Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Maj 2018 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sty 2018
Posty: 41
Wiem że jest dużo różnych przechowalni bagażu w Londynie i nawet znalazłem coś ciekawego
ale szukam takiej gdzie zapłacę najmniej.. w czasie wizyty w Barcelonie na przykład można było wynająć szafkę do której mieściły się 3 walizki pokładówki i plecak, a w Londynie muszę płacić na sztukę, nawet jak to jest malutka walizeczka pokładowa
Czy znacie gdzieś miejsce gdzie można przechować 4 małe walizki trochę taniej niż po 5 funtów za sztukę?

Co gorsza potrzebuję przechowalnie na dzień przylotu (przylot rano a hotel od 14) jak i na powrót (hotel do 12 a wylot wieczorem)
dla nas 4 .. to w sumie wyjdzie (2 x 4 x 5) 40 funtów w sumie - trochę dużo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 14 Maj 2018 08:51 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Nie mozesz w hotelu?

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 14 Maj 2018 09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sty 2018
Posty: 41
Hotel mamy standardowo od 14:00 (Premier Inn) - to raczej za darmo bagażu nie przechowują i do tego 40 min. od centrum metrem .. to jak policzę stracony czas i bilety to mi się słabo opłaca, wolę zostać w Centrum do wieczora i na koniec odebrać walizki i do hotelu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 14 Maj 2018 09:06 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Wiekszosc hoteli przechowa Ci bagaz jesli u nich mieszkasz. Premier Inn takze. A poza tym to albo 40 GBP albo 40 min - wybor nalezy do Ciebie ;).

W londynie nie ma samoobslugowych schowkow ze wzgledu na zagrozenie terrorystyczne (chyba, ze cos sie zmienilo w tym wzgledzie). A w tych “obslugowych” to wszedzie kasuja za sztuke.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Maj 2018 17:56 

Rejestracja: 23 Kwi 2013
Posty: 80
Loty: 78
Kilometry: 169 142
Ja skorzystałem z luggage hero (https://luggagehero.com/). Rezerwacja i płatność kartą przez ich stronę, kilkadziesiąt punktów w Londynie. Cena dość wysoka bo 1 euro za godzinę + 2 euro za "opakowanie" (plomba na zamki) za sztukę. W trakcie rozmowy z ich konsultantem dostałem kod na darmową godzinę "CROWIDO" może warto spróbować.
Zostawiałem bagaże przy baker street w dość kiepsko wyglądającym mini sklepie. Na szczęście wszystko było OK ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 23 Maj 2018 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sty 2018
Posty: 41
W końcu zostawiłem walizki w Jubilee Hotel koło Victoria Coach Station gdzie miałem blisko na autobus do Luton (ok 200m). Cena przez BAGBNB.com 5 funtów od sztuki bez względu na wagę i wielkość i to chyba było najtaniej jak znalazłem. Walizki są przechowywane w dużym pokoju luzem, problemów nie było. Przy powrocie już nie zamawiałem przez stronę tylko zapłaciłem gotówką w hotelu.
Miejsce chyba popularne bo było tam z 50-60 walizek innych turystów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 18 Sie 2018 10:28 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 45
GieZed napisał(a):
W końcu zostawiłem walizki w Jubilee Hotel koło Victoria Coach Station gdzie miałem blisko na autobus do Luton (ok 200m). Cena przez BAGBNB.com 5 funtów od sztuki bez względu na wagę i wielkość i to chyba było najtaniej jak znalazłem. Walizki są przechowywane w dużym pokoju luzem, problemów nie było. Przy powrocie już nie zamawiałem przez stronę tylko zapłaciłem gotówką w hotelu.
Miejsce chyba popularne bo było tam z 50-60 walizek innych turystów.


A co ta za mini sklepik przy Baker Steet? Jutro potrzebuje przechować 2 małe i jedna dużą walizkę w okolicach Madame Tessaud, które będziemy zwiedzać, a następnie jedziemy z Baker Street prosto na Luton... szukam najlepszej u najbliższej opcji :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Sie 2018 18:05 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 45
Już ogarnęłam.
https://luggagehero.com/ Polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 28 Lut 2023 13:14 

Rejestracja: 13 Gru 2017
Posty: 4
Sorry za odkopanie tematu - ale czy ktoś wie czy na lotnisku Stansted znajduje sie przechowywalnia bagażu? Jesli tak to gdzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 28 Lut 2023 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Nie, ale hotel obok Premier Inn za £5.90 za dzien:
https://stasher.com/search?amount=1&coo ... ed+Airport
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 28 Lut 2023 15:14 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
Warto dodać, że ten hotel jest kawałek od lotniska, najlepiej dojechać autobusem. Jeżeli chodzi o przechowalnie na kilka godzin, aby wyskoczyć do miasta to może lepiej poszukać jakiegoś analogicznego punktu już w centrum, jest tego pełno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 21 Sty 2024 20:24 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
okolice stacji London Paddington gdzieś zostawię bagaż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 21 Sty 2024 20:28 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
https://luggagestorage.london/stations/ ... n-station/

https://www.excess-baggage.com/our-locations.php
Góra
 Profil Relacje PM off
77kylo lubi ten post.
77kylo uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group