Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 30 Wrz 2020 21:18 

Rejestracja: 05 Lut 2020
Posty: 27
Czy parkując w okolicach Cerny Most na 3 dni faktycznie w grę wchodzi tylko P+R? Widzę, że w okolicy jest galeria handlowa i sporo sklepów z dużymi parkingami (np. ikea). Wszystkie te parkingi są w jakiś sposób biletowane? Nie można po prostu tam zostawić samochodu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#82 PostWysłany: 15 Cze 2021 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 472
niebieski
BuBu86 napisał(a):
Duży darmowy parking 24 h przy Karlínské náměstí, Praga 8, ok. 20 min drogi pieszo na Stare Miasto.

https://goo.gl/maps/dFFLQc8qwEo



Czy ten parking nadal jest darmowy ?
Do dzielnicy Praha 1 spacerkiem nie powinno być daleko od niego prawda ?
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 15 Cze 2021 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 436
srebrny
Wygląda na to, że tak, wg mapy.cz:
https://en.mapy.cz/zakladni?x=14.4468545&y=50.0923587&z=18
Plac nie jest oznaczony żadnym z kolorów oznaczających strefę ograniczonego czy płatnego parkowania (niebieski, fioletowy, pomarańczowy), a na tym widoku jest pełen aut:
https://en.mapy.cz/zakladni?x=14.4468545&y=50.0923587&z=18&base=ophoto

Problem może być jednak z wolnymi miejscami, dobrze byłoby mieć plan B ;)
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 15 Cze 2021 18:57 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
Od jakiegoś czasu jest za darmo parking przed Ministerstwem Transportu. Praha1!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 16 Cze 2021 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 472
niebieski
Chupacabra napisał(a):
Od jakiegoś czasu jest za darmo parking przed Ministerstwem Transportu. Praha1!


Muszę sprawdzić tę lokalizację :)
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 18 Cze 2021 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 472
niebieski
Dzień przed wyjazdem dostałem telefon z Pragi, iż hotel jest zamknięty i zmieniają mi lokalizację na hotel ATOS ul. Melnicka 13 w dzielnicy Praha 5. Czy ma ktoś może rozeznanie, gdzie w tej okolicy najlepiej zaparkować auto ? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 18 Cze 2021 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 436
srebrny
System wyszukiwania i rezerwacja płatnych parkingów, ceny średnio kilkanaście koron za godzinę:
https://www.mrparkit.com/en

Parkingi systemu P+R, cena za dobę ok. 120 koron, ale przeważnie na peryferiach i trzeba do centrum dojechać metrem czy autobusem:
https://www.dpp.cz/cestovani/parkovani-p-r
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 18 Cze 2021 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 472
niebieski
Stasiek_T napisał(a):
System wyszukiwania i rezerwacja płatnych parkingów, ceny średnio kilkanaście koron za godzinę:
https://www.mrparkit.com/en

Parkingi systemu P+R, cena za dobę ok. 120 koron, ale przeważnie na peryferiach i trzeba do centrum dojechać metrem czy autobusem:
https://www.dpp.cz/cestovani/parkovani-p-r


OK, znalazłem na apce 2 parkingi w mojej lokalizacji mogę zaznaczyć jedynie 24 godziny w opcjach 6:00-6:00 , 12:00 - 12:00 lub 18:00 - 18:00. Czyli po upływie tego czasu zaczyna się druga doba pełna czy opłata za czas , który upłynął powyżej 24 godzin parkowania ?
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 23 Lip 2023 22:12 

Rejestracja: 23 Lip 2023
Posty: 1
Jak wygląda sprawa parkowania na parkingach przy Ikea, Kaufland etc? Na 2 -3 doby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 31 Gru 2023 19:32 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Nie ma widzę specjalnego ciśnienia na takie info, ale zostawię dla potomności ;)
W październiku byłem autem w Pradze, miałem w planie zostawić na weekend na parkingu P+R Holesovice.Parking nie za duży ale problemu nie miałem, dobrze skomunikowany ze ścisłym centrum (ok 10 min tramwajem).
Prawdę mówiąc regulamin był dla mnie mocno niejasny i nie byłem pewien ile zapłacę realnie.Myslalem że 100 CZK zapłacę za 24 h i później za kazda godzinę 20 CZK, przygotowany byłem na jakieś 700 CZK co i tak byłoby przyzwoicie.
Ziścił się jednak pozytywny scenariusz i za parkowanie od piątku 12 30 do niedzieli ok 17 zapłaciłem 100 CZK, jak za darmo ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
lukket uważa post za pomocny.
 
      
#91 PostWysłany: 01 Sty 2024 21:09 

Rejestracja: 25 Lis 2023
Posty: 92
niebieski
Kravkrk napisał(a):
Nie ma widzę specjalnego ciśnienia na takie info, ale zostawię dla potomności ;)
W październiku byłem autem w Pradze, miałem w planie zostawić na weekend na parkingu P+R Holesovice.Parking nie za duży ale problemu nie miałem, dobrze skomunikowany ze ścisłym centrum (ok 10 min tramwajem).
Prawdę mówiąc regulamin był dla mnie mocno niejasny i nie byłem pewien ile zapłacę realnie.Myslalem że 100 CZK zapłacę za 24 h i później za kazda godzinę 20 CZK, przygotowany byłem na jakieś 700 CZK co i tak byłoby przyzwoicie.
Ziścił się jednak pozytywny scenariusz i za parkowanie od piątku 12 30 do niedzieli ok 17 zapłaciłem 100 CZK, jak za darmo ;)


@Kravkrk za darmo to uczciwa cena :) Od siebie dodam, że parkowałem teraz na tym samym parkingu na Sylwestra / Nowy Rok i jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum (obok metro, którym szybko dojedziemy do centrum - 4 przystanki i jesteśmy przy Muzeum Narodowym). Akurat jak byłem, to był mały problem, ponieważ bramka wyjazdowa była cały czas otwarta (zielone światło) i pewnie ludzie wyjeżdzali w ogóle nie płacąc za parkowanie, przez co przy wjeżdzie była infomacja, że nie ma wolnych miejsc, ale dało się to ogarnąć na infolinii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group