Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 28 Wrz 2022 14:59 
Awatar użytkownika

niebieski
Z e-maila od nich w potwierdzeniu rezerwacji "We strongly recommend our cars are not taken to the occupied north of Cyprus as you are not covered by any insurance and will be fully responsible for any damage. We cannot help in case of breakdown etc. in the north. "

Umową najmu bym się w ogóle nie przejmował - dzień wcześniej wysłałem zdjęcie prawa jazdy, Pani stała na zewnątrz z dwoma naszymi autami wypełnionym druczkiem co wynajmujemy, podpisałem, zapłaciłem (tylko i wyłącznie gotówka) nikt nie dopytał o dodatkowe ubezpieczenie czy coś (ani to za 3 euro, ani za 9 euro dziennie) i pojechaliśmy.

Zwrot w tym samym miejscu, komunikacja przez whatsappa o której. Przyszedł jakiś gość - domyślam się, że od nich wziął kluczyki, chwilę pogadaliśmy - nic nie sprawdził my sobie poszliśmy i tyle.

Świeży temat bo wczoraj oddane auta.

Z tego co czytałem opinie o nich to mieli takie sytuacje, że komuś coś się popsuło na normalnym cyprze w tej wypożyczalni i mieli problem więc na północnym w ogóle bym na nich nie liczył.

Pytanie czy potrzebne Ci całe ubezpieczenie zewnętrzne do tego żeby w razie czego holować auto. Pytanie też kto to zrobi, w jakim czasie i jakie ewentualnie dokumenty będą potrzebne.
 Relacje PM off
Rutras lubi ten post.
mahalnet uważa post za pomocny.

#402 PostWysłany: 08 Lis 2022 10:21 

Witam, muszę przestrzec przed wypożyczaniem samochodu przez https://www.cyprus-car.com.

Zarezerwowany samochód przez stronę, kontakt mailowy i przez Whatssupp. Wszystko potwierdzone - finalna kwota, depozyt, nawet możliwość wjazdu na Cypr Północny (oczywiście na własne ryzyko).

Umówiona kwota depozytu była 250 euro. Przy oględzinach ta kwota wyniosłs 400 euro - rzekomo na jakieś lokalne podatki, mandaty itd (nie wypisane w warunkach na stronie, nie wymienione przy potwierdzaniu warunków mailowo), a potem usłyszałem 900 euro depozytu, jeśli wjazd na Cypr Północny (o czym też nie było mowy).

Na marginesie miałbym otrzymać mocno sfatygowany Ford Fiesta (dużo rys, obić i z tego co kojarzę 70 tys. przebiegu).

Na szczęście płatność miała być gotówką, do podpisania umowy nie doszło.
 Relacje PM off  

[ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości