Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Cze 2016 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
konradzik napisał(a):
...Dzięki temu ze jest obsługa nie martwisz sie ze ktos bedzie kombinował z szafką...

:lol:
Obyś nie musiał się przekonywać jak bardzo naiwny jesteś!
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
smarzyk lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 01 Paź 2017 17:16 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 95
Loty: 36
Kilometry: 42 582
Ze względu na ostatnią przelotową wizytę w Bergamo mała aktualizacja tematu. Były tu różne sprzeczne informacje, sam w związku z tym to sprawdziłem i chyba najlepiej w tym momencie zostawić bagaż w skrytce niedaleko stacji kolejowej w centrum, jeśli musicie go odebrać w godzinach, kiedy centrum handlowe nie pracuje (jak ja). Skrytki automatyczne dostępne są 24h, na zewnątrz budynku Urban Center w Bergamo, który mieści się za McDonaldem jak już było wspominane. Nie ma żadnej obsługi i bagaż można zostawiać/odbierać o każdej porze, więc super sprawa. Są mniejsze (3eur) i większe (4eur), do tej mniejszej spokojnie dwa średnie plecaki (30l) wchodziły, te duże już są naprawdę duże.

Skrzynki znajdują się dokładnie w tym miejscu:

Załącznik:
bgy.PNG
bgy.PNG [ 213.16 KiB | Obejrzany 6624 razy ]


Może komuś pomoże w przyszłości :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 24 Paź 2018 20:03 

Rejestracja: 20 Wrz 2018
Posty: 20
Loty: 6
Kilometry: 6 793
Witam.

Jak na obecna chwile wyglada sytuacja przechowalni bagazu w Bergamo ? Czy sa aktualne jeszcze darmowe w Orio Center? Lub inne platne ?
np wyzej wymieniona kolo McDonalda, zmieszcze 2 walizki male na kolkach te co maja po 50 cm ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 30 Paź 2018 22:21 

Rejestracja: 20 Wrz 2018
Posty: 20
Loty: 6
Kilometry: 6 793
TomACM napisał(a):
Witam.

Jak na obecna chwile wyglada sytuacja przechowalni bagazu w Bergamo ? Czy sa aktualne jeszcze darmowe w Orio Center? Lub inne platne ?
np wyzej wymieniona kolo McDonalda, zmieszcze 2 walizki male na kolkach te co maja po 50 cm ?

Sam sobie odpowiem i iinym podpowiem.
W Orio center sa darmowe ale polowa szafek nie mozna zamknac a druga polowa robi wrazenie ze jakby sie je przechylilo to mozna je otworzyc bez klucza. Ogolnie strach cos tam zostawic.
Natomiast te za McDonaldem przy dworcu autobusowym sa jak najbardziej pewne. Koszt malej 3 e/ doba, sa dosyc duze ale 2 srednie walizki te 52-55 cm ze wzgledu na ksztalt nie wejda ale 1 walizka plus nawet 2 plecaki 30 litrow wejda, natomiast do duzej szafki za 4 e bez problemu wejdzie duza walizka lub 2 srednie i plecaki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 01 Gru 2018 16:51 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 5
Dodam tylko że aktualna cena przechowalni bagażu na dworcu centralnym w Mediolanie to 6e za pięć godzin oraz 1e za każdą kolejną godzinę. Cena za sztukę
Góra
 Profil Relacje PM off
humptydumpty lubi ten post.
humptydumpty uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 13 Sty 2019 01:09 

Co prawda nie Bergamo ani Mediolan, ale szeroko rozumiana okolica (30 min pociągiem od Mediolanu ;) )

Był ktoś na dworcu w Lecco ? jest tam przechowalnia bagażu lub szafki ?
Góra
 PM off  
      
#27 PostWysłany: 16 Wrz 2019 17:17 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 42
Bergamo - DARMOWA przechowalnia bagażu w Orio Centre aktualna. Sprawdzone 13 września 2019r.
Do automatu trzeba wrzucić monetę 1€ jako zwrotny depozyt, ale moneta 1zł też działa.
Trzeba się kawałek przejść z terminalu , ale chyba warto.
Do Orio Centre wchodzi się od strony terminala, wejściem przez garaże.
https://goo.gl/maps/xKxqtxGRJRNsGA3r8
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Sty 2020 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
@TOMI_HALIK
W CH Orio te szafki na depozyt 1 € są na poziomie tego przejścia z/na lotnisko czy poziom niżej, gdzieś przy parkingach?
Będę w tym centrum handlowym "na szybko" i nie chciałbym cennych minut marnować na szukanie.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 13 Sty 2020 00:29 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 29
Jaka cena na dzień dzisiejszy?

magda8 napisał(a):
Dodam tylko że aktualna cena przechowalni bagażu na dworcu centralnym w Mediolanie to 6e za pięć godzin oraz 1e za każdą kolejną godzinę. Cena za sztukę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Sty 2020 08:36 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Spróbujcie tego:

https://bagbnb.com/pl/przechowalnie-bagazu/milan

Stawka 5 euro za dzień, ale trzeba zapłacić z góry i zarezerwować miejsce, można to zrobić także tuż przed oddaniem bagażu.

Uwaga też na godziny otwarcia, bo to są po prostu sklepy lub inne podobne miejsca, gdzie można zostawić bagaż na jakiś czas.

Korzystałam w Mediolanie, gdzy poszłam zobaczyć Ostatnią wieczerzę i było ok.

Oczywiście można też szukać w innych miastach, jak Bergamo czy Werona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 14 Sty 2020 08:57 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 42
Raphael napisał(a):
@TOMI_HALIK
W CH Orio te szafki na depozyt 1 € są na poziomie tego przejścia z/na lotnisko czy poziom niżej, gdzieś przy parkingach?
Będę w tym centrum handlowym "na szybko" i nie chciałbym cennych minut marnować na szukanie.



Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że trzeba wejść na parking, tam są wejścia do centrum handlowego i w tych wejściach są te szafki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 15 Sty 2020 22:00 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 29
Hej Kate, czy korzystałaś z tej najbardziej popularnej? Jest ona faktycznie 650 metrów od dworca? Mój czas jest ściśle ograniczony biorąc pod uwagę przylot do Bergamo o 15.10 i rezerwację na Ostatnią Wieczerzę na 18.00 ( a właściwie na 17.40 zgodnie z regulaminem) Próbuję to sobie policzyć czasowo i niestety nie zazębia mi się. :(


kate1974 napisał(a):
Spróbujcie tego:

https://bagbnb.com/pl/przechowalnie-bagazu/milan

Stawka 5 euro za dzień, ale trzeba zapłacić z góry i zarezerwować miejsce, można to zrobić także tuż przed oddaniem bagażu.

Uwaga też na godziny otwarcia, bo to są po prostu sklepy lub inne podobne miejsca, gdzie można zostawić bagaż na jakiś czas.

Korzystałam w Mediolanie, gdzy poszłam zobaczyć Ostatnią wieczerzę i było ok.

Oczywiście można też szukać w innych miastach, jak Bergamo czy Werona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group