Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Sty 2018 02:48 

Rejestracja: 22 Paź 2011
Posty: 6
Loty: 142
Kilometry: 331 585
Czy jak pożyczę na lotnisku w Barcelonie samochód, czy będzie jakiś problem, aby przekroczyć granicę Hiszpanii z Andora? Czy ktoś wie jaka jest cena jedzenia i piwa w Andorze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 12 Sty 2018 09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 160
Loty: 171
Kilometry: 313 106
Problemu z przekroczeniem granicy nie będzie żadnego, ale problemy będziesz mieć jak coś Ci się przytrafi w Andorze.
Dokładnie wczytaj się w warunki polisy dołączonej do oferty z wypożyczalni. Przeważnie obejmuje wyłącznie Hiszpanię.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Sty 2018 09:19 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Wybierając auto a raczej wypożyczalnie sprawdź w warunkach czy i ile kosztuje cross border card.
Sporo wypożyczalni daje tę kartę w gratisie, czasem trzeba zapłacić po kilka eur za dzień a czasem całkowicie zabraniają.
No i jeszcze zwróć uwagę jakich krajów dotyczy "pozwolenie" bo zdarzają się wyłączenia.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Kwi 2018 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Większość międzynarodowych sieci ma różne kraje UE w swojej ofercie, jak również Andorę. Wystarczy przeczytać warunki wypożyczenia przed zaakceptowaniem warunków. Osobiście wypożyczałem kraj w Hertz ma lotnisku w Gironie i nie było żadnego problemu z przekraczaniem granicy (kraj na liście, więc można).
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Sty 2022 11:10 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Jaką tanią wypożyczalnię polecacie na lotnisku El Prat. Chciałbym wybrać się na krótką wycieczkę do Andory.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Sty 2022 15:03 

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 35
Ja korzystałem z Record Go, niestety, biorą 9 euro za przekroczenie granicy z Andorą, przy jednym dniu aż 18 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Mar 2024 13:34 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 80
Loty: 202
Kilometry: 605 631
RecordGo bierze już 20 euro za dzień, ale minimalna kwota to 40 euro. Najtaniej chyba wychodzi Firefly (27 euro za 3 dni i 9 euro za każdy kolejny dzień). Jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Mar 2024 14:07 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Avis/Budget gratis
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Mar 2024 19:20 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 80
Loty: 202
Kilometry: 605 631
Faktycznie, mój błąd, nawet nie sprawdziłam ich warunków, zakładając że tanio nie będzie (niedawno policzyli mi z BSL za wjazd do Szwajcarii 55 euro). Teraz patrzę, że planując wyjazd do Andory z BCN, chyba jednak taniej już będzie zapłacić te haracze z np. RecordGo niż 3x przepłacać za Alamo. Przynajmniej w maju tego roku, bo weteranem trasy nie jestem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group