścia z noclegiem są tańsze niż bez noclegu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 23 Lis 2017 20:07 

Rejestracja: 14 Kwi 2012
Posty: 15
Witam mam rezerwacje na 2 noce w bungalow przy tropikal. Doba rozpoczyna sie o 16 ale czy moge juz korzystac z basenow od rana. Czy mozna wyjsc sie zameldowac w domku i potem wrocic na wyspe. Niby meldunek jest tylko od 16 do 18.jesli ktos wie prosze o odpowiedz.dziekuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 24 Lis 2017 03:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Tak, od 06:00.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 03 Sty 2018 23:12 

Rejestracja: 03 Sty 2018
Posty: 1
Witam, czy nadaj jest tak ,że jubilat nie płaci ?

Wysłane z mojego HUAWEI P8max przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 04 Lut 2018 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 286
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
https://www.mydealz.de/deals/tropical-i ... ur-1124392
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 22 Lut 2018 14:23 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 1
Witam . Ja również mam problem z kupnem biletu przez internet . Chciałam kupić bilet best price online , próbowałam zapłacić metoda paypal , jednak po wpisaniu wszystkich danych karty i zarejestrowaniu sie przekierowało mnie spowrotem na stronę tropical Islands bez żadnego potwierdzenia wykonania transakcji , żadnego powiadomienia na e-mail , pieniądze rownież jak narazie nie zeszły z mojego konta . W związku z tym teraz nie mam pewności czy transakcja przebiegła pomyślnie tylko potrzeba czasu czy jednak cos poszło nie tak . Czy ktoś z was tak miał płacąc tą metodą? Po jakim czasie dostawaliście bilety ? Czy wysyłane sa one na e-mail ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 05 Gru 2022 15:54 

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 28
Czy ktoś ostatnio był w Tropical Island i może być napisać czy jest nadal „ tropical” czy jak internety sugerują woda chłodna i można zmarznąć ?


Skickat från min iPhone med Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 06 Gru 2022 11:33 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Byliśmy w lipcu i woda była ciepła. Była paskudna pogoda i zewnętrze baseny te na ile podgrzewane były zimne, ale te podgrzewane miały ciepłą wodę.

Ogólnie to wróciliśmy tam po wielu latach i jakoś tak teraz nie robiło to takiego wrażenia. Zapamiętałem wyspę jak większy obiekt.

Nadal obowiązuje zasada jubilat za to free i dzieci do lat 5.

W lipcowy weekend czekaliśmy ponad godzinę w kolejce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group