Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 10 Lut 2018 13:37 

Rejestracja: 23 Gru 2017
Posty: 11
A korzystał ktoś z Was z Key Card?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#22 PostWysłany: 26 Paź 2018 02:00 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Takie pytanie: sprawdzam jak dostać się z Charleroi do Namur i natknąłem się na stronie belgianrail.be na opcję biletu weekendowego dającego możliwość oszczędności rzędu 50% na bilecie powrotnym od 19:00 w piątek do końca niedzieli. Korzystał ktoś? Jeśli tak, to czy taki bilet jest ważny na wszystkie pociągi czy np. Intercity są wyłączone?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 26 Paź 2018 03:16 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Tak, możesz jechać każdym pociągiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 29 Paź 2018 16:00 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Napisałem też prośbę o kilka informacji bezpośrednio do źródła - wklejam tutaj, może się kiedyś komuś przyda. Od siebie dodam, że np. przy próbie zakupu biletów Charleroi - Namur strona wrzucała z automatu całe strefy (Zone Charleroi, Zone Namur) i pewnie liczyła zniżkę dla najdroższego biletu w ramach stref, bo zwykły powrotny między miastami kosztował 12 euro, a weekendowy wychodził 7 euro.

"http://www.belgiantrain.be and http://www.belgianrail.be are both websites of the NMBS/SNCB.

They have started changing the website since June.

A weekend ticket is available in every train station, if there is not a ticket booth, you can buy at a vending machine.

Hereby some more information about the weekend ticket:
- Return trip from 7 p.m. Friday until Sunday
- 50% Discount
- extended validity during some public holidays*
( All Saints: from 7 p.m. Wednesday 31 October until Sunday 4 November; Christmas: from 7 p.m. Friday 21 December until Tuesday 25 December)
- available in 1st and 2nd Class
- to any destination in Belgium

It is available on IC, S, L, ... trains form the National Railway Company of Belgium.
Recognizable on the logo (B).
https://www.belgiantrain.be/en/tickets- ... end-ticket"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Mar 2019 13:11 

Rejestracja: 23 Gru 2017
Posty: 11
A czy w można na jednym bilecie zrobić sobie wysiadkę po drodze i jechać dalej, np. kupując bilet na pociąg Brugia-Bruksela wysiąść w Gandawie i wsiąść potem znowu by dojechać do Brukseli? Czy tylko tak można na Rail Pass?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 16 Mar 2019 13:18 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Według regulaminu nie można, w praktyce przechodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 16 Mar 2019 13:20 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Sprawdź na stronie, ale wydaje mi się, że nie można i kupowałem kiedyś dwa takie bilety na dwa odrębne odcinki. Cena wychodziła chyba zbliżona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 16 Mar 2019 13:25 

Rejestracja: 23 Gru 2017
Posty: 11
Dzięki za info.
A Flixbus jadący z Brukseli do Brugii jedzie i zatrzymuje się w Gandawie? A może ktoś zna jakieś autobusy jadące z Antwerpii do Gandawy i z Gandawy do Brukseli w rozsądnej cenie niższej niż 50 zł? Dziwne, że z Brukseli do Brugii można pojechać za 18 zł a krótsza trasę za 3x drożej!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 10 Lip 2023 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
https://www.belgiantrain.be/en/tickets- ... summer-abo

Załącznik:
be.jpg
be.jpg [ 127.43 KiB | Obejrzany 1084 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 25 Lip 2023 18:49 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
correos napisał(a):
https://www.belgiantrain.be/en/tickets-and-railcards/summer-abo


Akurat w poprzedni weekend nabyłem ten abonament i go używam, więc przynajmniej mogę powiedzieć, że działa ;)

Jak to bywa w kolejach Belgijskich, teoretycznie odcinki transgraniczne są niepokryte ich ofertami -- aczkolwiek jeździłem już 4x w te-i-we-wte przez granicę Luksemburską (koleje w Luksemburgu są bezpłatne) i nikt brakującym odcinkiem się absolutnie nie przejmował.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group