Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Cze 2021 01:30 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 209
niebieski
Czy ktoś z Was wypożyczał w Rodos Economy Rent a Car i ma jakieś doświadczenia z tą wypożyczalnią?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 07 Lip 2021 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Polecam http://www.rodoscars.gr

Szybkie wydanie auta, zwrot zaoczny na lotnisku wczesnym rankiem. Żadnych problemów i pełne ubezpieczenie.
Brak blokady środków na karcie.

Duża zaleta to możliwość wzięcia auta na mieście i oddanie na lotnisku (wtedy do ceny doliczają 10 EUR).

ps. W przypadku wzięcia auta na mieście trzeba przyjść dzień przed planowanym odebraniem auta w celu rezerwacji.


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 07 Lip 2021 17:06, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
skrzat lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 08 Lip 2021 00:21 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 209
niebieski
Wczoraj wróciłem z Rodos i mogę z czystym sumieniem polecić Rhodes Economy Rent a Car.
https://www.rental-car-rhodes.com/
Wynajem bezproblemowy. Zarezerwowana Kia Picanto za 145 euro na 8 dni z pełnym ubezpieczeniem. Dostałem klasę wyższe Suzuki Celerio w niezłym stanie z przebiegiem 48 tys. km. Płatność gotówką, jako zabezpieczenie trzeba zostawić 100 euro zwrotnego depozytu w gotówce lub nr karty debetowej/kredytowej. Odbiór na lotnisku z parkingu Rodos Cars, zwrot w godzinach porannych. Kluczyki wrzuciłem przez specjalny otwór do budki na parkingu.
Samochód był oklejony logo Rodos Cars, umowa podpisana na stanowisku Rodos Cars w hali przylotów, więc zastanawiam się, czy to nie jest część tej wypożyczalni o której pisze @pawfazi. Widziałem na wyspie bardzo dużo samochodów z Rodos Cars.
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 15 Maj 2022 19:40 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 216
Kłaniam się.
Czy ktoś przymierzał się do wynajęcia auta latem tego roku?
Ja - szczerze mówiąc - jestem w szoku patrząc na ceny. Wychodzi mi jakoś 100% więcej niż rok wcześniej :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 05 Cze 2022 18:51 

Rejestracja: 18 Cze 2017
Posty: 85
Loty: 45
Kilometry: 111 446
Ja mam zarezerwowany tygodniowy wynajem auta klasy a za 220e z full ubezpieczeniem w auto tour.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 06 Cze 2022 10:13 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 216
Dobra cena.
Mnie na tydzień w pierwszej połowie lipca nie udaje się znaleźć poniżej 280 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 30 Cze 2022 08:57 

Rejestracja: 30 Cze 2022
Posty: 1
-- 30 Cze 2022 08:57 --

Czesc,

je lece 23-26 wrzesnia i auto na 3 dni znalazlem najtaniej za 150 euro z full insurance. Czy to normalna cena teraz? :(

-- 30 Cze 2022 08:57 --

Czesc,

je lece 23-26 wrzesnia i auto na 3 dni znalazlem najtaniej za 150 euro z full insurance. Czy to normalna cena teraz? :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 30 Cze 2022 09:09 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 678
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Zależy jaka klasa samochodu, ale zobacz tu, taniej 120 eur.
https://wiemgdziejade.pl/formularz_wyna ... kraj=Rodos
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 30 Cze 2022 09:13 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
może jednak rower ;)
Rachunek grozy z Rodos. Nie uwierzycie, ile kosztuje litr benzyny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 30 Cze 2022 09:26 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
W ubiegłym tygodniu na Kefalonii tankowałem pb95 za 2,6 euro , także ten Pan z Rodos nie ma się czym chwalić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 30 Cze 2022 21:28 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 216
Wynajem samochodów jednak ładnie potaniał. Ja z 270 euro (co miesiąc temu było dobrą ceną) zszedłem do 170 za tydzień w lipcu.
Cena paliwa jest jaka jest, na szczęście Rodos nie jest dużą wyspą :-P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 01 Lip 2022 16:18 

Rejestracja: 18 Cze 2017
Posty: 85
Loty: 45
Kilometry: 111 446
@Laczek Feluś w jakiej wypożyczalni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 01 Lip 2022 18:55 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 216
Exer przez Discover Cars.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 03 Paź 2022 19:49 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Trzy doby na Rodos w firmie Monza Rent a Car Rhodes. Rezerwacji dokonywałem w ostatniej chwili 30 sierpnia, odbiór samochodu 5 września. Wyszukanie na kayak.ie i przekierowanie na GotRentalCars. Wybierałem kierując się ceną i opiniami o wypożyczalni. Monza nie była najtańszą ofertą, taniej było w ABBYCAR rentals, ale ta ostatnia miała zdecydowanie gorsze opinie i była dalej od lotniska. Podczas rezerwacji nie brałem dodatkowego ubezpieczenia CDW, ponieważ posiadam Karta kredytowa Mastercard PLATINUM / Visa INFINITE. Zapłaciłem 70 EUR. Warto robić screeny, bo po udanej płatności nie przyszedł do mnie żaden mail z potwierdzeniem oraz voucherem od GotRentalCars. Numer rezerwacji ze screena pozwolił mi wejść na konto i ściągnąć Voucher dla wypożyczalni. Po odbiór samochodu udałem się autobusem z Rodos. Przystanek jest koło wypożyczalni.

Sam proces pożyczenia bardzo szybki. Oczywiście byłem zachęcany do kupienia ich ubezpieczenia, nawet w dobrej cenie, bo 23 EUR na trzy dni i mam spokój ze szkodami. Nie wziąłem. Dałem kartę kredytowa i w terminalu zrobiono na niej prawidłową blokadę na 600 EUR.
Załącznik:
PKO-BP-karta-kredytowa-blokada.jpg
PKO-BP-karta-kredytowa-blokada.jpg [ 32.86 KiB | Obejrzany 2545 razy ]


Wydanie samochodu dziwne, bo nie zaznaczano żadnych rys na protokole (a było co zaznaczać), tylko poproszono mnie o robienie zdjęć wszystkim widocznym uszkodzeniom i rysom. Pracownik wypo. miał tablet i też robił te foty. Zrobiłem milion zdjęć każdej rysce, z bliska i daleka, ale i tak następnego dnia znalazłem jedną, której nie widziałem w dniu odbioru. Samochód dostałem z połową baku i taki miałem oddać. Nie lubię tej metody, bo trzeba liczyć zużycie i często tankować małe ilości benzyny, żeby przy oddawaniu nie "przelać" połowy baku.
Samochód oddany po trzech dniach bez żadnych problemów. Nie znaleziono żadnych nowych rys (pracownik specjalnie ich nie szukał), bak się zgadzał. Z wypożyczalni odwieźli mnie na lotnisko busikiem, skąd łapałem autobus do miasta. Nowością było dla mnie nie zdejmowanie blokady z karty w terminalu. Pracownicy powiedzieli, że to jest w gestii banku i to on ma zrobić do 30 dni. Blokada zniknęła z karty po tygodniu.

Przez trzy dni zrobiłem 430 km, tankowałem trzy razy (w sumie 24 litry) za 50 EUR. Litr kosztował chronologicznie (2.10, 2.097, 2.049 EUR)

Polecam trasę z Rodos do Paralia Prasonisiou wzdłuż zachodniego brzegu. Piękne widoki, kręte drogi, góra dół, częste zmienianie biegów. Drogi są tam zdecydowanie mniej ruchliwe. Jest tam fajna, długa prosta od Apolakkia, wzdłuż morza. Pusta, szeroka i dużo możliwości do zatrzymania się i podziwiania widoków. Po wschodniej części wyspy gówna droga mocno zatłoczona, od zjazdu na Seven Springs dwupasmowa w obu kierunkach aż do Rodos. Styl jazdy mieszkańców irytujący, hamowaniem w ostatniej chwili i skręt bez kierunku to norma. Piesi natomiast potrafią nagle wejść na ulicę w nieoznaczonym miejscu. Mieszkałem w Rodos i w związku z powyższym najbardziej emocjonujące były wyjazdy i powroty do miasta. Jeździłem również po centrum wyspy Villa Mussolini, Campochiaro (former Italian settlement), gdzie drogi bywają gorsze i bardziej wymagające.
W mieście parkowałem na darmowym parkingu. Zawsze było wolne miejsce.
Wypożyczono mi Nissana Micrę, idealnego na takie warunki. Do Siedmiu Źródeł jest bardzo stromy podjazd i na dwójce dał radę.
Załącznik:
20220905_140456.jpg
20220905_140456.jpg [ 290.61 KiB | Obejrzany 2545 razy ]


Wypożyczalnie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 03 Paź 2022 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Ja w lipcu brałem auto z https://www.luxury-car.gr/
Było najtaniej w moim terminie. Samochód czekał pod lotniskiem w strefie kiss & fly. Oddaje się na parkingu naprzeciw wejścia , a klucze zostawia w strażnikowi w budce.
Zero depozytu. Można chyba płacić gotówką, ale ja płaciłem curve.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 17 Maj 2023 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 70
Kilometry: 127 711
niebieski
Ktoś wypozyczał w tym roku na rodos ? Cos aktualnie polecacie ? Monza ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 04 Paź 2023 20:57 

Rejestracja: 05 Sty 2015
Posty: 28
Loty: 59
Kilometry: 94 484
Właśnie wróciliśmy z Rodos. Auto wypożyczone w RODOS CARS. Jak najbardziej polecam. Za cały tydzień wynajmu (25.09 - 2.10) wyszło 156 EUR - pełne ubezpieczenie, 0 EUR depozytu, możliwość płatności Revolutem.
Do tego jak ktoś leci z dzieckiem to za 14 EUR na cały pobyt można wypożyczyć booster seat.
Auto zamawialiśmy klasy Kia Picanto (or similiar), dostaliśmy Renault Twingo, 65 tys. km przebiegu. Dawał radę nawet pod górkę (np. na Filerimos). Wypożyczalnia raczej popularna na wyspie, wszędzie można zobaczyć auta z ich napisem. Zarówno wydanie auta jak i zwrot bezproblemowy (pracownik obszedł auto, sprawdził stan baku paliwa i tyle).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 10 Paź 2023 08:52 

Rejestracja: 02 Maj 2018
Posty: 10
Cześć,
Mogę potwierdzić bezproblemowe wypożyczenie auta w: https://www.rental-car-rhodes.com/ (02-09.10.2023)
Rezerwacja poprzez stronę, 140,50 Euro z pełnym ubezpieczeniem za suzuki celerio (małe autko segment A)
Odbiór i zwrot przy lotnisku bez problemowo.
To jest spora lokalna firma, więc można polecić. Dużo samochodów z ich nazwą jeździ po wyspie.
Jeśli jeszcze nie wypożyczałeś samochodu na wyspach Greckich, to spokojnie, nie musisz się stresować, robić zdjęć itd.
Ludzie tam mają rozsądne podejście i nikt nie liczy rysek, pełen luz. Przy odbiorze Pani obeszła samochód i tyle.
Paliwo powyżej 2 Euro za litr, więc warto rozważyć auto segmentu A.
Najtaniej jest na stacjach Shell, ale jest ich mało, ja zauważyłem 2 na wyspie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 10 Kwi 2024 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2016
Posty: 6
Loty: 87
Kilometry: 191 938
Cześć,
Potwierdzam bezproblemowe i terminowe wypożyczenie w rental-car-rhodes.com
Wybierając termin przez www pokazało mi 47,62 euro ale z zastrzeżeniami:
- Insurance with maximum excess 700 €
- Rental warranty 700 €
więc napisałem do nich maila ze zrzutem ekranu.
Szybko odpowiedzieli, że za 60 euro w gotówce jest pełne ubezpieczenie.
Zarezerwowałem mailowo i wysłałem zdjęcia prawa jazdy w załączeniu.
Car:Fiat Panda A/C or similar
Pickup Location: airport Rodos
Pickup Date & Time: 2024-04-04 09:00 PM
Drop Off Location: airport Rodos
Drop Off Date & Time: 2024-04-08 08:00 AM
The Fiat Panda or similar for these days cost 60 euro with 100% full insurance and free kilometer.
Przy odbiorze na lotnisku Panda miała kilka rys, zrobiłem zdjęcia ale przy oddaniu sympatyczna Pani Zoi nawet nie obeszła samochodu, sprawdziła tylko stan paliwa.
Samochód dość nowy, przebieg 60 000, o dziwo z systemem start/stop (co może się przydać w miesiącach wakacyjnych).
Benzyna 95 po 2 euro z groszami. Zrobiliśmy 330 km. Tankowałem dwa razy po 10 litrów i spokojnie starczyło (klima była potrzebna prawie cały czas).
Sporo stacji Shell na wyspie - około 10 - sprawdzałem, wszędzie podobne ceny. Przeczytałem, że mogą być nieczynne w niedzielę, ale dopytywałem na miejscu i są czynne (tankowałem w niedzielę).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group