Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 21 Wrz 2016 12:08 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Promocja! Prom na trasie Helsinki- Tallin Tallin-Helsinki za 8 euro
Okres sprzedaży:
do 22.09.2016
Okres podróży:
22.09-16.10.2016
http://www.vikingline.ee/megapakkumine
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#82 PostWysłany: 08 Kwi 2017 14:29 

Rejestracja: 08 Kwi 2017
Posty: 67
Bilet kupiłem dwa dni przed podróżą w kasie w porcie w Tallinie. Wypłynięcie około 7 z Tallina, o 9 w Helsinkach, wypłynięcie z Helsinek o 21, powrót do Tallina o 23. Wyszło około 160 złotych w dwie strony. Prom ogromny, z miejscami siedzącymi wewnątrz i na zewnątrz, w środku sklepy, kawiarnie i internet. Nie widać brzegu z żadnej strony, nie da się nawet wykonać połączenia alarmowego bo całkowity brak zasięgu - ale darmowe wi-fi śmigało jak marzenie :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 21 Lip 2017 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
@Kardasz, a jak ceny na promie i czy można kupić alko taniej niż w mieście ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 07 Sie 2017 00:46 

Rejestracja: 07 Sie 2017
Posty: 1
Witam
To mój pierwszy post na forum ;)
Chciałbym spytać czemu są takie róznice w cennie w rejsach tallin -helsinki. Linda-line znalazłem od 8 Euro a u innych przewoznikow jest drożej. Z czego wynika ta różnica? Czy jest ktoś w stanie bardziej rozwinąć kwestie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 07 Sie 2017 01:13 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
Z tego co pamiętam, promy LindaLine są stosunkowo małe, szybkie (ok.1,5 godz.) i bez kabin. Nie wjeżdżają też na nie samochody. I cumują w innym miejscu w Helsinkach (w okolicach pałacu prezydenckiego) niż inne promy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 07 Sie 2017 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Płynęłam promem LindaLine na przełomie maja i czerwca tego roku. Faktycznie jest to mały prom - tylko dla pasażerów pieszych bez samochodu. Prom płynie szybko - rozkładowo 1 h i 40 minut, ale ze względu na np. przeciwny wiatr możliwe są opóźnienia ok 15-20 minut. Uważam, że jest to fajna opcja na dostanie się do Helsinek albo nawet na jednodniówkę w Helsinkach z Tallina. W poczekalni w Tallinie są zamykane szafki, więc można zostawić większy bagaż i z nim nie płynąć. W Tallinie LindaLine wypływa z osobnego terminala, a nie z głównego portu. Za to w Helsinkach przybija do Magasinterminalen, który jest bardzo blisko placu Kauppatori i centrum miasta, więc można je bezproblemowo zwiedzać na piechotę. Za bilety kupowane na jakiś miesiąc przez podróżą płaciłam 39 euro za osobę (RT, ale w odstępie kilku dni).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#87 PostWysłany: 07 Sie 2017 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
pytałem o możliwość dostania się do Helsinek z miesiąc temu, jak zwykle odzew po powrocie, ale mogę chętnym dopowiedzieć do tego co pisał cicha-woda, że cena rt po wpisaniu kodu DAY to 25€ na stronie internetowej, przejazd najszybszy, i co prawda terminal w Tallinie na uboczu, lepiej sprawdzić położenie w googlach, ale w Helsinkach w centrum, 3 minuty spacerem i jesteśmy na bazarze z jedzeniem i różnymi upominkami, a dalej park i główne atrkcje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 16 Gru 2017 01:24 

Rejestracja: 09 Gru 2011
Posty: 23
Cześć, szukam jak najtańszej opcji na prom na końcówke marca. 24marca Helsinki -> Tallin i 26 marca Tallin - Helsinki. Próba sprawdzenia/rezerwacji na stronie LindaLine kończy się niestety błędem, ktoś coś wie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 16 Gru 2017 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
w sierpniu płynąłem promem Linda line za 25€ w dwie strony i to była najszybsza możliwość dostania się do Helsinek z Tallina, strona działa en.lindaline.ee, ale z tego co jest napisane na stronie to ze wzg. na pogodę wstrzymują operacje do wiosny i być może jeszcze nie wiedzą kiedy zaczną ?, może trzeba trochę poczekać, do marca dużo czasu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 16 Gru 2017 15:48 

Rejestracja: 09 Gru 2011
Posty: 23
Racja, faktycznie dopiero potem zobaczyłem że napisane jest o wznowieniu rejsów wiosną. No czasu dużo, ale może ktoś wie czy w poprzednich latach to wyglądało podobnie i kiedy zaczęli kursować?

Inne linie jakoś strasznie drogo wychodzą. Bo nie dość, że na konkretne dni potrzebujemy biletów to też w miarę na konkretne godziny :D
Za 2 osoby w 2 strony VikingLine 136€, Tallink 116€ :shock: Jedynie EckeroLine 82€ i się zastanawiam czy tych biletów nie brać od razu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 16 Gru 2017 16:17 

Rejestracja: 21 Sty 2011
Posty: 38
Może się przyda. Dla promów Vikingline pogoda nie ma znaczenia. W necie jest sporo kodów zniżkowych, dzięki którym taki rejs powinien kosztować około 8E OW. Kody są zazwyczaj dostępne nie wcześniej niż 1 lub 2 miesiące przed wypłynięciem. Tallink można trafić tak do 20E RT. Ważnym jest kupowanie po przez stronę językową kraju z którego wypływasz. Kup jako 2 osobne rezerwacje, szukaj opcji "cruse" zamiast "return".
...
Zeby nie być gołosłownym:
Np. Sobota (bo jest najdroższym dniem w tygodniu)
Hel - Tll OW 30.12 Viking XPRS kl. 11.30 (2.5h) kosztuje teraz 5E.
Jeżeli zależy Ci na konkretnej godzinie to trochę gorzej bo Viking ma tylko 2 rejsy dziennie o 11.30 i 21.00.
Góra
 Profil Relacje PM off
czlapka uważa post za pomocny.
 
      
#92 PostWysłany: 18 Gru 2017 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 494
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Czasem barciej tez oplaca sie kupowac osobne bilety na rejsy jednodniowe HEL-TLL-HEL niz bilety OW. Standardowo za bilet w obie strony w Eckero ok. 10 e.
Warto sprawdzac cenu tutaj: https://www.matkapojat.fi/
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 16 Sty 2018 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
Na stronie Direct Ferries zarezerwowałem prom na Poniedziałek Wielkanocny. Cała procedura trwała góra 5 minut , koszt 25 euro/osoby w obie strony.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 19 Sty 2018 09:27 

Rejestracja: 09 Gru 2011
Posty: 23
Ale powrót w ten sam dzień? Wtedy faktycznie taniej
Ja szukam Helsinki - Tallinn 24 marca popołudnie i powrót 26 marca rano(ale tak od 8:00) I w takiej konfiguracji cały czas nie widzę nic tańszego niż 40 euro za osobę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 30 Mar 2018 22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
Wypłynięcie 7:30 - przypłynięcie 9:30.
Powrót 22:30 na 0:30.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 03 Lip 2018 00:15 

Rejestracja: 07 Sie 2017
Posty: 29
Witam!
W Przyszłym tygodniu płynę promami tallink: Tallinn-helsinki, a następnie viking line: Helsinki-Sztokholm
Orientujecie się może czy należy wcześniej odprawić się przez internet na dany rejs? Czy wystarczy na miejscu zgłosić się o odpowiednim czasie z przesłanymi na maila biletami? Bo widzę na stronie tallink jest zakładka check in gdzie jest miejsce na wpisanie podanych w mailu numerów rezerwacji i security code... Jestem zielony w temacie bo to mój pierwszy rejs :p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 04 Lip 2018 20:44 

Rejestracja: 09 Sty 2017
Posty: 44
Jeśli możesz się odprawić przez internet to się odpraw, więcej spokoju w porcie. Ale możesz też odprawić się w porcie, masz wybór.
Góra
 Profil Relacje PM off
criss195 uważa post za pomocny.
 
      
#98 PostWysłany: 28 Kwi 2019 23:14 

Rejestracja: 19 Cze 2017
Posty: 77
Loty: 98
Kilometry: 205 287
Jak wygląda kwestia pozostawienia auta w porcie w Tallinnie? Jest problem z parkingami? Jaki koszt pozostawienia na dobę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 29 Kwi 2019 01:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
w zeszłym sezonie zostawiliśmy auto na dużym parkingu przed portem, takie ogrodzone klepisko, płaciło się w parkometrze, na cały dzień ok. 2,5€, innego dnia zaparkowaliśmy przed takim niskim, długim kamiennym sklepem za darmo, też w pobliżu portu, najlepiej wcześniej się zorientować jeśli to możliwe jakie są w pobliżu miejsca parkingowe, bo płynęliśmy Lindaline do Helsinek i okazało się, że przystań mają nieco dalej przy poolimpijskiej betonowej budowli, gdzie trochę musieliśmy się naszukać
Góra
 Profil Relacje PM off
pawbart lubi ten post.
 
      
#100 PostWysłany: 22 Lip 2019 10:30 

Rejestracja: 27 Cze 2016
Posty: 20
Witam, wybieram się promem z Tallina do Helsinek (4os+auto). Czy ktoś wie jak dojechać autem na prom linii Viking (terminal A). Street view niestety nie pomaga w tej kwestii. Z góry dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group