Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 12 Sie 2016 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 241
dzięki :)
proszę podpowiedz proszę, czy bilety na prom Mykonos-Tinos, albo Mykonos-Siros mogę sprawdzić tylko na
http://travel.viva.gr/en/ferries/bookin ... e&hv=false

to wszystkie możliwe połączenia ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 13 Sie 2016 14:47 

Tak. Ta wyszukiwarka pokazuje całość połączeń wszystkich przewożników wybranego dnia i podane ceny nie różnią się od tych w kasie przed rejsem. Wyjątkiem są promy BlueStar gdzie cena może być niższa /promocyjna/ w danym dniu a w porcie kupisz po normalnej cenie często wyższej. Na innych wyszukiwarkach ceny są zawyżone.
Są jeszcze połączenia wycieczkowe ,nie ma ich w rozkładzie np. na Delos za 25e/w tym roku może już być ok 30/ ale ze starego portu.
Góra
 PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 24 Lut 2017 21:59 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
szukam promu Piraeus to Paros, 14 maja, niedziela, sa tylko 2 blue star po 20e.

czy ktos orientuje sie jaka jest polityka cenowa? czy sa jakies promo, czy raczej bedzie cena tylko rosnac lub sie nie zmieni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 24 Lut 2017 22:10 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Raczej rosnąć
Góra
 Profil Relacje PM off
ibartek lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 26 Lut 2017 00:35 

ibartek napisał(a):
szukam promu Piraeus to Paros, 14 maja, niedziela, sa tylko 2 blue star po 20e.

czy ktos orientuje sie jaka jest polityka cenowa? czy sa jakies promo, czy raczej bedzie cena tylko rosnac lub sie nie zmieni?


http://travel.viva.gr/ferries/booking/i ... e&hv=false
Cena 20 e jest już ceną promocyjną. W Pireusie przed rejsem cena ta wynosi ok 38 e
Góra
 PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 26 Lut 2017 01:17 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
dzieki, juz zakupione.

mam jeszcze jedno pytanie, chcialbym jednego dnia rano wyskoczyc na Naxos (lub inna wyspe w poblizu) i tego samego dnia wrocic.

czy te duze promy z viva.gr to jedyny sposob, czy moze jest tam jakas lokalna komunikacja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 26 Lut 2017 13:27 

Oczywiście wiesz,że wydruk rezerwacji z vivy należy zamienić na kartonikowy bilet w biurze Blue Stara .W agencjach sprzedających bilety nie zamienisz. Z Paros na Naxos dziennie kursuje ok 6-8 promów. Jesli na wyszukiwarce ich nie ma to znaczy ,że przewożnicy nie podali rozkładu. Paros ma połączenia promowe jeszcze z Antiparos z Pounty . Z Pariki też kursują wycieczkowe łajby brzegiem wyspy,na Antiparos i do zatoki Naousa. Regularne połączenie z innymi wyspami jest jedynie przez duże promy z portu w Parice.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 01 Maj 2017 13:22 

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 6
Witam :) W lipcu wybieram się na Syros. W niedzielę 23:00 ląduję w Atenach, następnie udaję się autobusem X96 na Pireus i o 7:35 prom na wyspę. I właśnie tego dotyczy pytanie czy ma ktoś wiedzę czy na miejscu nie będzie problemu z kupnem biletu? Mam obawę czy na ostatnią chwilę będą wolne miejsca ( nie chcę płacić prowizji za wcześniejszą rezerwację)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 01 Maj 2017 13:38 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
kupilbym wczesniej, nie sadze, ze w porcie i do tego w dniu podrozy bedzie taniej (na Paros kupilem za 20e, teraz jest po 34.5e)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 01 Maj 2017 14:38 

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 6
Dziękuję za podpowiedź, znalazłam za 23,5 E więc chyba kupię. A ty przez jaką stronę kupiłeś na Paros?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 01 Maj 2017 15:34 

Poszukaj cen tutaj http://travel.viva.gr/en/ferries/bookin ... e&hv=false
Twój prom płynie na Samos a nazwa to Nissos Mykonos,i czasami do portu docelowego bilety są tańsze niż na wyspy pośrednie. Przez ten portal śmiało kupujesz online bez żadnej prowizji. Z wydrukiem rezerwacji w porcie odbierasz bilet na ten prom. Zobacz jeszcze inne promy płynące dalej np.na Kos lub Rodos bo może być tak ,że promocja bedzie obowiązywała tam, a na Syros nie będzie. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie wysiąść w połowie drogi.
Ps. jeśli na Syros płyniesz w celach typowo turystycznych ,to zmień ją choćby na Naxos lub Paros.
http://travel.viva.gr/en/ferries/bookin ... e&hv=false
Góra
 PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 01 Maj 2017 15:49 

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 6
Tak jadę w celach typowo turystycznych, ale mam już rezerwację w hotelu. Nie polecasz Syros? Dlaczego? trochę się przestraszyłam:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 01 Maj 2017 16:09 

Syros to mała wyspa z tysiącami mieszkańców. Typowa dla miejscowego ruchu turystycznego,bo z jednej strony tania ,a z drugiej nic tam szczególnego dla turysty nie ma. Mam na uwadze ładne plaże , typowe dla cyklad Chory,widoki itp. Mnie ona nie urzekła. Bardziej turystycznie jak juz to jest na zachodzie i południu wyspy np w Foinikas
Góra
 PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 01 Maj 2017 16:19 

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 6
Wybieram się tutaj: https://www.google.pl/maps/place/Dolphi ... 24.8771527

Nie jesteśmy imprezowi :) a na mapach wygląda przyjemnie. Zrobimy jakieś jednodniowe wypady, myślałam o Mykonos ale może zamienię na Naksos lub Paros jeśli polecasz :)
Dziękuję za podpowiedź w sprawie promu, sprawdziłam i rzeczywiście jest taniej :) 19e
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 01 Maj 2017 21:46 

No to jedziesz do Galissas, byłem tam 2 razy ,nie takie fajne jak Foinikas,ale bardzo i za bardzo spokojne.Nie ma tam ,zadnych baletów i innych imprez,Cisza wieczorami ,zapachy z tawern i specyficzna atmosfera takiej sielanki. Plaża zagospadarowana w fajnej zatoczce między skałami, chyba z niebieską flagą, ale nie ma nawet prysznica tylko kran aby płukać nogi.Dwie ulice na tzw.krzyż i nic tam więcej nie ma. Nie ma też marketu tylko 2 małe sklepiki. Nie wiem na ile czasu tam jedziesz ,ale można się zanudzić powyzej 5 dni. Na wycieczkę jednodniową to najlepiej na Mykonos ,bo na Inne w tym Naxos ,Paros ,na 1 dzień nie zgrasz promu ,ale poszukaj na tym servisie viva travel. Pokazany na google hotel góruje nad całą miejscowością i jest fajnie położony na zboczu góry z widokiem na plaże.
Tutaj centrum z widokiem na twój hotel.Musowo polecam widoczne na google knajpe z souflakami i nie tylko.https://www.google.pl/maps/@37.4200974, ... 312!8i6656
Góra
 PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 02 Maj 2017 08:07 

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 6
Jedziemy na 7 dni, jak nie umrzemy z nudów to dam znać jak było :lol: Tak na serio to wypożyczymy jakiś środek transportu i postaramy się zobaczyć całą wyspę. Na koniec przewidujemy dwa dni w Atenach więc atrakcji nie zabraknie. Dziękuję za polecenie knajpki widziałam ją już na mapach google i zainteresowała mnie, bo wygląda na całoroczną dla lokalsów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 16 Lis 2017 12:38 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 1
Witam. Planuje wycieczkę po greckich wyspach w maju i mam wątpliwości dotyczące połączeń promowych
(pytanie, czy dziennie pływają), a więc podróż zaczynamy od lotu na Mykonos 20 maja, 23 chcielibyśmy popłynąć na Naxos. 27 Naxos-->Paros. 31Paros-->Santorini wylot do Krakowa 5 maja :) Zależy mi na pewnych połączeniach promowych, ponieważ chciałbym rezerwować online noclegi ... proszę o pomoc ??!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 16 Lis 2017 20:25 

Na maj następnego roku obecnie nie znajdziesz wiążących rozkładów promów. Jeśli chcesz przemieścić się tanimi promami musisz brać pod uwagę dni tygodnia i sezon w kursowaniu. Naxos jst dobrą wyspą przesiadkową i aby dotrzeć na Santorini najlepiej z niej wyruszyć.
Jeżeli chcesz przepłynąć trasę Mykonos>Paros>Naxos>Santorini to tak najlepiej. Płynąc z Paros na Santorini i tak prom zawija na Naxos.
Za pokonanie tej trasy zapłacisz ok 45-50e za 3 przeprawy. Możesz spróbować na wyszukiwarce ale na te daty jeszcze może nic nie byćhttp://travel.viva.gr/en/ferries/booking/itineraries?fr=118&tr=80&ddt=2018-05-25&adt=2018-05-28&ret=false&hv=false lub zaglądnąć na strone https://www.bluestarferries.com/en/trav ... ables.html
Obecnie na wyszukiwarkach znajdziesz rozkłąd szybkich i drogich katamaranów.
Najlepiej jak byś znalazł rozkład sezonowy promów Artemis i Aqua Spiryt,oba te promy jeden od Hellenic Sea drugi od Sea Jet i spróbował czy w tych datach odpowiada dzień tygodnia w kursowaniu tego promu.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 15 Sty 2018 11:48 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 6
Witam
Lece w Maju do Aten i zastanawiam się czy w niedzielę będą promy w rozsądnej cenie z Pireusa do Paros.
Z osób które już były jakie wyspy polecacie na cykladach.. nie chce żałować później. Planuje 4 noce w Paros i 3 noce w Santorini.
Czy płynąc z Pireusa tanim promem (widziałem ceny za 38Euro, a nawet ktoś pisał za 20Euro)można trafić po drodze poza Paros na jakąś ładną wyspe ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 15 Sty 2018 12:03 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
kup wczesniej, to beda po 20e. tyle placilem na Paros.

mozna tez trafic na loty po 19e.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group