Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 26 Lut 2020 14:53 

Rejestracja: 23 Gru 2019
Posty: 5
Pisałem do Pani Agnieszki - bardzo miła osoba jednak wyszło znacznie drożej niż w innej firmie.
18e za dzień małego autka + 10e ubezpieczenie = 28e x 4 = 112
Znalazłem to samo za 75e bez excess, depozytu, płatne na miejscu z pełnum ubezpieczeniem - no i karta kredytowa nie potrzebna.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 01 Mar 2020 21:01 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 19
Loty: 10
Kilometry: 19 860
gdudek1990 napisał(a):
...
Znalazłem to samo za 75e bez excess, depozytu, płatne na miejscu z pełnum ubezpieczeniem - no i karta kredytowa nie potrzebna.

Image


Kolego, podzielisz się czy wszystko w porządku z tą wypożyczalnią? Szczególnie jak wygląda u nich polityka tankowania "full to empty".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 05 Mar 2020 22:39 

Rejestracja: 05 Mar 2020
Posty: 1
darekd899 napisał(a):
Dokładnie tak jak "piekara114" napisał/a.
Polecam wypożyczenie auta w http://www.ctt-carhire.com u Pani Agnieszki. Spark w manualu za tydzień 70 euro (10 euro doba) wypożyczaliśmy od 31.01 do 06.02 . Udział własny 300 euro. Pani Agnieszka nie pobiera depozytu kaucji jak robi to większość wypożyczalni. Opcja paliwa 1/2 i 1/2 zwrotu. Odbiór i zwrot samochodu w trybie ekspresowym.

Kontakt do Pani Agnieszki agnieszka.ctt-carhire@hotmail.com



Skorzystałem z usług Pani Agnieszki, wszystko tak jak wyżej zostało opisanie, wszystko szybko, bezprobleomwo. Zapłaciłem 70 euro za tydzień, Dodam tylko ze Pani Agnieszka i jej mąż bardzo są pomocni, mi akumulator padł w drodze na lotnisko :) Pani Agnieszka i jej mąż byli po 15 minutach odebrac auto oraz podwieźć mnie na lotnisko. Polecam szczerze :)
Góra
 Profil Relacje PM off
cmmwdf uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 08 Cze 2021 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2015
Posty: 130
Samochód wynajęliśmy w Thrasos Car Hire. Świetny kontakt, jasne zasady, brak depozytu, brak blokad na karcie. Wyszło 150 euro na 6 dni za Nissan Note w automacie. Samochód odebrany w Pafos, oddany w Larnace. Ogólnie byłem bardzo zadowolony
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 23 Cze 2021 16:15 

Rejestracja: 06 Paź 2016
Posty: 86
Bajtak napisał(a):
darekd899 napisał(a):
Dokładnie tak jak "piekara114" napisał/a.
Polecam wypożyczenie auta w http://www.ctt-carhire.com u Pani Agnieszki. Spark w manualu za tydzień 70 euro (10 euro doba) wypożyczaliśmy od 31.01 do 06.02 . Udział własny 300 euro. Pani Agnieszka nie pobiera depozytu kaucji jak robi to większość wypożyczalni. Opcja paliwa 1/2 i 1/2 zwrotu. Odbiór i zwrot samochodu w trybie ekspresowym.

Kontakt do Pani Agnieszki agnieszka.ctt-carhire@hotmail.com



Skorzystałem z usług Pani Agnieszki, wszystko tak jak wyżej zostało opisanie, wszystko szybko, bezprobleomwo. Zapłaciłem 70 euro za tydzień, Dodam tylko ze Pani Agnieszka i jej mąż bardzo są pomocni, mi akumulator padł w drodze na lotnisko :) Pani Agnieszka i jej mąż byli po 15 minutach odebrac auto oraz podwieźć mnie na lotnisko. Polecam szczerze :)


Rozumiem, że Pani Agnieszka to Polka ?? :P


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Lip 2021 07:28, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 23 Cze 2021 16:26 

Rejestracja: 01 Lut 2020
Posty: 31
Loty: 8
Kilometry: 7 833
Również polecam Thrasos, 70 euro za fiestę w automacie za 4 dni. Odbior trwał minute - Pan wzial kesz i poszedł, zwrot - kluczyki na siedzeniu i porzucenie pod terminalem :D Zero problemów z wjazdem do północnej części wyspy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 02 Lip 2021 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2016
Posty: 23
ja zarezerwowałem na https://www.lowpricecypruseconomycarrentals.com/ w necie w miarę dobre opinie, a nie mam karty kredytowej żeby depozyt mi sieciówki ściągały

maile wymieniłem z panem Christakisem i po przylocie ma na mnie czekać na lotnisku z męską micrą w automacie

po powrocie dam znać czy faktycznie warto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 21 Lip 2021 21:46 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
To ja się podzielę opinią o http://www.agrentacar.com
Wypożyczenie na tydzień 140 Eur (czerwiec), zero excess ale z * -w skrócie: jak coś się stanie to nie ruszać auta i kontaktować się z wypożyczalnią, w przeciwnym wypadku excess 500Eur.
Na lotnisku czekaliśmy na gościa chyba 40 min. Nikt telefonów podanych na stronie nie odbiera.
Na kwicie wypożyczenia wpisany excess 800Eur - poprawiony przez pracownika po telefonie do szefa. Zwrot auta wpisany - do siedziby, zamawialiśmy ze zwrotem na lotnisko.
Auto - miało być Kia Picanto, był Chevrolet Spark (ta sama klasa) - auto zajechane mocno, na liczniku 166 tyś. km, wariujące kontrolki pasów i nie zawsze działający centralny zamek, zmiana biegów - koszmar, przy jezdzie na wprost auto uciekało w prawo...
Chcieliśmy wymienić na drugi dzień auto ale brak czegokolwiek na stanie, ogólnie siedziba to mini złomowisko ;) Jako plus wizyty w siedzibie dostałem nr kom do będącej tam pani z obsługi i udało mi się dogadać zwrot auta na lotnisko.
W ten sam dzień złapaliśmy kapcia niedaleko Pafos. Gość z serwisu podjechał, wymienił na zapas, miał do pól godziny podrzucić naprawione koło do hotelu, podrzucił na następny dzień rano i wymienił z powrotem. Ale ale gdyby nie zdobyty wcześniej numer do ww pani (chyba żona właściciela) nic bym nie załatwił, bo żadnego innego numeru znowu nikt nie odbierał.
Tak wiec tym złomkiem dojeździliśmy do końca wyjazdu bez już większych przygód robiąc jakieś 750 km :)

W skrócie nie polecam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 26 Lip 2021 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2016
Posty: 23
yahoomlody napisał(a):
ja zarezerwowałem na https://www.lowpricecypruseconomycarrentals.com/ w necie w miarę dobre opinie, a nie mam karty kredytowej żeby depozyt mi sieciówki ściągały

maile wymieniłem z panem Christakisem i po przylocie ma na mnie czekać na lotnisku z męską micrą w automacie

po powrocie dam znać czy faktycznie warto


Więc jeśli kogoś interesuje - 175 euro za tydzień za Nissan Note w automacie i klimatyzacją. Christakis z jakimś jeszcze chłopem czekali na mnie na lotnisku, szybkie podpisanie umowy bez podawania jakichkolwiek danych karty mojej płatniczej, gotówka do ręki i na razie. Pan ostrzegł, że auto może wyć przy mocnym gazie, bo gorąco i pasek jest luźny. Jak dla mnie to pasek od alternatora był już na dotarciu, bo auto potężnie piszczało przy odpalaniu, ale to w sumie jedyna wada. Samochód lekko odkurzony w środku, nie było to prane chemicznie czy coś, ale tam w dupie, w końcu "low price economy". Niestety dowiedziałem się z internetu, że wypożyczalnie często dają łyse opony, tu nie było tego problemu, ale jednak można było poznać, że pewnie będą jeżdżone póki nie będą całkowicie gładkie, ja w swoim bym na takich nie jeździł:D. Poza tym wszystko działało jak należy, autko demonem prędkości nie było, natomiast i tak na Cyprze za szybko nie pojeździmy. Oddanie auta też spoko, bo po prostu kluczyki zatrzasnąłem w środku w nocy na lotnisku i wróciłem do kraju.

Ogółem mogę polecić jeśli ktoś nie lubi dawać swojej karty kredytowej, chociaż nie wszędzie się tym autem dojedzie, w górach dałem radę, ale momentami jednak przydałby się 4x4 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 08 Wrz 2021 14:49 

Rejestracja: 08 Wrz 2021
Posty: 1
Polecam Thrasos, dostaliśmy Hondę Jazz w automacie za 160euro na 5 nocy, dostawa na lotnisko, tylko cash, żadnych kart kredytowych, zabezpieczeń czy depozytów, auto ubezpieczone. Pan który wydawał auto powiedział, że jest synem właściciela nie oglądaliśmy nawet auta przy podpisywaniu umowy, bo powiedział, że "small scratches I don't care", więc bardzo przyjazne podejście do klienta. Auto zostawiłem na lotnisku, kluczyki pod siedzeniem i zero problemów ze znalezieniem miejsca, brak dodatkowych opłat, bardzo polecam napisać wcześniej, bo są duże problemy obecnie ze znalezieniem auta w rozsądnej cenie, Pani Agnieszka miała tylko auto za 300euro na 5 nocy.

Przy okazji mam uprzejmą prośbę do kogoś kto będzie w najbliższym czasie leciał z Warszawy do Pafos i będzie korzystał z wypożyczalni Thrasos - zostawiłem w ich aucie słuchawki, znaleźli je i jeśli ktoś byłby na tyle uprzejmy i mógł mi je zabrać a ja odebrałbym osobiście w Warszawie to chętnie postawię duże pifko w rewanżu lub mogę odebrać z lotniska i w ten sposób zapewnić transport z Modlina lub Okęcia, z góry pięknie dziękuję i podaję namiar do siebie na priv (ppietn@gmail.com lub komórka 502589502). Patryk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 16 Wrz 2021 00:29 

Rejestracja: 16 Wrz 2021
Posty: 1
Dodam też swoją opinię - byliśmy na Cyprze 7-14.09, samochód Chewrolet Spark zarezerwowałem przez CTT w dniu 5 późnym wieczorem, rano miałem maila potwierdzającego rezerwację od właściciela p.Demetrisa. Koszt 160 eur za 7 dni. Po lekturze forum zadzwoniłem do p. Agnieszki i po rozmowie zaproponowała mi w tej samej cenie Nissana Note, tak więc warto się skontaktować. Na lotnisku płatność kartą, podpisanie umowy i odbiór samochodu trwało jakieś 10 min, p. Demetris mówił że małe rysy nie są żadnym problemem, po kiepskich doświadczeniach z poprzedniego wyjazdu na Maltę zrobiłem zdjęcia wszystkich rys i boków, ale na szczęście się nie przydały. Zrobiliśmy ok 600 km bez żadnych problemów, łącznie z wyjazdem w góry. Zwrot samochodu na lotnisku trwał jakieś 2 min, beż żadnego oglądania, tak więc my jesteśmy bardzo zawodoleni z CTT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 21 Wrz 2021 21:57 

Rejestracja: 29 Wrz 2019
Posty: 2
pobyt w Pafos 2,09-9,09,21 . pożyczałem samochód w Pafos w P.K.A car rentals limited , wypożyczalnia jest przy głównej drodze w Pafos i obok jest pare innych wypożyczalni , wiec łatwo porównać ceny . Ceny były od 200 euro (z pełnym ubezpieczeniem) do 180 euro , zapłaciłem w końcu 170 euro / 5,5 dnia = 31 euro /dzień , po długim targowaniu ( samochód Nissan Micra chyba 4 letni ), na pewno z udziałem własnych chyba 700 euro jest taniej. Wziąłem pełne ubezpieczenie , bo ruch jest lewostronny , wiec nietrudno o wypadek. Płaciłem gotówką , nie było żadnych depozytów , żadnych blokad na karcie , aż byłem zaskoczony ,że można tak wypożyczać samochód. Problem jest taki, że cała masa miejsc , które warto odwiedzić np.Lara Beach , czy Avacas jest niedostępna dla zwykłych samochodów , takich jak wynająłem (można sie nimi poruszać tylko po asfalcie ). Niektórzy jadą tam na własne ryzyko. Ja osobiście odradzam, ponieważ drogi tam prowadzące , są katastroficzne , jest dużo wystających skał itp. , można bardzo łatwo uszkodzić samochód i wtedy nawet pełne ubezpieczenie tego nie obejmuje . Niestety jest dużo ciekawych miejsc , do których można dojechać tylko samochodem terenowym lub quadem . W Polis wynajęliśmy quada ,żeby dojechać na Avacas, ale to jest dodatkowe 50 euro za dzień . Trzeba by kombinować , czyli na trasy asfaltowe pożyczyć jakiś zwykły samochód a na wyjazd w teren chyba quada . Trzeba by to wcześniej zaplanować . Gdzieś czytałem na Forum ,że wypożyczalnia CTT, jest ok i że tam pracuje jakaś Polka , wiec ja korespondowałem z jakąś osoba od nich przed wyjazdem do Pafos , ale po drugim e-mailu już nie dostałem odpowiedzi , wiec podszedłem tam kiedy przyjechałem do Pafos( była obok wypożyczalni podanej powyżej ) , ale zamknięta, bez żadnej informacji , kiedy otworzą . Na Avacas , nawet jazda na quadzie , nie jest lekka , najlepiej w miejsca trudnodostępne podpłynąć , ale tez tego nie zrobiłem .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 21 Wrz 2021 22:51 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 1476
złoty
Na Avakas, Lara Beach i w podobne miejsca da się też dojść na piechotę zostawiając auto na parkingu. To może być nawet całkiem przyjemna wycieczka, oczywiście o ile nie napatoczą się po drodze ci, którzy w takie miejsca koniecznie muszą się wpychać na quadach, bo wtedy to żadna przyjemność - smród, hałas, kurz i kamienie wyskakujące spod kół.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 08 Cze 2022 13:30 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 10
Dodam coś od siebie z racji powrotu z Cypru. Wyjazd mieliśmy 29.05.2022 do 05.06.2022 i na cały pobyt wynajęty samochód. Napisałem do 2 firm polecanych na forum. Poniżej to co otrzymałem:

Thrasos Car Hire
Hi ……jarek ………Thanks for your e-mail …
from ……29 may until 05 June … ………2022……..... we offer you…… ……5 door economy car with a/*c………………….. only……200………euro with full insurance all taxes delivery and collection from…… pafos…………. airport.
Everything is included in the price ( unlimited mileage, collision damage waiver/full damage waiver/theft insurance. Full insurance except the first 250 euro excess. No block or received this money ( the excess ) . you payment only the Rentals....200.. euros ..on collection the car . We strongly recommend our cars are not taken to the occupied north of Cyprus as you are not covered by any insurance.
No deposit needed no credit card security, you pay cash only your Rentals, No hidden extra etc when you collect the car.. MANDATORY extras at rental desk: No mandatory extras! FINAL price. Petrol retutn back as you get it . All our cars are in good condition. We will do our the best to make you happy with our company..
Please contact me for any further assistants .

CTT rentals - czyli Pani Agnieszka
Zwrot jest na parkingu lotniskowym i trwa tyle ile będziecie wypakowywać bagaże... ☺️

7+ WIOSNA

Manualne

Chevrolet Spark 20euro dziennie

Honda Jazz 25euro

Nissan Note 27euro

Ford Focus Kombi 30euro

Nissan Xtrail 50euro

7seater 45euro

Automaty

Volkswagen Up 24euro

Nissan March /Mitsubishi Mirage 26euro

Nissan Note /Honda Fit /Mazda Demio 28euro

Nissan Tida 30euro

Toyota Rush 4x4 40euro

Nissan Xtrail /Ford Kuga 55euro

7seater 50euro

8seater 70euro

9seater 90euro ☺️


Zasady
Co do warunków wypożyczenia to wyglądają następująco... Kaucja... Nie ma kaucji i nie ma blokad na karcie... Strona okupowana... Nie mamy z tym problemu tylko nasze ubezpieczenie tam nie obowiązuje więc w razie jakiejkolwiek szkody czy wypadku ponosicie Państwo 100% opłat i na własną rękę musicie sprowadzić auto na stronę grecką... Paliwo... W tej kwestii możemy się dogadać, pół do pół... Pół do puste... Puste do puste... Pełne do pełne nie robimy niestety... Ubezpieczenie.... Tzw third party z udziałem własnym 500euro... Czyli w razie szkody z Państwa winy pierwsze 500 idzie z Waszej kieszeni... Jak wspomniałam wcześniej nie ma kaucji i blokad tak więc ta kwota jest na papierze i dopiero w razie szkody będzie egzekwowana ... Warunki rezerwacji... Kierowca musi mieć skończone 24 lata i/lub prawo jazdy minimum 5 lat... W przypadku młodszych kierowców naliczane będzie extra 7euro dziennie za ubezpieczenie i wkład własny wzrośnie do 1000euro... W cenie jest 2 kierowców... W cenie są foteliki dziecięce... GPS za dodatkową opłatą 3 euro dziennie... Auto może być dostarczone/odebrane z lotniska, hotelu, Villi o jakiejkolwiek porze dnia i nocy... Za dostarczenie auta do Larnaki doliczana jest jednorazowa opłata w kwocie 20euro... Dzień wypożyczenia to równo 24godziny... W momencie, gdy jest to lotnisko potrzebuję numer lotu, nazwisko i numer telefonu... Auto nie ma ubezpieczenia na terenie Półwyspu Akamas... Jest to teren offroadowy i tylko auta z napędem na 4 koła mogą tam jeździć... W razie jakiejkolwiek usterki na tym terenie ponosicie 100%odpowiedzialności za szkody... Płatność na miejscu gotówką lub kartą... Auto najlepiej zabukować wysyłając do mnie wiadomość z tymi informacjami a ja odeślę wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji...


Ostateczna decyzja zapadła na panią Agnieszkę, w momencie decyzji z najtańszych automatów (szczerze polecam, jest to mój 2 raz jazda pod prąd z automatem jest to łatwiejsze) był tylko Mitsubishi Mirage 26euro/dobę. Za auto za ten okres zapłaciliśmy 842,82 zł za w sumie pełne 7 dni. Po wyjściu z lotniska czekał na nas i innych klientów z kartką z nazwiskami. Zabrał głównych kierowców na parking gdzie były samochody i wszystkie formalności zostały załatwione. Czyli umowa i płatność. Auto miało sporo rys i pęknięć. Największe uszkodzenie to z przodu błotnik i nadkole, które ocierało o koło przy skrętach. Na pytanie o usterki to gościu, który nam je wynajmował powiedział że wie w jakim stanie są samochody. Zwrot po stronie wypożyczalni bez problemu (lot mieliśmy o 6:10 więc zwracaliśmy na lotnisku o 4). Zwrot polegał na wjechaniu na Parking 1, pozostawieniu kwitka na podszybiu i zostawieniu kluczyków z przodu na kole. My mieliśmy taki problem że parking 1 nie działał szlaban i w końcu zostawiliśmy na P2. Autem byliśmy na stronie Tureckiej, na granicy wykupywaliśmy ubezpieczenie. Co do paliwa to najtańsze było w stolicy i w mojej ocenie w następnej kolejności Larnaka i okolice, na końcu Pafos i okolice. Oczywiście to też zależy od firmy do której należy stacja ale tak mniej więcej średnio. Co do tego co Pani Agnieszka napisała to różnica była w paliwie, bo zwrot polegał na tym ile jest paliwa tyle z powrotem.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 08 Cze 2022 14:38 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 47
Również wypożyczaliśmy auto w CTT od Pani Agnieszki - 18-23 maja. Nasze auto było w bardzo dobrym stanie (Nissan Note). Obsługa bez zastrzeżeń, odbiór auta o godz. 23 bez problemu, szybkie wydanie auta (max. 15minut), zwrot zaraz obok wejścia do terminala. W naszym przypadku było to tylko przekazanie kluczyków, nikt nic nie oglądał, nie sprawdził nawet stanu paliwa (byliśmy umówieniu na zwrot takiej ilości jaka była w baku podczas wypożyczania). Generalnie bardzo polecam, chociaż przed samym wynajmem zastanawiałem się nad zmianą wypożyczalni - kilka opinii w google na temat tego, że nikt w ogóle nie pojawił się na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 09 Cze 2022 12:53 

Rejestracja: 18 Maj 2021
Posty: 28
No to ja też "polecajkę" wystawię Pani Agnieszce.
Wynajem 25.04 godz.12.00 w Larnace przy naszym lokum ( przylot dzień wcześniej, ale do centrum busem ), zwrot 2.05 godz.19.30 Pafos - czyli 7 dób+ i zmiana lotniska. Za całość 198 euro. Przy odbiorze krótkie formalności związane z wypełnieniem druku umowy, płatność gotówką + podanie nr karty na ewentualny excess, który wcześniej ubezpieczyłem za 100pln we Warcie, kluczyki, parę fotek delikatnych rysek na naszym Mirage i w drogę. Zwrot na lotnisku bezproblemowy - proszono, żeby zatrzymać się w okolicach budynku terminala, przyszedł miły Pan, zabrał klucze, o nic nie pytał, nic nie sprawdzał. Osobiście lubię takie załatwienie sprawy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 18 Cze 2022 11:16 

Rejestracja: 22 Kwi 2014
Posty: 25
Byłem od 01.06 do 08.06 w Pafos i wynająłem samochód w Thrasos Car Hire.

Wynajem kosztował w sumie 220 euro, w tej cenie dostałem Nissana Note z klimatyzacją i automatyczną skrzynią biegów. Płatność gotówką zaraz po przyjeździe na lotnisko, nie była potrzebna żadna karta kredytowa. Samochód posiada pełne ubezpieczenie z zastrzeżeniem 250 euro excess w przypadku spowodowania wypadku z własnej winy (płacimy wtedy niezależnie od zniszczeń 250 euro, resztą się nie przejmujemy). Kontakt z wypożyczalnią był bardzo dobry a odbiór samochodu bardzo szybki. Na koniec wypożyczenia zostawia się samochód na płatnym parkingu na lotnisku z kluczykiem pod siedzeniem kierowcy. Zero problemów przez cały okres wynajmu. Polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 24 Cze 2022 06:34 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 11
Dzień dobry,
12-23 czerwca, samochód zarezerwowany w CTT w okolicach kwietnia. Formularz wypełniony na ich stronie internetowej, następnego dnia przychodzi email od Demetrisa, na dole maila dużymi literami "please reconfirm". Trochę mnie to zdziwiło, ale potwierdzam i proszę, żeby w takim razie też potwierdził, że widział moje ponowne potwierdzenie :) Tutaj nastaje cisza. Po kilku mailach poganiających kontaktuje się z Panią Agnieszką i po chwili przychodzi mail potwierdzający od Demetrisa "Your car is booked".

Na kilka dni przed przyjazdem piszę ponownie, czy na pewno ktoś będzie na lotnisku, bo przylot o 21:45 w niedzielę. Na maila nikt nie odpowiada, Demetris nie odbiera telefonu, dzwonię do Pani Agnieszki i mówi, że skoro potwierdza i Ona też pamięta i potwierdzała to na pewno ktoś będzie.

12 czerwca przylatujemy ok godz 22:30. Na lotnisku nikt na nas nie czeka... Telefon do Pani Agnieszki, mówi, że to przecież niemożliwe i będzie do nich dzwonić. Czekamy ok pół godziny, przyjeżdzają z innej wypożyczalni (N.C.K Car rentals), więc zakładam, że załatwiła kogoś na szybko, bo zawalili.

Z nowej wypożyczalni jestem bardzo zadowolony, Honda Fit (Jazz) automat w stanie idealnym 28eur za dobę. Paliwo 3/4, oddajemy z tym samym w centrum Pafos przy ich biurze (koło centrum handlowego). Excess 400eur, ale sprawdziła tylko paliwo przy odbiorze. Zapewne nie wrócę szybko na Cypr (jeśli w ogóle, bo objechaliśmy wszystko na południu), ale gdybym wracał to rezerwuję bezpośrednio w NCK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 07 Gru 2022 11:42 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 43
Co myslicie o rentalach typu Alamo, Payless ?
mam wycene z CTTrentals i Thrasos Car Hire na 130 eur

Alamo, Payless nawet 95 eur.

Dobieraliście ubezpieczenie z worldwideinsure.com?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 23 Cze 2023 15:07 

Rejestracja: 23 Cze 2023
Posty: 1
Cześć, przed majówką zastanawiałem się nad wyborem wypożyczalni w Pafos, po przeczytaniu postów na tym forum zdecydowałem się na Panią Agnieszkę :) nie żałuję. Wszystko poszło sprawnie.
Odbiór samochodu szybki i bezproblemowy, po odebraniu walizek dostałem telefon, że samochód już czeka. Formalności 10-15 minut.
Zwrot samochodu polegał na zaparkowaniu i zostawienie kluczyków na kole :)
Samochód Mazda3, automat, 2x fotelik dla dzieci , 1-6 maj, 170euro (bez żadnego depozytu ani kaucji)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group