Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 258 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 04 Cze 2017 18:50 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 31
Czy ktos probowal wypozyczonym autem promem do Albanii? Czy jest to mozliwe? Dodatkowa oplata za wyjazd poza wyspe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#122 PostWysłany: 08 Cze 2017 10:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Wrz 2014
Posty: 51
Może komuś się przyda.

Wypożyczaliśmy skuter w lokalnej wypożyczalni w Benistes ("centrum" miejscowości). Koszt 10 EUR za dzień :-) Pozostawienie skutera przy lotnisku kosztowało nas dodatkowe 5 EUR.
Paliwo to koszt. ok. 1,55 EUR. Zjechaliśmy całą wyspę wzdłuż i wszerz i ostatecznie na paliwo wydaliśmy ok 30 EUR przy przejechaniu ok. 500 km.


Po przylocie z lotniska do Benistes pojechaliśmy taksówką. Znaleźliśmy małżeństwo, które również zmierzało w tamtym kierunku (nie jest to żaden problem). Koszt 30 EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 10 Cze 2017 18:41 

Rejestracja: 23 Mar 2013
Posty: 46
Możesz podać nazwę/adres wypożyczalni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 11 Cze 2017 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Wrz 2014
Posty: 51
@‌Władek‌

https://www.google.pl/maps/place/Auto+M ... d19.914053


Cena wyjściowa (przy wypożyczeniu na jeden dzień) to 15 EUR ale już na przy wypożyczeniu na 3 dni (po naprawdę szybkiej negocjacji) jest 10 EUR za dzień :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 12 Cze 2017 13:33 

Rejestracja: 03 Mar 2015
Posty: 68
Jak dla mnie auto bardziej się opłaca i jest bardziej wygodne (klima, bagaże, brak kasków). 99 E za Pandę na przełomie maj/czerwiec w Corfu + 25 E opcjonalne ubezpieczenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 13 Cze 2017 14:42 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
W pełni sezonu auto nie wychodzi tak tanio, nawet najmniejsze na sierpień 260 euro na tydzień z full ubezpieczeniem - masakra. Chyba, że macie jakieś sprawdzone wypożyczalnie w niższej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 14 Cze 2017 11:57 

Rejestracja: 03 Mar 2015
Posty: 68
Polecam corfu cars - napisz maila z prośbą o dobrą cenę corfucars@hotmail.com

Korzystałem 2 razy, lotnisko - lotnisko, zero problemów, najlepsze ceny, można płacić gotówką bez żadnej karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 24 Lip 2017 08:49 

Rejestracja: 24 Lip 2017
Posty: 1
cześć, w sobotę wróciliśmy z Korfu. Z wypożyczalni śmiało mogę polecić Zeta Car Corfu - https://www.zetacarcorfu.gr/.
Na lotnisku czekał na nas sympatyczny Pan, który sam sprawdził o której mamy lot itp . Zaprowadził do samochodu (początkowo hyundai i20). Po nieudanej próbie uruchomienia podjechaliśmy z nim do biura po nową corse. Wynajmowaliśmy auto od soboty do poniedziałku, zapłaciliśmy 115 e, bez depozytu. Normalna cena u nich to 90 e, 5 e dopłaciliśmy za odbiór na lotnisku, 20 e za pozostawienie w ich biurze w Acharavi jednak... tak się nie stało. Finalnie Giannis nie chciał wcale abyśmy jechali do Acharavi, sam przyjechał do Rody(tu mieszkaliśmy) i odebrał zostawione kluczki do samochodu na recepcji naszego hotelu. Wszystko bardzo sprawnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 21 Sie 2017 22:19 

Rejestracja: 21 Sie 2017
Posty: 1
25.08 lecimy na Korfu i będziemy spać w Rodzie. Chcieliśmy sobie na miejscu pożyczyć samochód na 4 osoby na 1-2 dni. Czy ktoś ma doświadczenia z wypożyczalniami w Rodzie i okolicach? Czy lepiej zarezerwować wcześniej przez www? Trochę się obawiam, bo np. https://corfuexplorecarhire.com/online chce za 1 dzien 119euro za Matiza, a http://www.corfucars4hire.com/searchresults.php tylko 32euro. Boję się, że się natnę na jakieś dodatkowe koszty, które na miejscu byłoby łatwiej wyczaić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 21 Sie 2017 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
120e za 1dzien to rozbój w biały dzień :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 22 Sie 2017 07:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@michaus
Trochę późno zabrałeś się za szukanie auta. Ja w Corfuexplorecarhire płaciłem 100 eu za tydzień + fuul ubezpieczenie 20 eu. (opony, koła , lustra, szyby, podwozie, excess 0 eu).
Wynajmy na jeden dwa dni z reguły są nieopłacalne, relatywnie im wiecej dni tym cena za dzień będzie niższa, no i rezerwacje trzeba robić dużo wcześniej, na ostatni moment ceny szybują.
Głównie musisz pytać ile wynosi Excess to jest tzw. wkład własny, najlepiej żeby był 0 eu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 24 Sie 2017 18:05 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
do Czarny38
Kiedy wypozyczałes w Corfuexplorecarhireh za taka cenę i na jaki termin? Ja rezerwowałam u nich najmniejsze auto (2 osoby) w lutym na sierpień (14-21) i zapłaciłam z full ubezpieczeniem 263 euro. I była to najnizsza cena sposród wypozyczalni miejscowych do których się odzywałam. A tak na marginesie - wypozyczalnia super. Czekaja na lotnisku z kartką z twoim nazwiskiem , do biura 1 min, nie ma kolejek. Samochód , co prawda o przebiegu 100 tyś!, wiec nie najnowszy. Bez karty kredytowej, zwrot o 5 rano (tu dopłaciłam 15 euro) ale zostawiliśmy na parkingu przy samym terminalu z kluczykami pod wycieraczką i bilecikiem do zapłaty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 25 Sie 2017 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@nina104
W zeszłym roku, termin 03.10 do 10.10. dlatego tak tanio. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 28 Sie 2017 21:18 

Rejestracja: 29 Maj 2015
Posty: 75
ile kosztuje wykup ubezpieczenia w corfucars4hire.com? chcemy wziac fiata pande na okres 02.09-09.09 z odbiorem i zwrotem na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 29 Sie 2017 09:11 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
Mietek, zapytaj się u nich bezpośrednio , szybciej dostaniesz odp, ale z tego co pamiętam to jest +- 20 euro ale to było w maju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 29 Sie 2017 10:42 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 45
m.mietek napisał(a):
ile kosztuje wykup ubezpieczenia w corfucars4hire.com? chcemy wziac fiata pande na okres 02.09-09.09 z odbiorem i zwrotem na lotnisku.

Witaj.
W niedzielę wróciłem z Corfu. Miałem Fieste na tydzień z tejże firmy. Po kolei.
Po wylądowaniu miął czekać Pan z tabliczką . 5, 10 15 minut nikogo nie ma. Telefon za 10 minut ktoś będzie po 20 minutach kolejny juz zaraz ktoś przyjedzie. Po godzinie w końcu wreszcie umowa spisana na ławce przy terminalu, gotówka i po odbiór auta. Wszystko niby ok rozstajemy się- jedziemy. Po paru kilometrach stwierdzam, że zawieszenie jest fatalne ( odczuwalne mocniej tylko na dołkach - damy rade ) ale...czemu ta klima taka słaba dmucha tylko na szybę- linka od pokrętła od kierunku nawiewu urwana. Następnego dnia telefon do firmy. Tak tak dziś zadzwonię i przyślę mechanika. 1 dzień cisza drugi cisza..dzwonie po 3 dniach ..tak ktoś dziś podjedzie do hotelu.Oczywiści reakcji brak. Dzień przed odjazdem dzwonie pytam czemu tak traktują klientów nie poważnie i co proponują w ramach rekompensaty za zepsuty nawiew (muszę z szefem ustalić i takie tam) ostatecznie powiedziałem że oddaje samochód nie zatankowany do połowy tylko tak jak mi wyjdzie po dojechaniu na lotnisku zostawiam - ok zgadzają się mocno ,,skruszeni''
Reasumują na przyszłość nie brałbym w tej firmie auta (małej firmie) zwłaszcza w Grecji . W razie awarii nie wiem i nie mam pewności ile bym czekał na ich reakcje i czy byli by w stanie zapewnić auto zastępcze.
To moja uwaga moje odczucia.
Co do ubezpieczenia tj symulacja na stronie zaś za extra tj,. szyby lusterka 5 EURO za dzień .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 30 Sie 2017 07:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
Trudno się z przedmówcą nie zgodzić że małe lokalne wypożyczalnie nie są w stanie tak szybko zareagować jak byśmy tego oczekiwali jeżeli chodzi o assistance.
Niemniej jednak trzeba się zastanowić jaka jest alternatywa? duża sieciówka? która wymaga postawienia w depozyt nierzadko nawet 1000 eu w formie blokady na karcie kredytowej.
Osobiście nie skreślałbym wypożyczalni corfucars4hire, prawdziwy test byłby wtedy gdyby auto stanęło na drodze, myślę że nie zostawili by bez pomocy.
W Grecji takie problemy jak: słaby nadmuch czy jakość zawieszenia na dołkach nie są traktowane zbyt poważnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 11 Wrz 2017 00:23 

Rejestracja: 29 Maj 2015
Posty: 75
My juz po powrocie :) poniewaz opinia pojawila sie przed samym wyjazdem, to postanowilismy juz na wariata nie zmieniac rezerwacji w corfucars4hire. Nasze doswiadczenia okazaly sie jak najbardziej pozytywne, bralismy pande, na miejscu okazalo sie ze dostalismy nowa Micre, co bardziej nam odpowiadalo bo byla troche wieksza :) lot nam sie opoznil, dodatkowo czekalismy na bagaz przez co mielismy opoznienie prawie 2 godzinne (w stosunku do przeslanej godziny odbioru samochodu). Jakie bylo nasze zdziwienie jak usmiechniety pracownik wypozyczalni powital nas na lotnisku, z informacja ze nic sie nie stalo i zebysmy sie tym nie przejmowali bo nie nasza wina. Nastepnie szybko spisana umowa, dostalismy samochod z pustym bakiem i tak samo mielismy oddac bez paliwa. Oddajac auto mielismy zostawic je na parkingu zostawiajac kluczyki w srodku. Tak wiec pracownika widzielismy raz, tylko podisujac umowe. A i warto brac ubezpieczenie, jak zwiedzalismy kanal milosci, to na parkingu ktos nam zarysowal zderzak, tak wiec nie musielismy sie martwic jakimis dodatkowymi kosztami. A tak wogole zjechalismy cala wyspe tankujac za 25 euro i robiac 330 km :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#139 PostWysłany: 12 Wrz 2017 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 10
Czy poleci ktoś wypożyczalnię aut w Acharavi? Interesuje nas tanie auto lub skuter na jeden dzień :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: ValuePlus - uwaga!
#140 PostWysłany: 18 Wrz 2017 14:26 

Rejestracja: 18 Wrz 2017
Posty: 3
dzięki za opinie dodane w tym wątku, pozwoliły znaleźć optymalną ofertę na samochód.

chciałbym jednak odradzić firmę ValuePlus (corfucarrentals.com). zaczęło się od wypożyczenia kabrioleta, który był dosyć mocno wyeksploatowany. po jednym dniu jeżdżenia zepsuło się w nim sprzęgło (chyba), czego efektem było utrudnione wrzucanie biegów. wrzucanie jedynki czy wstecznego zajmowało 15 minut i trzeba było użyć do tego ogromnej siły (cała sytuacja mega niebezpieczna na górzystej wyspie, gdzie trzeba często redukować i cofać).

zostało to zgłoszone firmie i trzeba przyznać, że dosyć szybko wymienili samochód, ale niestety na taki z innej klasy (słabszej). ten na szczęście działał, ale firma sama nie kwapiła się do zwrócenia różnicy za opłatę pomiędzy dwoma kategoriami. musiałem się telefocznie użerać z właścicielem i jeszcze specjalnie tam pojechać drugi raz, ponieważ za pierwszym razem zostałem spławiony wymówką, że szefa nie ma. pieniądze za różnicęw końcu do mnie trafiły, ale nie w takiej wysokości jakbym od razu zabukował słabsze auto - właściciel tłumaczył się swoim cennikiem i tym, że cena pokazywana na stronie zawiera rabaty (pokrętnę tłumaczenie).

podsumowując:
sytuacja była słaba, bo czuliśmy się w pierszym aucie niebezpiecznie i jestem przekonany, że mieli świadomość, że auto jest wadliwe.
poza tym dopraszanie się o zwrot pieniędzy nie powinno tak wyglądać, a kwota zwrócona powinna być większa.

polecam ostrożność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 258 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group