Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 259 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 27 Wrz 2021 14:21 

Rejestracja: 08 Sie 2015
Posty: 25
Loty: 54
Kilometry: 70 847
@maxikq - powód jest jak w większości wakacyjnych destynacji. W związku z COVIDem wypożyczalnie mocno obcięły flotę aut i bardzo zmniejszyła się dostępność produktu. Przez to utrzymują wyższe ceny. Dotyczy to nie tylko Grecji, ale również Kanarów, które słyną z taniego i łatwego wynajmu.
_________________
https://my.flightradar24.com/Juventino10/flights
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#242 PostWysłany: 30 Wrz 2021 22:57 

Rejestracja: 17 Sie 2014
Posty: 19
Yuhri napisał(a):
Yuhri napisał(a):
Znajoma w czerwcu wypożyczala skuter w firmie abba
https://abbarentalscorfu.com/car-terms-2/

Zero depozytu, płatność gotówką.
Sprawdziłem ceny i taniej nie znalazłem nigdzie na forum



Zarezerwowałem auto w tej firmie, 197E od środy do środy, Fiat Panda. Przedpłata 9E na konto Paypal. Na miejscu płatność reszty kartą. Oddanie auta w umówione miejsce, kluczyk pod dywanik. Polecam, kontakt przez WhatsApp, odpisują po chwili. Rezerwacja przez stronę.
Myślicie ze podwiza. Skuter pod hotel? Bo niw wiedzę w opcjach miejscowości Roda.. Ewentualnie czy w Roda znajdę jakąś sensowną wypożyczalnia skuterów? Min 125cc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 27 Paź 2021 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Potwierdzam dobrą opinię o wypożyczalni Fair Deal Corfu Car Rental.
Brałem w pażdzierniku Fiata Pandę na 5 dni za 146e ( baza 111e + ubezpieczenie 25e + 15e wydanie pojazdu po g.22 - w moim przypadku po północy). Pojazd z pełnym ubezpieczeniem C.S.D.W z zerowym udziałem własnym i 24/7 assistance. Żadnego depozytu, kart kredytowych/debetowych. Przy płatności gotówką dodatkowe 3% rabatu od ceny końcowej.
Bardzo miła obsługa. Odbiór 2 osób z lotniska w 3 min od wykonanego telefonu, samochodem, którym mieliśmy jeżdzić. Przekazanie samochodu max 5 minut. Przy zwrocie zero oglądania pojazdu, tylko pytanie czy wszystko było ok i natychmiastowa odwózka naszą Pandą na lotnisko z podziękowaniem i życzeniem dobrego lotu. Jak ktoś chce to może się przejść do nich na piechotę, bo mieszczą się jakieś 300-400 metrów od wyjazdu z lotniska.
Otrzymany samochód praktycznie nówka z minimalnym przebiegiem - absolutnie żadnych problemów technicznych.
Z czystym sumieniem polecam.
https://corfucarsrental.com/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#244 PostWysłany: 02 Maj 2022 22:36 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 6
danziger napisał(a):
Potwierdzam dobrą opinię o wypożyczalni Fair Deal Corfu Car Rental.
Brałem w pażdzierniku Fiata Pandę na 5 dni za 146e ( baza 111e + ubezpieczenie 25e + 15e wydanie pojazdu po g.22 - w moim przypadku po północy). Pojazd z pełnym ubezpieczeniem C.S.D.W z zerowym udziałem własnym i 24/7 assistance. Żadnego depozytu, kart kredytowych/debetowych. Przy płatności gotówką dodatkowe 3% rabatu od ceny końcowej.
Bardzo miła obsługa. Odbiór 2 osób z lotniska w 3 min od wykonanego telefonu, samochodem, którym mieliśmy jeżdzić. Przekazanie samochodu max 5 minut. Przy zwrocie zero oglądania pojazdu, tylko pytanie czy wszystko było ok i natychmiastowa odwózka naszą Pandą na lotnisko z podziękowaniem i życzeniem dobrego lotu. Jak ktoś chce to może się przejść do nich na piechotę, bo mieszczą się jakieś 300-400 metrów od wyjazdu z lotniska.
Otrzymany samochód praktycznie nówka z minimalnym przebiegiem - absolutnie żadnych problemów technicznych.
Z czystym sumieniem polecam.
https://corfucarsrental.com/

Dzięki za polecenie. Również potwierdzam i polecam. Nie musiałem nawet do biura się fatygować - gość czekał z autem i kartką z nazwiskiem przy wyjściu z lotniska. Zapłaciłem 127 euro /4 dni Peugeot 208. Pan nie miał wydać ze 150 i zaproponował, że mogę zapłacić przy zwrocie auta lub on mi wtedy odda 23 euro. Wybrałem drugą opcję. Wysłałem sms jak byłem na lotnisku i za 3 min pracownik podjechał rzucił pobieżnie okiem na auto z zewnątrz, oddał 23 euro o które nie musiałem się upominać bo pamiętał. Życzył mi udanego lotu i jak już chciałem iść w kierunku kontroli bezpieczeństwa to mnie jeszcze zawołał bo uchwyt do nawigacji zostawiłem w aucie. Naprawdę fair
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
#245 PostWysłany: 17 Maj 2022 00:03 

Rejestracja: 30 Sie 2021
Posty: 7
Witajcie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z wypożyczalnią Imperial na Korfu? Ceny mają dość konkurencyjne i można znaleźć pozytywne opinie, ale gdyby ktoś miał przetestowane to bardzo proszę o informację, czy warto skorzystać z tej wypożyczalni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 25 Maj 2022 22:37 

Rejestracja: 25 Maj 2022
Posty: 3
Hej,
W maju 2022, w polecanej wcześniej wypożyczalni Value Plus wypożyczyłem Seata Mii na 7 dni (od soboty do soboty, cena w sumie z dodatkowym pełnym ubezpieczeniem (35€) i zniżką za rezerwację tydzień przed przyjazdem: 194€) . Wypożyczałem auta w różnych krajach i na różnych wyspach, ale pierwszy raz miałem do czynienia z tak miłą i profesjonalną obsługą. Nie dość, że facet wszystko opowiedział co jest na umowie i jak postępować w razie wypadku czy uszkodzenia auta, to udzielił szczegółowej instrukcji korzystania z tego samochodu :)
Niestety dzień przed końcem, na parkingu przed sklepem ktoś uderzył lekko w lusterko kierowcy, tak, że wypadła wkładka i się potłukła (albo jak twierdził później właściciel - ktoś zrobił sobie podmiankę tej wkładki).
Na drugi dzień, przy zwrocie auta, nie było żadnego problemu, miły pan powiedział, żeby się nie przejmować, sprawdził tylko poziom paliwa i podwiózł na lotnisko.
Przy płatności gotówką i wykupieniem pełnego ubezpieczenia, karta kredytowa nie była potrzebna.
Co do samego auta - Seat Mii zbyt wiele mocy nie ma, ale na korfiańskie drogi wystarczało. Duży plus za średnie spalanie :!: - 4,2l/100km, co przy cenie benzyny 2,25€/l miało znaczenie 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
worminfested lubi ten post.
 
      
#247 PostWysłany: 08 Cze 2022 15:05 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Brałem samochód w Corfu Plus - tanio jak na obecne warunki (30 EUR za jednodniowy wynajem) i jako jedyni z niewielu nie robili problemu z wynajmem na 1 dzień - tak to wszyscy wybrzydzają jak nie wiem...
Samochód to stara, sfatygowana Panda (wszystkie inne ich auta wyglądały dużo lepiej). Dla mnie wystarczająca, wyjazd był total-low cost, ale na bardziej ambitny wynajem bym takiego nie chcial... Wkład własny 300 EUR ale tylko przy stłuczce/wypadku, nie przy rysach parkingowych... Chyba,bo w sumie wszyscy mają to gdzieś.
Przyjechali po nas w umówione miejsce, podwieźli do biura, umowa w 30 sekund (spisanie numeru prawa jazdy tylko oraz imienia i nazwiska, nic więcej), gotówka do ręki i do widzenia. Na powrocie przekazanie kluczyków, nikt na nic nie patrzył.

Aha - w opiniach google powtarza się, że jak ktoś klepie wcześniej, to tydzień przed wyjazdem szantażują go, że albo dopłaci 100% albo kasują rezerwację - super uczciwe podejście, wali polskimi góralami Grecją ;-)

Zalety:
- operatywni, pomogli w szalonym wynajmie last minute, prawie wszyscy inni mi odmawiali, strasznie rozkapryszone księżniczki w tej branży
- dobry kontakt mailowy
- szybkie ogarnięcie wynajmu

wady:
- słaby stan samochodu
- ubezpieczenie na gębę
- nie dowożą na lotnisko, ale po przejściu z lotniska 3 km do Pontikonisi już spoko

Ogólnie ja byłem zadowolony w mojej dość specyficznej sytuacji, choć wypożyczalnia raczej bez szału ;-)

Paliwo 2,35-2,45 benzyna, ok.1,90 diesel
Góra
 Profil Relacje PM off
worminfested lubi ten post.
 
      
#248 PostWysłany: 08 Cze 2022 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 242
Kilometry: 424 108
niebieski
Czy ktoś może korzystał z wypożyczalni ABBA Rentals i może podzielić się wrażeniami?
https://abbarentalscorfu.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 15 Lip 2022 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2015
Posty: 174
Fair Deal (https://www.corfucarsrental.com/) trochę zjechał z cen w porównaniu do tego co było oferowane +/- miesiąc temu. Tak "na oko" ~€100 przy tygodniowym najmie dla I1.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 18 Lip 2022 12:56 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Bardzo polecam wypożyczalnię Value Plus. Skorzystałam z niej po przeczytaniu forum i potwierdzam- szybka, profesjonalna, bezproblemowa obsługa. Przy opcji Gold- czyli full ubezpieczenie- bez karty, bez oglądania samochodu. Nas ktos stuknął w tablicę rejestracyjną i nie tylko, na parkingu gdy cofał, ale obyło się bez zadnego komentarza. Taki bezstresowy wakacyjny wynajem. Polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 02 Sie 2022 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Skorzystałem z wynajmu busa w https://corfuplus.gr/ - bez zastrzeżeń. Bus terminowo podstawiony pod lotnisko, spisany numer prawa jazdy mój i drugiego kierowcy, podpisanie umowy z excess do 800 eur, gotówka z ręki do ręki. Żadnych kk czy wciskaniu ichniego ubezpieczenia. Przy oddaniu przy lotnisku pani wzięła kluczyk, spojrzała na stan paliwa, zamknęła auto, powiedziała OK i poszła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 02 Sie 2022 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 242
Kilometry: 424 108
niebieski
worminfested napisał(a):
Czy ktoś może korzystał z wypożyczalni ABBA Rentals i może podzielić się wrażeniami?
https://abbarentalscorfu.com/

Odpowiem sobie sam, może komuś się przyda :)
Zdecydowanie mogę polecić wypożyczalnię ABBA, wygląda na to, że jest to kolejna "bezstresowa" lokalna wypożyczalnia.
Wypożyczałem Peugeot 2008 na 7 dni w lipcu za 350 EUR czyli 50 EUR/dzień, bez pełnego ubezpieczenia (wkład własny 400 EUR). Z pełnym ubezpieczeniem byłoby +10 EUR/dzień (przy mniejszych autach +7 EUR).
Rezerwowałem kilka miesięcy przed pobytem i wtedy (ale i później) była to najniższa cena (zarówno z pełnym ubezpieczeniem, jak i bez) za trochę większe auto wśród wszystkich wypożyczalni, które sprawdziłem.
Konieczna przedpłata 5% (płatność Paypal/kartą), niby zwrotna w razie anulacji ale w sezonie tylko do 2 tygodni przed i z potrąceniem bliżej nieokreślonej opłaty bankowej.

Obsługą rezerwacji i wydaniem/odbiorem auta zajmowała się Polka, pani Iwona.
Auto czyste, w bardzo dobrym stanie. Płatność przy odbiorze gotówką lub kartą. Pomimo, że nie miałem pełnego ubezpieczenia z wypożyczalni, żaden depozyt czy dane karty kredytowej nie były potrzebne.
Przy oddaniu praktycznie bez oglądania samochodu. Pani spytała tylko czy paliwo się zgadza, wsiadła i odjechała :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 12 Paź 2022 19:41 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 270
Loty: 55
Kilometry: 102 698
Green Motion, drugi raz w Grecji i drugi raz OK.
Transfer z i do lotniska jest busem, wypożyczalnia jest niedaleko lotniska, z jej bramy policja zatrzymuje ruch podczas startów samolotów.
Blokada z karty kredytowej ściągnięta 21 dni od oddania samochodu.
Miałem problem ze sprzęgłem pierwszego dnia, a jechałem tylko do centrum miasta, samochód wymieniony od ręki i bez problemu nowa umowa.
Zamiast Hyundai i30 dostaliśmy Citroen C-Elysee.
Poza regularnymi godzinami otwarcia jest dopłata za +/- 2h 25€, >2h 50€ o ile dobrze pamiętam.
Samochód odkurzyłem za 1€ przed oddaniem, specjalnie dopytaliśmy czy trzeba oddać umyty, pani powiedziała, że nie trzeba, ale ma być bez żadnego piasku wewnątrz ;)

Cen wynajmu nie komentuję, bo każdy widzi jakie są. Benzyna we wrześniu w okolicach 2€ za litr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 24 Maj 2023 18:56 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
drodzy czy ktos w tym roku wynajmowal samochod na Corfu ? jakos rewelacji nie ma ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 01 Cze 2023 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2016
Posty: 6
Loty: 87
Kilometry: 191 938
Potwierdzam dobrą opinię o wypożyczalni Fair Deal Corfu Car Rental.
20-27maja 2023 r.
Najszybciej odpowiadali na maile. Rezerwowałem kilka dni przed przylotem.
Nissan Micra manual 160 euro (wydanie pojazdu po g.22 ). Pojazd z pełnym ubezpieczeniem C.S.D.W z zerowym udziałem własnym i 24/7 assistance. Depozyt zwrotny 100 euro (zwrócony w całości). Żadnych kart kredytowych/debetowych.
Bardzo miła obsługa. Odbiór 2 osób z lotniska w 5 min od wykonanego telefonu, samochodem, którym mieliśmy jeździć. Przekazanie samochodu max 5 minut. Auto trochę poobijane (w kilku miejscach) (ale w miarę nowe- 50 000 przebiegu) więc Pan powiedział, że możemy zrobić zdjęcia, filmy. Przy zwrocie miła Pani 5 min oglądała samochód, bo był trochę za bardzo brudny (w pierwszy dzień trochę deszczu) i odwiozła nas tym samochodem na lotnisko z podziękowaniem i życzeniem dobrego lotu.
Szczerze POLECAM!
https://corfucarsrental.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 20 Sie 2023 18:00 

Rejestracja: 21 Lip 2021
Posty: 44
W Fair Deal Corfu coś się zmieniło z ubezpieczeniem? Widzę, że wkład własny, nawet przy pełnym ubezpieczeniu, to 100E.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 11 Paź 2023 13:57 

Rejestracja: 01 Mar 2021
Posty: 108
Loty: 55
Kilometry: 84 576
niebieski
Potwierdzam, że w Fair Deal Corfu nawet z pełnym ubezpieczeniem wkład własny wynosi 100eur. Płąciłem gotówką. Kwota ta jest pobierana przez panią w momencie podpisywania umowy i chowana w kopercie wraz z zapłatą za wypożyczenie. Przy oddawaniu auta, po oględzinach pani oddaje te 100 euro chyba z tej samej koperty.
Samo wypożyczenie przebiegło wzorowo, cena również atrakcyjna (110eur za 4 dni, 06.-09.10.2023 z pełnym ubezpieczeniem i dodatkowym kierowcą).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 19 Paź 2023 20:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11326
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Kilka słów o niedawnym wynajmie samochodu na lotnisku Korfu CFU.

Pośrednik: vipcars

Wypożyczalnia: addcar

Samochód: mieliśmy rezerwację na Opel/Vauxhall Corsa lub podobny. Ostatecznie Nissanem Juke. Opcja full-full, bez limitu km, podstawowe ubezpieczenie.

Cena: 78,74 euro za 3 dni w połowie września; 6,50 EUR zapłacone z góry przy rezerwacji, reszta w biurze.

Odbiór samochodu: stanowisko addcar w terminalu, ale chyba tylko żeby było. Musimy poczekać kilka minut aż ktoś po nas przyjedzie i zabierze do biura - to Lord Travel i z taką też firmą mamy umowę. Formalności załatwione dość szybko, jak powiedziałem, że mam swoje ubezpieczenie to nic nie wciskali. Dostałem możliwość wyboru samochodu - Fiat Tipo w manualu albo Nissan Juke w automacie - Tipo jeździłem gdzieś wcześniej i nie przekonało do siebie, wziąłem więc Nissana. Depozyt na karcie kredytowej 700 EUR. Dopłata za wynajem revolutem.
Juke był mocno sfatygowany, sporo rys i uszkodzeń trzeba zaznaczyć na formularzu. Przebieg nieco ponad 136 tys. km. Zatankowany na 1/4. Przejechaliśmy 150 km (przejazd do Acharavi, wycieczka na Pantokrator i do Kassiopi). Nissan rozklekotany, ale jechał. Ważne, że działała klimatyzacja :) Automat przydatny na górzystych drogach, gdy nagle zaczynamy jechać w korku pod górę, bo jakaś ciężarówka ciągnie się tą samą trasą. Na minus brak uzupełnionego płynu do wycieraczek (co zauważyłem drugiego dnia), ale przy tak małym kilometrażu za bardzo nie przeszkadzało.

Zwrot samochodu: oddanie bezproblemowe - szybki rzut oka i w zasadzie podpisują protokół zwrotu. Tym samym samochodem zostajemy odwiezieni na lotnisko. Blokada z karty ma zejść automatycznie - do 25 dni. Ostatecznie zwolniona po 2 tygodniach.

Podsumowanie: minus za bak zatankowany w 1/4 gdy warunki mówią full-full (bo znowu nalałem trochę za dużo). Reszta OK.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 07 Kwi 2024 13:15 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 373
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Polecam wypożyczalnię skuterów na Korfu . Odbiór bez dopłat z lotniska lub hotelu . Ceny niesamowite . Skutery i kaski nowe . Jednak największym plusem jest tu obsługa . Pracownicy są mili , pomocni w razie problemów reagują natychmiast . Świetny kontakt przez whats app , rezerwacja przez stronę www błyskawiczna .
Zdecydowanie polecam My Moto na Korfu
https://mymoto.gr/Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 259 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group