Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 541 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 29 Paź 2021 22:36 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 322
Kilometry: 550 597
Kilka słów o niedawnym wynajmie samochodu na lotnisku Chania.

Pośrednik: Economycarrentals

Wypożyczalnia: CarQ

Samochód: mieliśmy rezerwację na Fiata Pandę lub podobny. Dostaliśmy Kia Picanto. Opcja full-full, bez limitu km, podstawowe ubezpieczenie.

Cena: 93,90 euro za 7 dni w październiku; z tego zaliczka (bądź jak kto woli prowizja pośrednika) 11,96 euro płatna przy rezerwacji, pozostała kwota w wysokości 81,94 euro płatna na miejscu.

Odbiór samochodu: przy wyjściu z airside czeka gość z tabletem, na którym wyświetlone jest moje imię i nazwisko. Idziemy jakieś 200-300 metrów od terminalu i tam stoi nasz samochód. Nie ma klasycznego biura tylko spory parking, na którym niewielkie stanowiska z nazwą wypożyczalni. Mamy umowę na CarQ, ale papiery podpisujemy z BestWheels (taka jest też naklejka na szybie). Miła pogawędka o temperaturach (jak wylatywaliśmy z Modlina to było 0 stopni i odladzanie samolotu), potem tłumaczę, że mam ubezpieczenie na cały rok – nie ma absolutnie żadnego nacisku na wykupienie ich ubezpieczenia. Depozyt 650 euro, zgodnie z warunkami ECR. Nie było problemu, żeby depozyt i płatność za wynajem zrealizować różnymi kartami. Samochód prawie nówka – nieco ponad 10 tys. km przebiegu, zatankowany do pełna. Przejechaliśmy po wyspie nieco ponad 600 km, wszystko w jak najlepszym porządku, wszędzie dawał radę. Mocno się przybrudził przez ten tydzień, zainwestowałem więc 2 euro w myjnię na koniec wynajmu.

Zwrot samochodu: choć przyjeżdżamy wcześniej niż zadeklarowaliśmy, na parkingu czeka na nas tym razem miła pani – sprawdza stan paliwa w baku, jest nawet zaskoczona czystością samochodu, więc tłumaczę, że byłem na myjni 8-) Na koniec prośba o wystawienie opinii i do widzenia. Blokada zwolniona po 5 dniach – całkiem niezły wynik.

Podsumowanie: nie mam zastrzeżeń, spokojnie mogę polecić wypożyczalnię.

[ 541 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość