Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 248 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 27 Wrz 2021 14:21 

Loty: 54
Kilometry: 70 847
@maxikq - powód jest jak w większości wakacyjnych destynacji. W związku z COVIDem wypożyczalnie mocno obcięły flotę aut i bardzo zmniejszyła się dostępność produktu. Przez to utrzymują wyższe ceny. Dotyczy to nie tylko Grecji, ale również Kanarów, które słyną z taniego i łatwego wynajmu.

#242 PostWysłany: 30 Wrz 2021 22:57 

Yuhri napisał(a):
Yuhri napisał(a):
Znajoma w czerwcu wypożyczala skuter w firmie abba
https://abbarentalscorfu.com/car-terms-2/

Zero depozytu, płatność gotówką.
Sprawdziłem ceny i taniej nie znalazłem nigdzie na forum

Zarezerwowałem auto w tej firmie, 197E od środy do środy, Fiat Panda. Przedpłata 9E na konto Paypal. Na miejscu płatność reszty kartą. Oddanie auta w umówione miejsce, kluczyk pod dywanik. Polecam, kontakt przez WhatsApp, odpisują po chwili. Rezerwacja przez stronę.
Myślicie ze podwiza. Skuter pod hotel? Bo niw wiedzę w opcjach miejscowości Roda.. Ewentualnie czy w Roda znajdę jakąś sensowną wypożyczalnia skuterów? Min 125cc
 Relacje PM off  

#243 PostWysłany: 27 Paź 2021 10:19 
Awatar użytkownika

srebrny
Potwierdzam dobrą opinię o wypożyczalni Fair Deal Corfu Car Rental.
Brałem w pażdzierniku Fiata Pandę na 5 dni za 146e ( baza 111e + ubezpieczenie 25e + 15e wydanie pojazdu po g.22 - w moim przypadku po północy). Pojazd z pełnym ubezpieczeniem C.S.D.W z zerowym udziałem własnym i 24/7 assistance. Żadnego depozytu, kart kredytowych/debetowych. Przy płatności gotówką dodatkowe 3% rabatu od ceny końcowej.
Bardzo miła obsługa. Odbiór 2 osób z lotniska w 3 min od wykonanego telefonu, samochodem, którym mieliśmy jeżdzić. Przekazanie samochodu max 5 minut. Przy zwrocie zero oglądania pojazdu, tylko pytanie czy wszystko było ok i natychmiastowa odwózka naszą Pandą na lotnisko z podziękowaniem i życzeniem dobrego lotu. Jak ktoś chce to może się przejść do nich na piechotę, bo mieszczą się jakieś 300-400 metrów od wyjazdu z lotniska.
Otrzymany samochód praktycznie nówka z minimalnym przebiegiem - absolutnie żadnych problemów technicznych.
Z czystym sumieniem polecam.
https://corfucarsrental.com/
Rockriderr lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.

#244 PostWysłany: 02 Maj 2022 22:36 

danziger napisał(a):
Potwierdzam dobrą opinię o wypożyczalni Fair Deal Corfu Car Rental.
Brałem w pażdzierniku Fiata Pandę na 5 dni za 146e ( baza 111e + ubezpieczenie 25e + 15e wydanie pojazdu po g.22 - w moim przypadku po północy). Pojazd z pełnym ubezpieczeniem C.S.D.W z zerowym udziałem własnym i 24/7 assistance. Żadnego depozytu, kart kredytowych/debetowych. Przy płatności gotówką dodatkowe 3% rabatu od ceny końcowej.
Bardzo miła obsługa. Odbiór 2 osób z lotniska w 3 min od wykonanego telefonu, samochodem, którym mieliśmy jeżdzić. Przekazanie samochodu max 5 minut. Przy zwrocie zero oglądania pojazdu, tylko pytanie czy wszystko było ok i natychmiastowa odwózka naszą Pandą na lotnisko z podziękowaniem i życzeniem dobrego lotu. Jak ktoś chce to może się przejść do nich na piechotę, bo mieszczą się jakieś 300-400 metrów od wyjazdu z lotniska.
Otrzymany samochód praktycznie nówka z minimalnym przebiegiem - absolutnie żadnych problemów technicznych.
Z czystym sumieniem polecam.
https://corfucarsrental.com/

Dzięki za polecenie. Również potwierdzam i polecam. Nie musiałem nawet do biura się fatygować - gość czekał z autem i kartką z nazwiskiem przy wyjściu z lotniska. Zapłaciłem 127 euro /4 dni Peugeot 208. Pan nie miał wydać ze 150 i zaproponował, że mogę zapłacić przy zwrocie auta lub on mi wtedy odda 23 euro. Wybrałem drugą opcję. Wysłałem sms jak byłem na lotnisku i za 3 min pracownik podjechał rzucił pobieżnie okiem na auto z zewnątrz, oddał 23 euro o które nie musiałem się upominać bo pamiętał. Życzył mi udanego lotu i jak już chciałem iść w kierunku kontroli bezpieczeństwa to mnie jeszcze zawołał bo uchwyt do nawigacji zostawiłem w aucie. Naprawdę fair
 Relacje PM off
danziger lubi ten post.

#245 PostWysłany: 17 Maj 2022 00:03 

Witajcie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z wypożyczalnią Imperial na Korfu? Ceny mają dość konkurencyjne i można znaleźć pozytywne opinie, ale gdyby ktoś miał przetestowane to bardzo proszę o informację, czy warto skorzystać z tej wypożyczalni?
 Relacje PM off  

#246 PostWysłany: 25 Maj 2022 22:37 

Hej,
W maju 2022, w polecanej wcześniej wypożyczalni Value Plus wypożyczyłem Seata Mii na 7 dni (od soboty do soboty, cena w sumie z dodatkowym pełnym ubezpieczeniem (35€) i zniżką za rezerwację tydzień przed przyjazdem: 194€) . Wypożyczałem auta w różnych krajach i na różnych wyspach, ale pierwszy raz miałem do czynienia z tak miłą i profesjonalną obsługą. Nie dość, że facet wszystko opowiedział co jest na umowie i jak postępować w razie wypadku czy uszkodzenia auta, to udzielił szczegółowej instrukcji korzystania z tego samochodu :)
Niestety dzień przed końcem, na parkingu przed sklepem ktoś uderzył lekko w lusterko kierowcy, tak, że wypadła wkładka i się potłukła (albo jak twierdził później właściciel - ktoś zrobił sobie podmiankę tej wkładki).
Na drugi dzień, przy zwrocie auta, nie było żadnego problemu, miły pan powiedział, żeby się nie przejmować, sprawdził tylko poziom paliwa i podwiózł na lotnisko.
Przy płatności gotówką i wykupieniem pełnego ubezpieczenia, karta kredytowa nie była potrzebna.
Co do samego auta - Seat Mii zbyt wiele mocy nie ma, ale na korfiańskie drogi wystarczało. Duży plus za średnie spalanie :!: - 4,2l/100km, co przy cenie benzyny 2,25€/l miało znaczenie 8-)
 Relacje PM off
worminfested lubi ten post.

#247 PostWysłany: 08 Cze 2022 15:05 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Brałem samochód w Corfu Plus - tanio jak na obecne warunki (30 EUR za jednodniowy wynajem) i jako jedyni z niewielu nie robili problemu z wynajmem na 1 dzień - tak to wszyscy wybrzydzają jak nie wiem...
Samochód to stara, sfatygowana Panda (wszystkie inne ich auta wyglądały dużo lepiej). Dla mnie wystarczająca, wyjazd był total-low cost, ale na bardziej ambitny wynajem bym takiego nie chcial... Wkład własny 300 EUR ale tylko przy stłuczce/wypadku, nie przy rysach parkingowych... Chyba,bo w sumie wszyscy mają to gdzieś.
Przyjechali po nas w umówione miejsce, podwieźli do biura, umowa w 30 sekund (spisanie numeru prawa jazdy tylko oraz imienia i nazwiska, nic więcej), gotówka do ręki i do widzenia. Na powrocie przekazanie kluczyków, nikt na nic nie patrzył.

Aha - w opiniach google powtarza się, że jak ktoś klepie wcześniej, to tydzień przed wyjazdem szantażują go, że albo dopłaci 100% albo kasują rezerwację - super uczciwe podejście, wali polskimi góralami Grecją ;-)

Zalety:
- operatywni, pomogli w szalonym wynajmie last minute, prawie wszyscy inni mi odmawiali, strasznie rozkapryszone księżniczki w tej branży
- dobry kontakt mailowy
- szybkie ogarnięcie wynajmu

wady:
- słaby stan samochodu
- ubezpieczenie na gębę
- nie dowożą na lotnisko, ale po przejściu z lotniska 3 km do Pontikonisi już spoko

Ogólnie ja byłem zadowolony w mojej dość specyficznej sytuacji, choć wypożyczalnia raczej bez szału ;-)

Paliwo 2,35-2,45 benzyna, ok.1,90 diesel
 Relacje PM off
worminfested lubi ten post.

#248 PostWysłany: 08 Cze 2022 15:49 
Awatar użytkownika

Loty: 208
Kilometry: 369 845
niebieski
Czy ktoś może korzystał z wypożyczalni ABBA Rentals i może podzielić się wrażeniami?
https://abbarentalscorfu.com/
 Relacje PM off  

[ 248 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], LukasPi oraz 3 gości