Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Gru 2019 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2015
Posty: 130
@Krupier
Tak przez rentalcars, ubezpieczenie - worldwideinsure deluxe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 04 Gru 2019 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 640
niebieski
@babaryba Dzięki. Ja jednak wolę brać ubezpieczenie bezpośrednio w wypożyczalni. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 18 Sie 2022 17:30 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 66
polecam gościa z lokalnej wypożyczalni (Whatsup +38762701301) powyzej tygodnia 50 BAM ponieżej 60. bez umowy, karty i depozytu, Dowoz auta pod wskazany adres, szczerze polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 29 Sie 2022 11:02 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 25
Hej,

Czy ktoś miał przyjemność (lub jej brak) wypożyczać auto od firmy NUR Car rent (http://nur-rentacar.ba/)? Mają najlepsze ceny w Mostarze, ale opinie raczej średnie (w sumie, która wypożyczalnia ma dobre, zawsze znajdą się niezadowoleni klienci). Szukałem na forum, ale niczego nie znalazłem.

Dzięki za info
J.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 30 Sie 2022 13:47 

Rejestracja: 07 Lut 2017
Posty: 57
Jakas sprawdzona wypozyczalnia w Banja Luce? Przejrzałem cały temat + pół internetu, ale wszyskie lokalne wypożyczalnie podane na forum są w innych miastach, a w pozostałych fatalne opinie i problemy ze zwrotem kaucji. Ktoś pomoże? :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 12 Wrz 2022 10:15 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 25
jedrzejs napisał(a):
Hej,

Czy ktoś miał przyjemność (lub jej brak) wypożyczać auto od firmy NUR Car rent (http://nur-rentacar.ba/)? Mają najlepsze ceny w Mostarze, ale opinie raczej średnie (w sumie, która wypożyczalnia ma dobre, zawsze znajdą się niezadowoleni klienci). Szukałem na forum, ale niczego nie znalazłem.

Dzięki za info
J.

Podbijam. Naprawdę nikt niczego nie wie? W internetach nie za dużo informacji, a na Google raczej skrajne opinie (1 gwiazdka - oszuści albo 5 gwiazdek - wszystko super).

Dzięki i pozdro
J.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 12 Wrz 2022 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@jedrzejs

Nie chcę się mylić ale w Czerwcu tego roku z @1955845624 jechaliśmy autem i miał bodajże z NUR wypożyczone na lotnisku SJJ ale ręki sobie nie dam uciąć ;)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Wrz 2022 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
@jedrzejs tak, brałem jak @Martinuss pisał z tej wypożyczalni. Wszystko jak najbardziej w porządku, zero problemów. W sumie nawet depozytu nie pobrali (podpisywałem na kartce oświadczenie o zgodzie na pobraniu 500EUR, ale docelowo nic takiego się nie wydarzyło). Zwrot auta trwał minutę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 18 Wrz 2022 14:20 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Najtaniej znalazłem Kayak->VipCars->Euro Rent a Car na 4 dni z SJJ Economy za 77 EUR.
Upgrade, z którego nie byłem zadowolony z powodu gabarytów, wieku pojazdu i dziesiątek drobnych uszkodzeń do Renault Fluence (kaucja 800 EUR).
Zwrot bezproblemowy.

Chciałem się ew. przejechać nowym mostem w Chorwacji, ale wypożyczalnie żądały 50-70 EUR za Zieloną Kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 18 Wrz 2022 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
jedrzejs napisał(a):
Hej,

Czy ktoś miał przyjemność (lub jej brak) wypożyczać auto od firmy NUR Car rent (http://nur-rentacar.ba/)? Mają najlepsze ceny w Mostarze, ale opinie raczej średnie (w sumie, która wypożyczalnia ma dobre, zawsze znajdą się niezadowoleni klienci). Szukałem na forum, ale niczego nie znalazłem.

Dzięki za info
J.

Przestrzegam przed NUR Car. Rezerwowałem przez rentalcars. Pod koniec lipca mieli na mnie czekać na SJJ. Nikogo nie było i nie odbierali telefonu, który miałem podany jako kontaktowy przez rentalcars. Musiałem dzwonić do rentalcars, podali mi inny numer do NUR, sam do nich musiałem dzwonić - NUR nie raczył - żeby dowiedzieć się, że czekali, mnie jakoby nie było (a jednak byłem w terminalu, czemuż nie zadzwonili na mój numer) a teraz to już nie dadzą rady, bo są zajęci! Chamski numer. Musiałem reklamować w rentalcars żeby odzyskać kasę. Auto załatwiłem na miejscu na lotnisku, za lepszą stawkę. Szczerze polecam tę firmę: Gallery Rent a Car w samym terminalu. U mnie 300 KM za 3 dni za fabrycznie nową Skodę Fabię. Z wyprzedzeniem na pewno lepsze stawki. Dobry kontakt przez Whatspp: +38761266244 Emir.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
skrzat uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 20 Wrz 2022 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 698
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
Polecam TRIO na lotnisku. Mega uprzejma obsługa. Wszystko sprawnie, szybko.
Chyba moje najprzyjemniejsze doświadczenie z wypożyczeniem auta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 09 Mar 2023 12:59 

Rejestracja: 14 Gru 2017
Posty: 49
Loty: 52
Kilometry: 73 879
Cześć,

czy ktoś moze polecić dobrą wypożyczalnie na lotnisku w Tuzli, która przyjmuje debetówki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 06 Wrz 2023 00:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Kilka słów o niedawnym wynajmie samochodu na lotnisku Sarajewo SJJ.

Pośrednik: Economy car rentals

Wypożyczalnia: Europcar

Samochód: mieliśmy rezerwację na VW Polo lub podobny. Dostaliśmy Forda Fiestę (z automatyczną skrzynią biegów). Opcja full-full, bez limitu km, podstawowe ubezpieczenie.

Cena: 90,48 euro za 3 dni w sierpniu; 5,04 EUR zapłacone z góry przy rezerwacji, reszta w biurze.

Odbiór samochodu: biuro w pawilonach naprzeciwko terminala. Niemożebnie długo czekaliśmy na swoją kolej, bo choć kolejka niedługa (3 osoby), to obsługiwał wszystkich jeden gość - czekaliśmy chyba z godzinę. Jak się już doczekaliśmy, to formalności poszły bardzo szybko. Ubezpieczenia od wypożyczalni nie brałem (mam roczne w worldwideinsure). Depozyt na karcie kredytowej w warunkach 700 EUR, w rzeczywistości wzięli pełną kwotę udziału własnego, która wynosiła 820 EUR (blokada oczywiście w markach zamiennych - 1600 BAM). Dopłata za wynajem - bez problemu kartą debetową (oczywiście też w BAM). Potem czekamy kolejne 10 minut aż podstawią nasz samochód i możemy wspólnie z osobą z obsługi podpisać protokół z z zaznaczonymi szkodami. Fiesta z przebiegiem 54,5 tys. km. W środku śmieci po poprzednim wypożyczającym :roll: Proponują nam, że wezmą jeszcze samochód na myjnię i opróżnią ze śmieci, ale rezygnujemy, bo to byłyby kolejne dziesiątki minut czekania...
Sam samochód w porządku - przejechaliśmy ponad 350 km. Trasa Sarajewo - Mostar - Blagaj - Pocitelj - Kravica - Medjugorje - Mostar - Sarajewo. Przy wyjeździe z Sarajewa na Mostar jest teraz kawałek płatnej autostrady (3,50 BAM) - bardzo przyjemnie się jechało. Generalnie w drodze powrotnej do Sarajewa można zatankować na stacji przy autostradzie, bo o dziwo ceny na niej były jednymi z najniższych, które widzieliśmy podczas naszego pobytu.

Zwrot samochodu: oddajemy na parkingu - sprawdzenie czy nie ma nowych uszkodzeń, sprawdzenie stanu paliwa - wszystko OK, podpisujemy protokół oddania samochodu. Żeby załatwić zdjęcie depozytu z karty kredytowej muszę się jeszcze udać do okienka, gdzie karta idzie do terminala i robią transakcję anulującą blokadę. Ta ostatecznie schodzi po 11 lub 12 dniach.

Podsumowanie: minus za czas oczekiwania i niewyczyszczony samochód po poprzednich gościach, poza tym OK. niemniej jeśli byłoby coś nawet nieco droższego, to na drugi raz zdecydowałbym się na inną wypożyczalnię, bo tak długi czas odbioru najwyraźniej tylko w Europcar - w innych wypożyczalniach nie widziałem kolejek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
vincenz uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group